Menopauza i prevara

inko

Obećava
Banovan
Poruka
80
Drage moje , sta mislite koliko menopauza utice da neke zene koje nikad nisu varale muzeve odjednom pocnu da se ponasaju kao pustene s lanca i nasrcu na sve musko sto hoda a ne retko i na puno-puno mladje od njih?

p.s. puno = desetlijece

p.p.s tema nije o muskarcima jer znamo koliko su oni deformisani i da uvek traze mladje po svaku cenu. to im je valjda zapisano u genima :roll:
 
Nisam jos bila u prilici da utvrdim koeficijent korelacije izmedju ove dve bitne pojave u zivotu svake zene, kada dodjem u te godine i kada pocnem da spopadam muskarce i puno i prazno mladje od mene, javicu ti :telefon:
 
@unsaie

ja sam bas takav primer ali sam pisao u trecem licu... i nemoj da crvenis jer nije sramota voleti nesto sto je lepo i mlado.

odmah si dala koplje u sridu ko da smo na sinjskoj alci, ali bih te zapitao zasto onda imaju javno drugo lice i "gnusaju" se drugih zena koje rade slicne stvari kao one? da li je to isto karkterna sklonost ili je ipak deo blazea zato sto su fine, majke, dobrociniteljke, humane i slicno.. znas vec na sta mislim.
 
@unsaie

ja sam bas takav primer ali sam pisao u trecem licu... i nemoj da crvenis jer nije sramota voleti nesto sto je lepo i mlado.

odmah si dala koplje u sridu ko da smo na sinjskoj alci, ali bih te zapitao zasto onda imaju javno drugo lice i "gnusaju" se drugih zena koje rade slicne stvari kao one? da li je to isto karkterna sklonost ili je ipak deo blazea zato sto su fine, majke, dobrociniteljke, humane i slicno.. znas vec na sta mislim.
iz istog razloga zbog kog i muskarci skloni varanju odbijaju da budu sa zenama sklonim varanju
vec foliraju da su vjerni i infiltriraju se u grupu kojoj ne pripadaju
kada bi se svi drzali svoje grupe, ne bi bilo problema
 
Ne verujem da tako moze da se generalizuje.
Neke verovatno taj period promeni u smislu da uzmu od zivota sve sto mogu i za sta nisu imale hrabrosti ili uslova, druge se zbabe, trece postanu baksuzi, cetvrte obole, pete se posvete unicima.... slicno kao i muskarci. Na kraju se babe i dede razlikuju samo po tome sto one nose suknje :lol:
 
Udare im hormoni u mozgiće i onda se prepuštaju prljavim strastima prevare. Mila i čedna ženska stvorenja ne čine preljube, nikad, naravno do te granice ludila zvane menopauza :mrgreen:

hmmm... mogao bih ja kao kolega pobedonoscev da kazem da su sve zene... ali ja to ne smatram pa necu :roll:

mila i cedna zenska stvorenja su najopasnija... ona koja su drcna i otresita su mnogo verniji partneri u bracnoj zajednici.

nema nijedne dame u menopauzi da nam poblize objasni kako funkcionise rad hormona i do koje granice to moze zenu da natera na iracionalnosti tipa imam ljubavnika a sin mi moze biti... :roll:
 
iz istog razloga zbog kog i muskarci skloni varanju odbijaju da budu sa zenama sklonim varanju
vec foliraju da su vjerni i infiltriraju se u grupu kojoj ne pripadaju
kada bi se svi drzali svoje grupe, ne bi bilo problema

najveca zabluda je da se suprotnosti privlace. privlace se magnetski samo oni koji su isti.

te koje spominjes ne drzim za predstavnike muskog roda. cim klasifikujes nekoga u grupu, on time gubi identitet i pozeljnost za bilo sta. ali kao sto ima nepozeljnih muskraca ima isto i zena pa se mozda nadju negde usput :roll:
 
Ne verujem da tako moze da se generalizuje.
Neke verovatno taj period promeni u smislu da uzmu od zivota sve sto mogu i za sta nisu imale hrabrosti ili uslova, druge se zbabe, trece postanu baksuzi, cetvrte obole, pete se posvete unicima.... slicno kao i muskarci. Na kraju se babe i dede razlikuju samo po tome sto one nose suknje :lol:

nisi pazljivo procitao uvodni post. ima recica... NEKE.... zene
 
najveca zabluda je da se suprotnosti privlace. privlace se magnetski samo oni koji su isti.

te koje spominjes ne drzim za predstavnike muskog roda. cim klasifikujes nekoga u grupu, on time gubi identitet i pozeljnost za bilo sta. ali kao sto ima nepozeljnih muskraca ima isto i zena pa se mozda nadju negde usput :roll:

Suprotnosti se magnetski privlace, a zajedno ostaju slicni
 
najveca zabluda je da se suprotnosti privlace. privlace se magnetski samo oni koji su isti.

te koje spominjes ne drzim za predstavnike muskog roda. cim klasifikujes nekoga u grupu, on time gubi identitet i pozeljnost za bilo sta. ali kao sto ima nepozeljnih muskraca ima isto i zena pa se mozda nadju negde usput :roll:
ne drzim nikog za predstavnika bilo kog roda,
muskaraca ima svakakvih, kao i zena
zbog toga i mogu, kada pitas za konkretnu pojavu, da ti kroz primjer istog, kod muskaraca, objasnim :)
 
hm, to je tako uobicajeno kad su muskarci u pitanju..ako je piletina slatka njima, zasto ne bi bila zenama?
sa mladim ljudima se covek i sam oseca mladjim..valjda je to to..
osim toga, svi, i muskarci i zene , u nekim godinama postaju sumnjicavi, nadrkani, cinicni, zanovetala..
mladi ljudi jos nisu stigli do te tacke, cistiji su, opusteniji, puni zivota i vedrine..:)
 
da li kriza srednjeg doba toliko utice na bracne odnose, ne znam, da postoji ova pojava postoji, a zasto? mozda zbog hormona kod zena, a kod muskaraca zbog toga sto bi ponovo da se osete kao mladici
Mozda, a mozda i ne
 
hmmm... mogao bih ja kao kolega pobedonoscev da kazem da su sve zene... ali ja to ne smatram pa necu :roll:

mila i cedna zenska stvorenja su najopasnija... ona koja su drcna i otresita su mnogo verniji partneri u bracnoj zajednici.

nema nijedne dame u menopauzi da nam poblize objasni kako funkcionise rad hormona i do koje granice to moze zenu da natera na iracionalnosti tipa imam ljubavnika a sin mi moze biti... :roll:

У питању је чиста математика:
- девојка од 20, све и да хоће, не може да буде са мушкарцем који јој по годинама може бити син из простог разлога што такви не постоје или су тек рођени :confused:
- жена од 30 не може бити у вези са мушкарцем који јој по годинама може бити син из простог разлога што би била оптужена за педофилију, јер би у питању било дете до десет година...
- тек жена од 40-50-60-70....може да буде са МУШКАРЦЕМ који јој, по годинама, може бити син...;)

Може....ако жели...али не мора, није правило....

Даклем, ЗАТО се то дешава (ако се дешава) тек у четрдесетим.... ;)
 
hm, to je tako uobicajeno kad su muskarci u pitanju..ako je piletina slatka njima, zasto ne bi bila zenama?
sa mladim ljudima se covek i sam oseca mladjim..valjda je to to..
osim toga, svi, i muskarci i zene , u nekim godinama postaju sumnjicavi, nadrkani, cinicni, zanovetala..
mladi ljudi jos nisu stigli do te tacke, cistiji su, opusteniji, puni zivota i vedrine..:)

odmah sam zapazio odgovore dame

ovo je pdf zk a ne muskarci. pricamo o damama koje su zreelim godinam a vole piletinu a ovom nasem patrijarhalnom drustvu to bas i nije cesta pojava.

nadrkani, cinicni, zanovetala postaju samo ljudi koji su stvaralacki neispunjeni, koji su emocionlno nedokazani ili seksualno nezadovoljni. uzecu sebe za primer gde ova tri primera nemaju blage veze jer sam se ovakav rodio. :roll:
 
odmah sam zapazio odgovore dame

ovo je pdf zk a ne muskarci. pricamo o damama koje su zreelim godinam a vole piletinu a ovom nasem patrijarhalnom drustvu to bas i nije cesta pojava.

nadrkani, cinicni, zanovetala postaju samo ljudi koji su stvaralacki neispunjeni, koji su emocionlno nedokazani ili seksualno nezadovoljni. uzecu sebe za primer gde ova tri primera nemaju blage veze jer sam se ovakav rodio. :roll:

pa ja generalno ne volim te podele zasto zene ovo, a muskarci ono..misim da funkionisemo mnogo slicnije nego sto se na prvi pogled cini.
no dobro.
a to da to bas i nije pojava, ne bih se slozila..rekla bih samo da se krije ko zmija noge, upravo zbog osude okoline. cula sam dosta slicnih prica u poslednjih par godina..
to su price koje mogu da budu vrlo strasne, lepe, ispunjene ljubavlju, i ni po cemu se ne razlikuju od drugih, gde ne postoji razlika u godinama, osim sto nemaju perspektivu.
jer koliko god jednoj zeni mora da laska sto je zeli muskarac mnogo mladji od nje, toliko je sasvim sigurno prestravljena od dana kad ce ona biti baba, a on muskarac u najboljim godinama.
e sad, madona i slicne dame, malo su pomerile te granice kad se postaje baba:lol:, pa se sve nekako poremetilo..:)
 
pa ja generalno ne volim te podele zasto zene ovo, a muskarci ono..misim da funkionisemo mnogo slicnije nego sto se na prvi pogled cini.
no dobro.
a to da to bas i nije pojava, ne bih se slozila..rekla bih samo da se krije ko zmija noge, upravo zbog osude okoline. cula sam dosta slicnih prica u poslednjih par godina..
to su price koje mogu da budu vrlo strasne, lepe, ispunjene ljubavlju, i ni po cemu se ne razlikuju od drugih, gde ne postoji razlika u godinama, osim sto nemaju perspektivu.
jer koliko god jednoj zeni mora da laska sto je zeli muskarac mnogo mladji od nje, toliko je sasvim sigurno prestravljena od dana kad ce ona biti baba, a on muskarac u najboljim godinama.
e sad, madona i slicne dame, malo su pomerile te granice kad se postaje baba:lol:, pa se sve nekako poremetilo..:)

cuj cula. ja cuo i video. i bio im haos u braku, a mirno ziveli dok muzu neko nije sapnuo jer obicno muzevi po pravilu i poslednji saznaju za zenino neverstvo.. a sto su stariji misle da njegovu zenu nece niko, jos ako nije zgodna kao nikko sto voli one mladje od 40 .... razumes...

dakako. ljubav je osnova i najgori na svetu zele da budu voljeni i obozavani. ali ne pricamo o njoj vec pricamo o radu hormona. kada se predje neka granica u godinama postaje sve malo i otuzno jer se svodi na psihopatologiju odnosa a tu laskanje najmanje pomaze. sta mislis kako muz reaguje kad sazna da mu zena spava sa nekim ko moze npr. da bude sinovljev drugar?
 

Back
Top