KurCadžije

:zper:

  • Početni: takoreći nevin/a, tek treba da uči

  • Srednji: zna ponešto o seksu, nije vidra. Prihvatljivo, ima dosta materijala za brušenje i doradu

  • Napredni: dosta iskustva, recimo da zna znanje. Mada, dalo bi tu još ponešto "uvežbati"

  • Viši: uh, iskusan, otvoren za sugestije, j'ebe i fizički i mentalno

  • Konverzacijski: rođen/a pod crvenim fenjerima, ni dodati ni oduzeti


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Koji vam nivo najviše leži?

ja volim ove iskusnije...nemam ja ni vremena ni zivaca da ga ucim sve redom...znaci mora biti koliko toliko dobar...

i da je otvoren za sugestije....i da mu mogu reci,e aj ovako,aj onako...a da to ne uvrijedi njegov jebbacki ego..

dosta sam svog co'eka naucila...mislim,naravno to meni odgovara,mozda bi nekoj drugoj takav bio losh...ali shta me briga,bitan je moj uzitak...:)
 
ja volim ove iskusnije...nemam ja ni vremena ni zivaca da ga ucim sve redom...znaci mora biti koliko toliko dobar...

i da je otvoren za sugestije....i da mu mogu reci,e aj ovako,aj onako...a da to ne uvrijedi njegov jebbacki ego..

dosta sam svog co'eka naucila...mislim,naravno to meni odgovara,mozda bi nekoj drugoj takav bio losh...ali shta me briga,bitan je moj uzitak...:)

U hebo te:eek:... ti si ko kontrolor leta dok se sexaš:lol:....ja kad bi morala da mu govorim svaki čas šta da radi odlepila bi načisto.
 
ja volim ove iskusnije...nemam ja ni vremena ni zivaca da ga ucim sve redom...znaci mora biti koliko toliko dobar...

i da je otvoren za sugestije....i da mu mogu reci,e aj ovako,aj onako...a da to ne uvrijedi njegov jebbacki ego..

dosta sam svog co'eka naucila...mislim,naravno to meni odgovara,mozda bi nekoj drugoj takav bio losh...ali shta me briga,bitan je moj uzitak...:)

:D e, kad me se latio zreo muskarac sa iskustvom nisam znala sta cu....i eto, uverzirala sam se, mnogo stosta me naucio a i ja njega iznenadim i dan danas :mrgreen:....volim da menjam stil s vremena na vreme ali posle ima pitanja: ODakle si sad ovo pokupila???? :hahaha::rumenko:
 

Back
Top