Анкета

Питање: Да ли сте свесни да дувански дим и "пасивно пушење" угрожавају непушаче?

  • Да, наравно, ја сам противник пушења

  • Не, мислим да непушачи малтретирају пушаче без потребе

  • Нисам пушач али због друштва ћутим и трпим

  • Немам став


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
АНКЕТА

Питање: Да ли сте свесни да дувански дим и "пасивно пушење" угрожавају непушаче?

1. Да, наравно, ја сам противник пушења

2. Не, мислим да непушачи малтретирају пушаче без потребе

3. Нисам пушач али због друштва ћутим и трпим

4. Немам став

-Ова анкета може да покаже тачно који сте карактер од човека, особе.
-Ако спадате у оне којима је близак одговор бр 1, онда сте истог или сличног карактера као и писац ових редова. А то значи, да нас је мало, да имамо став, и да се не плашимо никога да га кажемо.
-Ако вам је близак одговор број 2, онда зна се, ви сте карактерна наказа, генетски доказани шкарт и ту дилеме нема.
-Ако сте се пронашли у одговору 3, а таквих у Србији је бар око 5 милиона, ви сте генетска кукавица, ви се будите , лежете са изреком: ћутање је злато.
-Ако сте сте пронашли у одговору бр. 4, зна се, ви највише волите неутралне конверзације, тешже вас је натерати да кажете шта срварно мислите, но ишта на свету.
 
I ti nešto pametno da napišeš. A sad ću da objasnim par stvari u vezi pušenja:

SVI PUŠAČI SU BUDALE ! A evo i zašto: Dobrovoljno pristaju da budu žrtve duvanske industrije, truju se i ubijaju cigaretama i još to sve skupo plaćaju. Dakle, gube i zdravlje i pare a ništa ne dobijaju. Ja zato pitam sve pušače da mi navedu samo 1 korist koju imaju od pušenja. NEMA JE. Ili eventualno kažu da ih cigara smiruje što je teška zabluda zato što je naučno dokazano da nikotin iz cigarete stimuliše rad CNS-a što znači da još više povećava nervozu !

Pušači svesno ugrožavaju, truju i guše nepušače tzv. "pasivnim pušenjem". Naime, nepušač svojim nepušenjem ni na koji način ne ugrožava pušača dok pušač i tek kako ugrožava nepušača zato što ga guši i truje svojim smrdljivim cigaretama !

I zato: MANJE NIKOTINA-VIŠE VITAMINA !!!
 
Poslednja izmena:
И шта сад, данас су кењуцкали на вестима, одржали неки саморекламерски перформанс на Тргу Републике и то је све! Ал зато кад уђеш у било који ЗАТВОРЕНИ ТЦ у Београду на чијим вратима јасно стоји да је пушење забрањено изнад сваког "кафића" (столови послагани по ходницима којима пролазе људи и деца) вије се густ обла дима - па чкај ко бре овде кога захебава!
 
Alergicna sam pa mi duvanski dim, logicno jel puno smeta ali me u zivotu niko nije mazio sto se izlozenosti tice, pusili su i profesori na fakultetu za vreme ispita, instruktor voznje za vreme casa, privatni profesor jezika...navikla sam da im ocutim i tiho se udaljim jer bih lose prosla veoma da sam se bunila...ne izlazim gde se masovno pusi i tako...u prevodu sklanjam im se sa puta, zato sam genetska kukavica...kikiki:zper:

Inace pusace nije briga cak i kada mi se izgubi glas, oci zakrvave, izbijaju neki crveni pecati...da covek ne poveruje, oni nastavljaju da puse kao da se nista ne desava...neverovatno
 
Dakle, ponavljam pitanje za sve forumaše pušače:

NAVEDITE MI SAMO JEDNU KORIST KOJU IMATE OD PUŠENJA ! :think:

I da ne bude zabune za forumašice, mislim na pušenje CIGARETA, naravno. :mrgreen:

Molim moderaciju da temu preimenuje u "Anketa o pušenju" da bi se na osnovu naslova teme jasno znalo o čemu se radi u temi i anketi. Mislim da će se i postavljač složiti.
 
Alergicna sam pa mi duvanski dim, logicno jel puno smeta ali me u zivotu niko nije mazio sto se izlozenosti tice, pusili su i profesori na fakultetu za vreme ispita, instruktor voznje za vreme casa, privatni profesor jezika...navikla sam da im ocutim i tiho se udaljim jer bih lose prosla veoma da sam se bunila...ne izlazim gde se masovno pusi i tako...u prevodu sklanjam im se sa puta, zato sam genetska kukavica...kikiki:zper:

Inace pusace nije briga cak i kada mi se izgubi glas, oci zakrvave, izbijaju neki crveni pecati...da covek ne poveruje, oni nastavljaju da puse kao da se nista ne desava...neverovatno

Ma to su ti budale bre ! Svesno se truju i postepeno ubijaju i još plaćaju velike pare za sve to ! :dash:
 
Alergicna sam pa mi duvanski dim, logicno jel puno smeta ali me u zivotu niko nije mazio sto se izlozenosti tice, pusili su i profesori na fakultetu za vreme ispita, instruktor voznje za vreme casa, privatni profesor jezika...navikla sam da im ocutim i tiho se udaljim jer bih lose prosla veoma da sam se bunila...ne izlazim gde se masovno pusi i tako...u prevodu sklanjam im se sa puta, zato sam genetska kukavica...kikiki:zper:

Inace pusace nije briga cak i kada mi se izgubi glas, oci zakrvave, izbijaju neki crveni pecati...da covek ne poveruje, oni nastavljaju da puse kao da se nista ne desava...neverovatno

Ух, дође ми да их све побијем одреда, мислим на ове товоје троваче у коментару, тако то, кад се карактерна гамад докопају професуре и тако то.
Дивим ти се мадмазел.
 
I da ne bude zabune za forumašice, mislim na pušenje CIGARETA, naravno. :mrgreen:

Molim moderaciju da temu preimenuje u "Anketa o pušenju" da bi se na osnovu naslova teme jasno znalo o čemu se radi u temi i anketi. Mislim da će se i postavljač složiti.

Не знам како је до овога дошло, у делу за наслов, ставио сам питање, а не реч анкета, како је дошло до тога ? Нека неко то промени свакако.
 
АНКЕТА

Питање: Да ли сте свесни да дувански дим и "пасивно пушење" угрожавају непушаче?

1. Да, наравно, ја сам противник пушења

2. Не, мислим да непушачи малтретирају пушаче без потребе

3. Нисам пушач али због друштва ћутим и трпим

4. Немам став

-Ова анкета може да покаже тачно који сте карактер од човека, особе.
-Ако спадате у оне којима је близак одговор бр 1, онда сте истог или сличног карактера као и писац ових редова. А то значи, да нас је мало, да имамо став, и да се не плашимо никога да га кажемо.
-Ако вам је близак одговор број 2, онда зна се, ви сте карактерна наказа, генетски доказани шкарт и ту дилеме нема.
-Ако сте се пронашли у одговору 3, а таквих у Србији је бар око 5 милиона, ви сте генетска кукавица, ви се будите , лежете са изреком: ћутање је злато.
-Ако сте сте пронашли у одговору бр. 4, зна се, ви највише волите неутралне конверзације, тешже вас је натерати да кажете шта срварно мислите, но ишта на свету.

Апсолутно сам против свих вртса дрога,укључујући и дуван.Мислим да законски у Србији треба забранити гајење дувана и производњу цигара.
 
Dakle, ponavljam pitanje za sve forumaše pušače:

NAVEDITE MI SAMO JEDNU KORIST KOJU IMATE OD PUŠENJA ! :think:

Неће ти рећи ,али се своди на то да пушач као клинац почиње да се трује и дрогира да би био већа "фаца" у блејачком друштву.
Жалосно је то како су деца необразована.
 
Kakve veze pusenje pljuga ima sa POLITIKOM?

Дуванска тровачка индустрија је један од врхунских инструмената финансијске,а тиме и политичке моћи.
Највеће зараде у свету се остварују од трговине дрогом,оружјем,белим робљем и цигарама.

Као што можеш видети, највеће зараде су од свега онога што је ултра деструктивно и убиотачно по психофизичко здравље.
 
Poslednja izmena:
A cigarete su naravno veliko zlo koje treba zakonom zabraniti a duvanski lobi naterati da puse 8 pakli dnevno.


i_dont_smoke_tshirt-p2351869935770264093sg9_400.jpg
 
Kakve veze pusenje pljuga ima sa POLITIKOM?

Pa ako uključiš organ za razmišljanje, znaćeš da zakone o pušenju donosu vlada, to jest parlament. Cene istih formira vlada i odobrava iste. U biti, pušenje ima više veze sa politikom, no Šormaz.
Nego kad si već neuključen pisao gore komentar, znaš li kakve veze ima EUROSONG ovde sa politikom ?
 
Poslednja izmena:
Pa ako uključiš organ za razmišljanje, zaćeš da zakone o pušenju donosu vlada, to jest parlament. Cene istih formira vlada i odobrava iste. U biti, pušenje ima više veze sa politikom, no Šormaz.
Nego kad si već neuključen pisao gore komentar, znaš li kakve veze ima EUROSONG ovde sa politikom ?

Pa kad ti ukljucis svoj organ, shvatices da EUROSONG sluzi tome da se svaka drzava, promovise u Evropi. Uostalom EUROSONG je sve gori i gori tako da iza toga mora da stoji politika. :mrgreen::per:
 

Back
Top