opet te BUDJAVE akne...ne zakljucavajte molim vas!

zoranpetrovic84

Domaćin
Poruka
3.519
Znam da je vec hiljadu rasprava otvoreno na ovu temu...i sve sam ih procitao,ali...imam 20 godina,akne imam od 6 razreda i koristio sam BUKVALNO sve...koto derma,diva,venera(lepa mastilovic),doroslavac,antibiotici i jos 3000 stvari...sve zivo...ali nista mi nije pomoglo...lice mi je KAO sada malo bolje,ali je opet to ruzno,neravno mi i fleke 200 godina nikako da mi nestanu...da li neko moze da mi preporuci nesto sto ce mi 100% pomoci,ako uopste nesto tako postoji...stvarno sam se vise smorio :cry:
pozdrav
hvala puno svima
 
zoranpetrovic84:
Znam da je vec hiljadu rasprava otvoreno na ovu temu...i sve sam ih procitao,ali...imam 20 godina,akne imam od 6 razreda i koristio sam BUKVALNO sve...koto derma,diva,venera(lepa mastilovic),doroslavac,antibiotici i jos 3000 stvari...sve zivo...ali nista mi nije pomoglo...lice mi je KAO sada malo bolje,ali je opet to ruzno,neravno mi i fleke 200 godina nikako da mi nestanu...da li neko moze da mi preporuci nesto sto ce mi 100% pomoci,ako uopste nesto tako postoji...stvarno sam se vise smorio :cry:
pozdrav
hvala puno svima
Iako mislim da si veoma nevaspitan i tvoje ponasanje na forumu nije primereno, ipak zelim da ti eventualno pomognem u vezi problema sa aknama.
AKo nisi, pokusaj sa ROACUTAN. Najpre se prosetaj internetom i procitaj sto vise, jer nije naivan lek.
Zatim ga ako se odlucis nabavi ili ovde ili u Madjarskoj. Nakon toga kreni sa terapijom. Traje najmanje 3 meseca, najbolje 6 meseci.
Moja cerka je imala veliki problem sa aknama, ,koje su se cak povremeno otvarale na licu, i nakon dve ture od po 4 meseca, maltene sve su netsale. Ustvari, nestale su sve, i tu i tamo se vide sitne male mrlje koje su maltene nevidljive. Uzimala je samo 25mg doze, mada ces na internetu naci i one koji su uzimali do 100mg, sto je neke dovelo do velikih zdravstvenih (prvenstveno psihickih) problema.
U toku terapije, obavezno kontrolisi mokracu i krv svake dve nedelje!
Ponavljam, mocan lek, ali moze biti opasan! Bio sam sretan kad je creka zavrsila sa terapijom bez posledica (verovatno zbog malih doza)
Sretno i prosvrljaj internetom obavezno!!!!


Samo pazi, lek NIJE N AIVAN, sto pise i na internetu. Ne preteruj sa dozama.
 
caos! Nisi naveo jednu grupu proizvoda za koje ja znam da su mnogima pomogli sa dg. accne vulgaris. da li si resen za disciplinovano koriscenje u periodu od 3-5 nedelja? to je i vreme neophodno za obnavljanje kompletne strukture koze. Ali ja bih zelela da vidim tvoje lice pre nego sto ti bilo sto preporucim. Naravno, sve sa ciljem max pozitivnog efekta- puno pozdrava!
P.S. jos nisam upoznala nikog ko je u potpunosti sa antibioticima izlecio akne, a da ne govorimo o sekundarnim komplikacijama
 
...da upises neki sport, recimo vaterpolo, plivanje - sto se vise znojis to ce ti manje biti izrazeno sve to i polako ce se i povuci, a i probaj zdravo da se hranis (bar u umerenim kolicinama cokolade i slicne stvari). Ja sam ranije probao razne antibiotike i kreme - i veruj mi, pomogne u pocetku a posle se opet vrati. Sport i nista vise - a i lepse ces da se osecas.
 
Cao, ja imam 23 godine i isti problem kao i ti. Isto sam sve i svasta pokusavala al nista nije pomagalo. Onda sam kupila dermapure koji se prodaje preko tv shopa na politici (ako se nevaram) i koristila sam ga 3 meseca i lice mi se vidno ocistilo. Medjutim te kreme su skupe(oko 4000din za mesec dana koriscenja)i nisam mogla vise da ih kupujem tako da su mi se bubuljice opet vratile. Ja ti savetujem da probas to sigurno ce ti pomoci jedino sto je cena zaista velika.
 

Back
Top