Šta je moćna žena ?

Paranormalna grijesi,
- mocna zena cijeni sve sto je za cijeniti a sebe zna i da opomene zestoko ako grijesi , samo sto to radi pred ogledalom. Mocna zena ne dozvoljava sebi da steze svoje emocije i posmatra dzepove, ona je Mocna i moc joj nije strana . Kao i Zene-ratnici, tako i mocne zene zaustave muskarca koji joj se svidi i svoju prirodu rascvjetaju a onda po,- rascvjetavanju !?
Mocna zena ne place suzama , ona place ,- zubima ....
 
Paranormalna grijesi,
- mocna zena cijeni sve sto je za cijeniti a sebe zna i da opomene zestoko ako grijesi , samo sto to radi pred ogledalom. Mocna zena ne dozvoljava sebi da steze svoje emocije i posmatra dzepove, ona je Mocna i moc joj nije strana . Kao i Zene-ratnici, tako i mocne zene zaustave muskarca koji joj se svidi i svoju prirodu rascvjetaju a onda po,- rascvjetavanju !?
Mocna zena ne place suzama , ona place ,- zubima ....

:)
lepo, prijatelju stari..kao i uvek..:cmok2:
 
Paranormalna grijesi,
- mocna zena cijeni sve sto je za cijeniti a sebe zna i da opomene zestoko ako grijesi , samo sto to radi pred ogledalom. Mocna zena ne dozvoljava sebi da steze svoje emocije i posmatra dzepove, ona je Mocna i moc joj nije strana . Kao i Zene-ratnici, tako i mocne zene zaustave muskarca koji joj se svidi i svoju prirodu rascvjetaju a onda po,- rascvjetavanju !?
Mocna zena ne place suzama , ona place ,- zubima ....

ispod ovoga ja nebi ni potpis stavila a ni tri krsticha niti otisak palca
 
Baš moćna ( ima i sexa ali tema je sveobuhvatna ) !

5054.cj_lg_callie_thorne.jpg

:heart: :heart: :heart:
 
da dize tenk iznad glave, da se od njene grudi odbijaju granate, da leti u kratkim suknjicama, da moze da menja dimenzije-da je mala kao kolibri ili velika kao petospratnica, da je majstor prerusavanja(moze biti i francuska sobarica i ucenica i trbusna plesacica), da ima rendgenski vid, ali da ne vidi kroz olovo...
sve u svemu da moze da mi parira.
 
ispod ovoga ja nebi ni potpis stavila a ni tri krsticha niti otisak palca

...ali si ipak , koliko - toliko , nesto dopisala tj. nije kako si napisala !?
-moc zene i moc muskarca pripadaju razlicitim redovima i nijedan ih referentni nivo ne mijesa jer djelaju po razlicitim kodovima...

P.S.
...znam, Paranormalna, da ni ispod ovoga pisanja ni otisak prsta ne bi stavila a kamo li klimnula glavom ...no, mozda si ti Mocna Zena i ne zelis o odrenicama moci da govoris !??
 
Poslednja izmena:

Back
Top