Sports Illustrated - Srbija u polufinalu SP

Jacob

Buduća legenda
Poruka
49.567
Beli Orlovi
Serbia


Call me crazy, but I don't pay much attention to results in pre-World Cup friendlies, including Serbia's head-scratching 1-0 loss to New Zealand on Saturday. I actually predicted that Serbia would win Group D in print long before injuries knocked Germany's Michael Ballack and Ghana's Michael Essien out of the World Cup -- and I still feel good about that call. The Serbs won their qualifying group, beating out France, and they have a fearsome back line that includes Nemanja Vidic (Manchester United), Neven Subotic (Borussia Dortmund) and Branislav Ivanovic (Chelsea). A potent attack featuring Milan Jovanovic and Milos Krasic will make life tough on opposing defenses, and Serbia has a wily veteran in midfielder Dejan Stankovic. The Serbs are my sleeper pick to make the semifinals.

Rang lista na SI.com, rangirani smo bolje od Italije, Portugala i Francuske


http://sportsillustrated.cnn.com/20...ant_wahl/05/29/wcup.power.rankings/index.html
 
Beli Orlovi
Serbia


Call me crazy, but I don't pay much attention to results in pre-World Cup friendlies, including Serbia's head-scratching 1-0 loss to New Zealand on Saturday. I actually predicted that Serbia would win Group D in print long before injuries knocked Germany's Michael Ballack and Ghana's Michael Essien out of the World Cup -- and I still feel good about that call. The Serbs won their qualifying group, beating out France, and they have a fearsome back line that includes Nemanja Vidic (Manchester United), Neven Subotic (Borussia Dortmund) and Branislav Ivanovic (Chelsea). A potent attack featuring Milan Jovanovic and Milos Krasic will make life tough on opposing defenses, and Serbia has a wily veteran in midfielder Dejan Stankovic. The Serbs are my sleeper pick to make the semifinals.

Rang lista na SI.com, rangirani smo bolje od Italije, Portugala i Francuske


http://sportsillustrated.cnn.com/20...ant_wahl/05/29/wcup.power.rankings/index.html


Nema šta, osvajamo SP....:mrgreen:

I oni engleski matematičari su nam to predvideli....;)
 
"Proveo sam period od 15. do 22. godine u Crevnoj zvezdi, znači sedam godina... Iskreno, otkako sam se rodio, navijao sam za Zvezdu, ne samo ja već svi u mojoj porodici, bio mi je san, moram da priznam jedini koji sam imao u životu da igram za Crvenu zvezdu i da dam gol u derbiju, uvek to napomenem kada pričam o tome. Jednostavno, posle svega toga dolaze neke ambicije i želja da napravim nešto više, da se usavršim svakim danom kao igrač, da ne žalim ni za čim kada na kraju završim fudbalsku karijeru. da ne kažem "mogao sam više"... To su mi sadašnje ambicije i želje, ali san je bio da igram za Zvezdu i to mi se ostvarilo...":worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth:
NEMANJA VIDIC BOG
 
  • Podržavam
Reactions: Gax
:hahaha::super::rotf:
Зезам се,волео бих и ја да играмо бар за треће место.Али знате ону причу,кад би баба имала јаја...

Uvek treba da si optimista kad realno ima sanse.Imamo mi jaja fali nam sreca a za to nam treba pozitivna energija i ovde u Srbiji.
Jaoooo da napravimo cudo da narod malo slavi ,da budemo prvi ne bi niko nista radio 5 dana,ne bi se znalo de ko udara.:gace:
 
Ruku na srce, pre ću Eskime pitati fudbalsko pitanje nego Amerikance.

Ali čak i da zanemarimo to, ispade k'o da smo mi nekako počistili Francuze ili šta već, a meč u Beogradu sa igračem više, na domaćem terenu, uz kukavičku i slabu igru i Pantelićev komentar koji predlaže povlačenje i oprez odmah nakon gola koji smo postigli u 12. minutu, i to sve dok njima sedi kolosalni idiot na klupi, bolje da se ne ponovi.
 
Ruku na srce, pre ću Eskime pitati fudbalsko pitanje nego Amerikance.

Ali čak i da zanemarimo to, ispade k'o da smo mi nekako počistili Francuze ili šta već, a meč u Beogradu sa igračem više, na domaćem terenu, uz kukavičku i slabu igru i Pantelićev komentar koji predlaže povlačenje i oprez odmah nakon gola koji smo postigli u 12. minutu, i to sve dok njima sedi kolosalni idiot na klupi, bolje da se ne ponovi.

Zbog te utakmice, ponekad sumnjam u našu reprezentaciju....
 

Back
Top