Novi jeziv zločin - Strava u Bojniku!

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Slobodan S. (67), Blagoje G. (68), Miodrag Z. (67) i Stojan M. (58) iz Bojnika uhapšeni su zbog sumnje da su mesecima silovali mentalno zaostalu devojčicu staru 15 godina! Zlostav-ljanje je otkriveno tek kada je devojčica otišla kod lekara i saznala da je u drugom stanju!

ŠOK U BOJNIKU... Zlostavljanje otkriveno kada je žrtva saznala da je u trećem mesecu trudnoće

Kako saznajemo, devojčicu je seksualno zlostavljao njen kum Slobodan S. sa još trojicom prijatelja!

Dejan Radenković, načelnik Policijske uprave u Leskovcu, rekao je da je ovaj stravičan slučaj otkriven kada je devojčica otišla kod lekara.

- Devojčica koja je mentalno zaostala pre nekoliko dana je saznala da je u trećem mesecu trudnoće. Ona jeuspela da objasni lekarima, a kasnije i policiji, šta joj se dogodilo. Rekla je da su je njen kum i njegovi prijatelji mesecima seksualno iskorišćavali - kazao je Dejan Radenković.

Priznali da su je silovali!

Kako saznajemo, uhapšeni su priznali u policiji da su silovali i seksualno zlostavljali devojčicu.

- Oni su juče predati istražnom sudiji Višeg suda. Terete da su izvršili krivično delo obljube nad maloletnim i nemoćnim licem. Policija će protiv kuma seksualno zlostavljane devojčice podneti i krivičnu prijavu za podvođenje i omogućavanje polnih odnosa - kaže za Press izvor blizak istrazi.

Devojčica je na lekarskom pregledu objasnila da su je četvorica uhapšenih seksualno zlostavljali u šljiviku i da su joj zapretili da nikom ne priča o tome.

Meštani traže stroge kazne

- Osumnjičeni su joj obećali da će joj, ako bude dobra, kupiti poklon, u šta je devojčica poverovala - kaže naš sagovornik iz istrage.

Meštani Bojnika bili su šokirani kada su čuli šta se desilo u njihovom mestu.

- Ne možemo da verujemo da je u svemu učestvovao i devojčicin kum, koji ju je kao bebu držao na krštenju! Pa, ovo niko ne pamti da se desilo u našem kraju, ne znamo šta da mislimo! Eto kakvih sve ima ljudi u našem komšiluku - kažu ogorčeni Bojničani, i dodaju:

- Šokirani smo! Očekujemo da monstrumi budu strogo kažnjeni!

U Centru za socijalni rad u Bojniku, koji je nadležan da brine o osobama poput ove mentalno zaostale devojčice, nisu želeli da razgovaraju sa novinarima.

. Policija u Leskovcu je, inače, u okviru akcije „Armagedon", pre dve nedelje uhapsila penzionisanog profesora gimnazije koji se tereti da je tri godine seksualno uznemiravao učenicu.


B. ILIĆ

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/hronika/story/119827/Novi+jeziv+zločin+-+Strava+u+Bojniku!.html
 
Pokušaj da objasniš.
ja to objasnjavam vec 10 godina

ne moze se ziveti drustveno neodgovoran zivot i ostro osudjivati posledice takvog zivota..
drustvo je sacinjeno od pojedinaca..a koliko ima osoba koje su rodjene poremecene? broj se krece u okvirima akademske statisticke greske..

mi smo nasim uverenjima odnosno daljim tokom delovanjem nasim u skaldu sa nsaim uverenjima stvorili bolesno i poremeceno drustvo..bolesno i poremeceno drustvo proizvodi u daljem toku bolesne i poremecene ljude koji cine bolesne i poremecene stvari..i dobiajmo silaznu spiralu..koja je mislim jasna svima..( da iz dana u dan sve vise propadamo na svim poljima..narocito onom ljudskom polju )

u cemu je razlika izmedju ovog izivljavanja nad nemocnim detetom i izivljavanja recimo ovih trenutno aktuelnih "farmera" i milion njihovih vernih gledalaca koji sa nestrpljenjem iscekuju novi nastavak njihovog medjusobnog izivljavanja..jerbo je to..zabavno..

u pitanju je ista zivotna filozofija samo nije na istoj granicnoj liniji..
 
ja to objasnjavam vec 10 godina

ne moze se ziveti drustveno neodgovoran zivot i ostro osudjivati posledice takvog zivota..
drustvo je sacinjeno od pojedinaca..a koliko ima osoba koje su rodjene poremecene? broj se krece u okvirima akademske statisticke greske..

mi smo nasim uverenjima odnosno daljim tokom delovanjem nasim u skaldu sa nsaim uverenjima stvorili bolesno i poremeceno drustvo..bolesno i poremeceno drustvo proizvodi u daljem toku bolesne i poremecene ljude koji cine bolesne i poremecene stvari..i dobiajmo silaznu spiralu..koja je mislim jasna svima..( da iz dana u dan sve vise propadamo na svim poljima..narocito onom ljudskom polju )

u cemu je razlika izmedju ovog izivljavanja nad nemocnim detetom i izivljavanja recimo ovih trenutno aktuelnih "farmera" i milion njihovih vernih gledalaca koji sa nestrpljenjem iscekuju novi nastavak njihovog medjusobnog izivljavanja..jerbo je to..zabavno..

u pitanju je ista zivotna filozofija samo nije na istoj granicnoj liniji..

POTPISUJEM!
 
ja to objasnjavam vec 10 godina

ne moze se ziveti drustveno neodgovoran zivot i ostro osudjivati posledice takvog zivota..
drustvo je sacinjeno od pojedinaca..a koliko ima osoba koje su rodjene poremecene? broj se krece u okvirima akademske statisticke greske..

mi smo nasim uverenjima odnosno daljim tokom delovanjem nasim u skaldu sa nsaim uverenjima stvorili bolesno i poremeceno drustvo..bolesno i poremeceno drustvo proizvodi u daljem toku bolesne i poremecene ljude koji cine bolesne i poremecene stvari..i dobiajmo silaznu spiralu..koja je mislim jasna svima..( da iz dana u dan sve vise propadamo na svim poljima..narocito onom ljudskom polju )

u cemu je razlika izmedju ovog izivljavanja nad nemocnim detetom i izivljavanja recimo ovih trenutno aktuelnih "farmera" i milion njihovih vernih gledalaca koji sa nestrpljenjem iscekuju novi nastavak njihovog medjusobnog izivljavanja..jerbo je to..zabavno..

u pitanju je ista zivotna filozofija samo nije na istoj granicnoj liniji..

:ok: svaka cast.
@tema
lsazem se da ih treba kazniti maximalnom mogucom kaznom,bez mogucnosti za pomilovanjem..postu su ukinuli kaznjavanje takvih zlocina smrcu..onda dozivotna robija..
 
Pored toga što mi se želudac prevrne kad pročitam ovako nešto...moram da postavim pitanje gde su roditelji te devojčice u svoj toj priči? I kako to da oni nisu na neki način reagovali? verovatno je bilo promene ponašanja kod nje bez obzira što je maloumna?
A ove treba povešati za muda klavirskom žicom za banderu da vise za primer.:evil:
 
to sve sto pisete nece ama bas nista promeniti nabolje..samo nagore..takvih ce slucajeva biti sve vise i vise i ne samo takvih..osvrnite se okolo..citajte novine..raznorazne stvari se desavaju koje su bile nezamislive pre dvadesetak godina..danas su deo nase svakodnevice..

i ljudi koji bi dana da nekog nabiju na kolac ce sutra izaci s drustvom u grad napiti se dobro provesti i vec koliko prksutra zaboraviti da se ista ruzno u nasem drustvu desilo..
 
ja to objasnjavam vec 10 godina

ne moze se ziveti drustveno neodgovoran zivot i ostro osudjivati posledice takvog zivota..
drustvo je sacinjeno od pojedinaca..a koliko ima osoba koje su rodjene poremecene? broj se krece u okvirima akademske statisticke greske..

mi smo nasim uverenjima odnosno daljim tokom delovanjem nasim u skaldu sa nsaim uverenjima stvorili bolesno i poremeceno drustvo..bolesno i poremeceno drustvo proizvodi u daljem toku bolesne i poremecene ljude koji cine bolesne i poremecene stvari..i dobiajmo silaznu spiralu..koja je mislim jasna svima..( da iz dana u dan sve vise propadamo na svim poljima..narocito onom ljudskom polju )

u cemu je razlika izmedju ovog izivljavanja nad nemocnim detetom i izivljavanja recimo ovih trenutno aktuelnih "farmera" i milion njihovih vernih gledalaca koji sa nestrpljenjem iscekuju novi nastavak njihovog medjusobnog izivljavanja..jerbo je to..zabavno..

u pitanju je ista zivotna filozofija samo nije na istoj granicnoj liniji..

Respekt :kpozdrav:


Dokle se god uljuljkujemo u lažne priče i mitove.......nećemo ukapirati da smo uz put izgubili nacionalnu svest.


Svejedno, ovim likovima bih presudila bez sudjenja.:cool:
 
to sve sto pisete nece ama bas nista promeniti nabolje..samo nagore..takvih ce slucajeva biti sve vise i vise i ne samo takvih..osvrnite se okolo..citajte novine..raznorazne stvari se desavaju koje su bile nezamislive pre dvadesetak godina..danas su deo nase svakodnevice..

i ljudi koji bi dana da nekog nabiju na kolac ce sutra izaci s drustvom u grad napiti se dobro provesti i vec koliko prksutra zaboraviti da se ista ruzno u nasem drustvu desilo..

Moguće je da su se sve ove i još gore stvari oduvek u ljudskom društvu dešavale, samo je saznanje o njima bilo nedostupno širem publikumu.
 
tako sto sam imao prilike da bacim pogled na nekadsnje policijske statistike iz doba komunizma dok mi drugar bio na visoj kriminalistickoj..u 25 miliona stanovnika ovih patoloskih pojava je bilo oko 10 puta manje nego danas u srbiji u svojih 7 miliona

Nekad je i ženu bilo sramota da prijavi da je silovana....na primer.
Pretpostavljam da je gomila ovakvih pojava ostajala iza "zatvorenih vrata".
 

Back
Top