Ajmo malo o hobijima

Nina2

Domaćin
Poruka
4.676
Devojke, bas me zanima kakvim se hobijima i aktivnostima bavite u svom slobodnom vremenu (se x se ne podrazumeva u iste 8). Nabrojte ih!
Evo ja cu prva: voznja biciklom, spin, pilates, ucenje francuskog i italijanskog, practical shooting, rekreativno ronjenje na dah (leti 8) ) archery club, fotografija.
 
Friziranjem, depilacijom, manikirom, pedikirom, trošenjem para, pijenjem piva, ručavanjem u kafanama, internetom, čitanjem, spremanjem zdrave hrane, trim stazom, flertovanjem sa komšijama i onim što si rekla da se ne računa :D
 
Nina2:
Devojke, bas me zanima kakvim se hobijima i aktivnostima bavite u svom slobodnom vremenu (se x se ne podrazumeva u iste 8). Nabrojte ih!
Evo ja cu prva: voznja biciklom, spin, pilates, ucenje francuskog i italijanskog, practical shooting, rekreativno ronjenje na dah (leti 8) ) archery club, fotografija.


Ti bas slobodnog vremena :shock:

Ja pijem kafu sa drugaricom u slobodno vreme, nekad igramo neke drustvene igre, kuvam sa deckom, putujem (to mi je omiljeno :wink: ), petkom i subotom uvece zna se-zezanje,a nedelja je za bioskop. Radnim danima se radujem kad nadjem vremena da odem do kozmetickog salona ili na fitnes. I to je to...

E, zaboravila sam soping :!: A to volim vise nego 'leba da jedem :D
 
LepaJeka:
Nina2:
Devojke, bas me zanima kakvim se hobijima i aktivnostima bavite u svom slobodnom vremenu (se x se ne podrazumeva u iste 8). Nabrojte ih!
Evo ja cu prva: voznja biciklom, spin, pilates, ucenje francuskog i italijanskog, practical shooting, rekreativno ronjenje na dah (leti 8) ) archery club, fotografija.


Ti bas slobodnog vremena :shock:

Pa pazi, nedelja ima 7 dana zar ne? A svaka od aktivnosti ne zahteva vise od sat vremena, prema tome.. :) Uostalom, intenzivno pilates, spining, ucenje francuskog i italijanskog i practical shooting, a ostalo kada nadjem vremena. Naravno da su tu i izlasci, to ne omasim 8)

Ja pijem kafu sa drugaricom u slobodno vreme, nekad igramo neke drustvene igre, kuvam sa deckom, putujem (to mi je omiljeno :wink: ), petkom i subotom uvece zna se-zezanje,a nedelja je za bioskop. Radnim danima se radujem kad nadjem vremena da odem do kozmetickog salona ili na fitnes. I to je to...

E, zaboravila sam soping :!: A to volim vise nego 'leba da jedem :D

Shopping..svaka cast ako ti je to hobi, znaci ima se dosta para :wink: Doduse, aktivnost jeste 8)
 
Nina2:
LepaJeka:
Nina2:
Devojke, bas me zanima kakvim se hobijima i aktivnostima bavite u svom slobodnom vremenu (se x se ne podrazumeva u iste 8). Nabrojte ih!
Evo ja cu prva: voznja biciklom, spin, pilates, ucenje francuskog i italijanskog, practical shooting, rekreativno ronjenje na dah (leti 8) ) archery club, fotografija.


Ti bas slobodnog vremena :shock:

Pa pazi, nedelja ima 7 dana zar ne? A svaka od aktivnosti ne zahteva vise od sat vremena, prema tome.. :) Uostalom, intenzivno pilates, spining, ucenje francuskog i italijanskog i practical shooting, a ostalo kada nadjem vremena. Naravno da su tu i izlasci, to ne omasim 8)

Ja pijem kafu sa drugaricom u slobodno vreme, nekad igramo neke drustvene igre, kuvam sa deckom, putujem (to mi je omiljeno :wink: ), petkom i subotom uvece zna se-zezanje,a nedelja je za bioskop. Radnim danima se radujem kad nadjem vremena da odem do kozmetickog salona ili na fitnes. I to je to...

E, zaboravila sam soping :!: A to volim vise nego 'leba da jedem :D

Shopping..svaka cast ako ti je to hobi, znaci ima se dosta para :wink: Doduse, aktivnost jeste 8)

Pa jes vecina aktivnosti ne oduzima vise od sat vremena, ali meni treba jos sat da se spremim i stignem do teretane, setalista ili sta vec; a isto toliko da se vratim i istusiram. Znaci, to mu dodje oko 3 sata za neku aktivnost. A za sve to treba da budem i odmorna, pogotovo ako me posle toga ceka jos neka obaveza. I to se sve svede da cinjenicu da mogu da treniram max 3x nedeljno, a kako to vreme da podelim na 5 razlicitih sportova, a petkom uvece hocu u grad, pa onda sam subotom mamurna, nedeljom jos mamurnija, e onda ide nova radna nedelja... A u sve to treba negde ugurati decka, porodicu, prijatelje, kozmeticara. Ma uzas jedan, volela bih da dan traje najmanje 48 sati! :D Inace, zaista obozavam fitnes ali ne vezbam bas redovno iz navedenih razloga.
 
LepaJeka:
Pa jes vecina aktivnosti ne oduzima vise od sat vremena, ali meni treba jos sat da se spremim i stignem do teretane, setalista ili sta vec; a isto toliko da se vratim i istusiram. Znaci, to mu dodje oko 3 sata za neku aktivnost. A za sve to treba da budem i odmorna, pogotovo ako me posle toga ceka jos neka obaveza. I to se sve svede da cinjenicu da mogu da treniram max 3x nedeljno, a kako to vreme da podelim na 5 razlicitih sportova, a petkom uvece hocu u grad, pa onda sam subotom mamurna, nedeljom jos mamurnija, e onda ide nova radna nedelja... A u sve to treba negde ugurati decka, porodicu, prijatelje, kozmeticara. Ma uzas jedan, volela bih da dan traje najmanje 48 sati! :D Inace, zaista obozavam fitnes ali ne vezbam bas redovno iz navedenih razloga.

E *ebiga, meni je fitness centar udaljen jedno 10 minuta voznje od stana 8)
 
maja mala mama:
apotekarka:
Friziranjem, depilacijom, manikirom, pedikirom, trošenjem para, pijenjem piva, ručavanjem u kafanama, internetom, čitanjem, spremanjem zdrave hrane, trim stazom, flertovanjem sa komšijama i onim što si rekla da se ne računa :D
E, ovo sa komsijama ce ti se uzeti kao ogroman minus...sram te bilo :oops: :wink:

Sva sam se potresla, spašće mi bademantil :lol: :lol: :lol:
A flertujem sa komšijama pa rasturam :wink:
Sad se raduju i kad krenem da bacim đubre :D
Nekad samo pogledić može da ulepša nekom dan :wink:
 
Petka:
Kad ovo citam padam u depresiju. Ili sam ja potpuno neorganizovana ili ... Ima li ovde neka sa sitnom decom i klsicnim radnim vremenom od 9 do 17?

Ju ta što se brineš? jel kuvaš,jel odeš do frizera,pogledaš nekada neki film,pročitaš nešto,popiješ kaficu s nekom drugaricom ili komšinicom...pa eto...napiši to!
 
Kad sam u aktivnoj fazi onda radim ovo:

leti- plivam , skijam, ronim, djipam sa stena, vozikam se camcom tamo vamo

zimi ( zimu bas nesto ne volem)-skijam al po planincinama,ponekad neki aerobik i slicno.

a kad sam u minus fazi onda radim ovo:

ne radim ama bas nista, izvalim se na prvu udobnu stvar ( ukljucujuci i muza al rece da se to ne racuna) i blejim li blejim u prazno :wink:

Preko cele godine bez obzira na godisnja doba vozikam bajs, citam , pisem pesme ( e ovo se zezam :lol: :lol: ) skupljam markice i salvete a ponekad znacke i razglednice ( ma i za ovo se zezam :lol: )

Eto. :wink:
 
Spavam. posto mi je slobodno vreme obicno od 01,oo-6,3oh.

A, i:
Zimi skijam. Leti putujem.

Pijem kafu sa prijateljima, obilazim palacinkarnice po Bg, dopisujem se, telefoniram, puno citam, ... i ono sto se ne racuna.

He, a ja mislila da nemam slobodnog vremena uopste, kad ono vidi.. :D
 
apotekarka:
Bad_Wolf:
apotekarka:
Friziranjem, depilacijom, manikirom, pedikirom, trošenjem para, pijenjem piva, ručavanjem u kafanama, internetom, čitanjem, spremanjem zdrave hrane, trim stazom, flertovanjem sa komšijama i onim što si rekla da se ne računa :D

Prodato, ovaj prodat sam, ovaj kupljeno...
Kada i gde? :wink:

Sledece nedelje - da se vratim u formu, bio sam bolestan i jos mi se manta u glavi.
 

Back
Top