Razmazene zene forumaske

kad sam usla u pubertet i dobila ciklus, uvek su prva dva dana bila uzasno bolna sa povracanjem..
(koliki intetnzitet bola sam sve ove godine svakomesecno prezivljavala, definisala sam tek sada..bol je ravan kolikama sa kojima sam se borila ovih dana)
svakog meseca sam gubila po pet kg za ta dva dana..
u bolovima nista i niko nije mogao da mi pomogne..samo termofor..nikakvi analgetici..
i onako iznemogloj, uvek mi je prijalo kad bi tata ulazio u sobu da vidi kako sam..ako ne bih mogla do kupatila, drzao mi je glavu dok bih bila nagnuta iznad lavora..
i svaki put me pitao jel moze nesto da ucini, nesto da mi donese..
i nista mi nije prijalo kao najobicnija zasecerena voda kojoj je umeo da pogodi tacno ukus..ni preslatko, ni prebazno..i razblazeni sok od jagode koji je mama kuvala, a tata taman ubadao idealan razmer..a slatko nikada nista nije ni jeo, ni pio..
kako mi nedostaje tata..tako je umeo da me razmazi..:heart:

kad sam bila trudna, razmazivala sam se sama..
imala sam napade odredjene hrane..
i imala sam stav..to sto mi se jelo, jelo mi se sledecih mesec dana..
pa sam ceo mesec prezivela na duplom cheaseburgeru iz mc-a..znam, nije zdravo, ali zelja je bila tolika da ako bih videla oca svog deteta da ulazi na vrata stana bez mc kese suze bi se same pojavile..
mesec dana pogacica.
mesec dana kompota od breskve.
posto sam pojela sav kompot iz okolnih radnji, m ex m mi je doneo kompot od kajsija misleci da je isto..
nije ni spustio kesu sa namirnicama na sudoperu, morao je na drugi kraj grada po breskve..
nije bio hir.
stvarno mi se jelo..
pa ne zove se bezveze drugo stanje..

a inace nisam razmazena..ali volim paznju..
i uvek sam pazljiva prema drugima koji mi nesto znace.
 
Jesam razmazena i uzivam u tome! Razmazili su me mama i tata, ako nisam bila jedinica, obasipali su nas ljubavlju i neznoscu.Nisam htela da jedem sve kao mala, pa su pravili citave strategije zbog toga.To divno osecanje da te neko mazi , daje paznju i ljubav dobijala sam i od svog muza, sa godinama sve vise.U braku nisam bila cmoljava, niti izvoljevala, vec zajedno sa muzem radila i stvarala!Zato on kaze da sam ja ZASLUZILA da budem razmazena.Sin je odrastao , ali mi i dalje u kuci jedno drugome ugadjamo, cinimo sitnice koje su nekome mozda nepotrebne, ali nama znace! I ne znaci da smo slabi zato sto smo razmazeni, vec osecamo koliko je divan osecaj kada IMAS KOME I KOGA da razmazis!!!
 
Nije tacno!Postoje osobe koje su razmazili oni koji ih vole!:heart:

I uopste im NE TREBA PUBLIKA!!!I NE TONU!!!!Boze, kakva konstatacija...tonu..hmm...Ja cvrsto stojim na svojim nogama!!!

Ne.Ti sto su ih razmazili ne vole ih.Ili da ne budem bas rigidna,ne umeju da vole,pa su 'kupovali' ljubav ,a cenu placaju ti 'voljeni'.
Umece ljubavi se uci.Ne radjamo se sa tim.Ni oni koji razmaze,ni oni koji su razmazeni ne znaju da vole.Sto ne znaci da ne mogu da nauce.

Sta se deres? Neces tako biti lakse primecena :P
Pa na svojim jedino i mozes.I to lako,jednostavno,sigurno.A cvrsto...:think: 'oma je tu nesto klimavo....:P
 
@TTTTT, draga, ne kaze se deres nego vices, ako si bas mislila na moja velika slova!Mozda ne znas da ljubav ne mora da se kupuje i prodaje, da bi neko bio razmazen! I nemoj da mi pricas o umecu ljubavi, narocito o tome da ramazeni i oni koji ih maze ne znaju da vole! Neka nova definicija ljubavi i njenog izrazavanja!? I kod mene nema niceg klimavog,ni nogu, ni ljubavi...a ni ostalog!
 
@TTTTT, draga, ne kaze se deres nego vices, ako si bas mislila na moja velika slova!Mozda ne znas da ljubav ne mora da se kupuje i prodaje, da bi neko bio razmazen! I nemoj da mi pricas o umecu ljubavi, narocito o tome da ramazeni i oni koji ih maze ne znaju da vole! Neka nova definicija ljubavi i njenog izrazavanja!? I kod mene nema niceg klimavog,ni nogu, ni ljubavi...a ni ostalog!

razmazi me, u smislu voli me, je nesto sto je najnormalnije.
razmazenost kao osobina ljudi koji nisu naucili da vole je ono o cemu sam govorila.

hahaha...pa drago mi je da nista nije klimavo :P
 
ima li nesto zbog cega biste mogle reci da ste razmazene:D...ko vas je razmazio..uzivate li u tome...u cemu se ogleda vasa razmazenost..ili niste razmazene uopste;)

Razmazena sam jer sam mladje dijete.
Razmazili me roditelji :mazi::mazi::mazi::mazi:

Uglavnom sto je uvjek sve moralo biti po mome,i sto sam u drustvu bila uvjek partybreaker,npr. nas je 5 i uprkos tome sto 4-ero hoce da idu na jedno mjesto,ja vucem na drugo i naljutim se kada nece da me slusaju...:confused:
Odem na kraju tamo gdje hoce i cijelo vece ne pricam ni sa kim........:roll:
 

Back
Top