Nemci proslavljaju pobedu - zanimljiv kadar

Maše čova, hebe mu se za Hitlera.

I ja mislim da čovek samo maše nekome, ali ovo je ono o čemu sam pisao ranije - on je nemac i ovakva fotografija se odmah vezuje za njihovu proslost. Da je u pitanju neko drugi, ne bi bilo pomisli o nacističkom pozdravu, ovako... Ovo jasno pokazuje da se istorija ne zaboravlja i da potezi koje su naši preci radili, označavaju i nas. Neki bi trebali da se zamisle.
 
Zasto li gledas kad ti ne izaziva lepa osecanja? I takvih slika mozes naci svakog dana u svom gradu kada neko digne ruku za obican pozdrav.:rtfm::rtfm:

Da li ti gledaš samo stvari koje su ti lepe? Kad ne bi gledali ono šta nam se ne sviđa, išli bi zatvorenih očiju.
Što se tiče mog mišljenja o ovoj fotografiji, pa pročitaj moje postove u ovoj temi, možda sam ga jasno napisao.
 
Naišao sam danas na ovu fotografiju. Da li je slučajnost ili ne, meni ne izazaiva lepa osećanja. Neki ne mogu da se reše starih navika, izgleda.


terror_s_advocate_movie_image_slobodan_milosevic.jpg
 
I nemoj jer si promašio temu. Ovde je reč o nemcu koji je fotografisan tako da izgleda kao da pozdravlja na nemački nacistički način. Da si postavio fotografiju nekog drugog pripadnika fašistikog naroda možda bi i imalo smisla, ovako ne.

..čuj ja sam samo htio ..dolazati..da taj koji je postvio temu ima teških psihičkih smetnji..i trebao bi potraziti pomoć..u nekoj od zdravstvenih ustanova...sama tema niti je. politička..niti ima kakav kvalitet za raspravu..ako si me shvatio..
..eto zasto sam postvio par slika s Miloševićem...:rtfm:..odgovor na njegovo zapaženje..
 
I ja mislim da čovek samo maše nekome, ali ovo je ono o čemu sam pisao ranije - on je nemac i ovakva fotografija se odmah vezuje za njihovu proslost. Da je u pitanju neko drugi, ne bi bilo pomisli o nacističkom pozdravu, ovako... Ovo jasno pokazuje da se istorija ne zaboravlja i da potezi koje su naši preci radili, označavaju i nas. Neki bi trebali da se zamisle.

Lažeš! :lol:

Da je u pitanju Hrvat, isto ovako bi reagirao! :per:
 
..čuj ja sam samo htio ..dolazati..da taj koji je postvio temu ima teških psihičkih smetnji..i trebao bi potraziti pomoć..u nekoj od zdravstvenih ustanova...sama tema niti je. politička..niti ima kakav kvalitet za raspravu..ako si me shvatio..
..eto zasto sam postvio par slika s Miloševićem...:rtfm:..odgovor na njegovo zapaženje..

Hvala, kad mi jedan Hrvat napiše da imam psihičkih mstnji, to doživim kao pohvalu. Vama je normalno ubiti milion ljudi po logorima, istrebiti i proterati ceo narod iz države...
A što se tiče pomoći, ne znam da li na takvim mestima ukazuju pomoć onima koji imaju problem multipliciranja tačkica?
 
Poslednja izmena:

Back
Top