Razmazene zene forumaske

Uh, gde me nađe.

Nepopravljivo sam razmažena.
U kući se sprema samo ono što ja volim da jedem.
Ako nešto poželim, hoću sad i hoću odmah.
Umem da se nadurim ko dete ako mi nešto nije po volji.
Prava sam drama kvin. Od svega pravim predstavu.

Ali zato ne postoji stvar koju ne bih uradila za bližnje. Ništa me ne mrzi. Ništa mi nije teško. Volim da mi ugađaju ali volim i ja drugima da ugađam.
 
Uh, gde me nađe.

Nepopravljivo sam razmažena.
U kući se sprema samo ono što ja volim da jedem.
Ako nešto poželim, hoću sad i hoću odmah.
Umem da se nadurim ko dete ako mi nešto nije po volji.
Prava sam drama kvin. Od svega pravim predstavu.

Ali zato ne postoji stvar koju ne bih uradila za bližnje. Ništa me ne mrzi. Ništa mi nije teško. Volim da mi ugađaju ali volim i ja drugima da ugađam.

Tesko ucesnicima na podforumu gde si ti moderator......:sad2:
 
I što volim kad na nekoj temi kažem nešto o sebi, a odmah se nađe neko da analizira moju ličnost kroz prizmu moderatorskog posla.
Znaš, volim ja i čokoladu sa jagodom......sad možeš da izvedeš zaključak "vidi ovu zavisnicu, kad nema čokolade u kući, mora da pobije one jadnike na LJiS-u"...
I ne volim boraniju. Je l to zači da ću banovati svakoga ko ima reč "boranija" u nicku?:think:
 
:rumenka:

Je l baš moram?
Baš mi lepo da budem nevaljala....:(

:mrgreen:

qee-MUCKS.gif
 
A zasto ne volis kinesku hranu?

Laka je, zdrava, dijetalna....?

Ne znam sta su "prolecne rolnice" ali znam sta su lumpije.

pa ne znam,gledala sam neke dokumentarce o tim kinezima i nista mi se ne dopada,prljave krpetine preko mesa,frizideri kucni pa prebacuj do restorana,u medjuvremenu se namnoze bakterije,i obicno kod prve inspekcije se zatvori radnja
a drugo ja vise volim tipicnu srpsku kuhinju,sto je opozit od lako zdravo i dijetalno:mrgreen:
 
pa ne znam,gledala sam neke dokumentarce o tim kinezima i nista mi se ne dopada,prljave krpetine preko mesa,frizideri kucni pa prebacuj do restorana,u medjuvremenu se namnoze bakterije,i obicno kod prve inspekcije se zatvori radnja
a drugo ja vise volim tipicnu srpsku kuhinju,sto je opozit od lako zdravo i dijetalno:mrgreen:

Aaaaa.....To da su Kinezi prljavi namesta KONKURENCIJA...

Neki cak kazu da ne postoje nigde sahranjeni Kinezi, da sve to ide u chop suey i fu yung .... :mrgreen:
 
razmazena sam samo po jednom pitanju.strasno volim da me muz ili deca ceskaju po kosi ili masiraju.muz me ceska od pocetka do kraja filma,sva mi kosa bude ucebana posle toga:rumenko:
a deca ponekad zakmece ajd ti sad mene malo,al mene uvek boli ruka,pa cu sutra(malo)
muz je vec odustao ,a ceska me po inerciji,cak i kad ne trazim.moje je samo da po malo pomeram glavu da mi ne napravi rupu na istom mestu.
sad za vikend kad smo bili na svadbi,za stolom,muzika tresti,on krenuo da me ceska po ledjima,pa se zaneo,preslo to u masazu.a ja oci ukrstila,samo sto mi glava nije pala u tanjir
 
Јој, ја сам нешто скроз супротно од појма размаженост! :confused:

И данас се у породици спомиње моја најчешћа реченица док сам била мала:''САААМА ЋУ!'' :confused:

Мене најчешће људи описују као скромну, незахтевну, прилагодљиву, задовољну малим ( :mrgreen: :lol:)...

Први пут после мнооого година сада имам прилику да се мазим (да се размазујем :lol:)....и никако не могу да се навикнем на то. :(
Стално се чудим зашто би долазио по мене на посао сваки дан да ме вози кући, зашто би ми куповао цвеће свако мало, зашто ми доноси чоколаде, зашто ми угађа, тетоши ме, мази ме, пише и компонује песме само за мене....испуњава ми сваку жељу....
Понашам се као слон у стакларској радњи и стално се буним...не умем да трепћем и уживам....:(
 
opusti se bre zeno,i uzivaj
moras malo
ako neces sad sigurno neces za 5god kad se vec naviknete jedno na drugo
mada mozda se to nastavi i narednih 50god u tom fazonu
ali ipak...uzivaj i seti se nekih teskih momenata i reci ma zasluzila sam,video me ovaj odozgo:mrgreen:
 
opusti se bre zeno,i uzivaj
moras malo
ako neces sad sigurno neces za 5god kad se vec naviknete jedno na drugo
mada mozda se to nastavi i narednih 50god u tom fazonu
ali ipak...uzivaj i seti se nekih teskih momenata i reci ma zasluzila sam,video me ovaj odozgo:mrgreen:

Slažem se...
Uživaj... i napravi sebi da tako i ostane... jer ako on vidi da ti to ne želiš i ne ceniš... neće se ni truditi više... bar u pogledu tih sitnica...;)
 
super hellen, uzivaj :)
mene maze, maze, pa kad me rebnu platim sve odjednom.
mada, mislim da sve mi ovde koliko nas ima jesmo razmazene - u smislu da imamo da jedemo i da pijemo sta kad i koliko hocemo, da imamo krov nad glavom, kompjutere i internet, da smo navikle na neki relativan konfor, nemamo marvu, ne kopamo i ne fizikalisemo na njivi po ceo dan. deca su nam dobra i fina, muzevi i/ili momci ok, zdrave smo i jake. koliko vidim putuje se, odmara, kupuje se, cita, ide u bioskop, forumasi se - jesmo povlascene u odnosu na dobar deo ove planete. samim tim, nekako, zivot nas je razmazio, bez obzira na to sto smo prosle svasta i sto imamo i losih dana - opet kada preseces jesmo razmazene zene forumaske.
p.s. ukljucujuci i one sto n'umeju da trepcu i da se razmazuju :lol:
 

Back
Top