Ajmo malo o hobijima

Micotakis:
Je bwe ljudi, uvek sam bila zainteresovana za to, a i s profesorom likovnog i u osnovoj i u srednoj skoli sam imala odlican kontakt, zato sto sam talentovana, pa me nije tesko bilo primetiti, i upravo mi je profa rekao... Ako ne zelis da se bavis time profesionalno, jer kao sto kazu nema `leba mnogo od toga, uvek mozes biti naivni slikar..u smislu da imas svoj atelje, ne znam izlozbe, ali da nemas tu diplomu... kapirate?
Ma kapiramo, ali ja samo pokushavam da vam odvojim te termine, jer je Naiva poseban pravac u lik. umetnosti, a slikanje iz hobija - amatersko slikanje!
 
Pa evo ovako.Ja sam udata i imam troje dece ali ipak nalazim vremena i za svoje hobije.Oni se uglavnom svode na ono u sta upravo gledam :wink: dakle moj racunar.
Veoma volim da se dopisujem sa mojim prijateljicama ,koristimo za to lepe mailove,ukrasene pozadinama ,slikama i muzikom.Pravi sam zavisnik sto se tice grafickog programa paint shop pro ,pa sam cak osnovala mailing grupu na tu temu.Bavim se i digitalnom fotografijom a tema mojih slika su uglavnom moja deca .Sakupljam kulinarske recepte,veoma volim da citam(najvise epsku fantastiku ali i istorijske romane i trilere),rpg igrice za pc su jos jedna moja strast ali s obzirom da sam u skorije vreme napravila svoju prvu web prezentaciju :D (uspela sam,uspela!!) ,najmanje vremena mi je za njih ostalo.
Ako je neko od vas zainteresovan za nesto od ovoga sto sam nabrojala,bas bih se obradovala kad bi ste nam se pridruzile u grupi.Za sada nas je samo pet ,a sto nas vise bude bice zanimljivije.
Pozdrav svima od jedne lenje mame kojoj je najlepsi sport skidanje poste u outlook-u =)) :lol:
 

Back
Top