Hrvati 1991. = Srbi 2008. Ili ti k'o drugome kopa jamu sam u nju upada

αCMa R 6° 43' D -16° 35'

Početnik
Banovan
Poruka
39
Pljuvali smo po Hrvatima i smejali smo im se kada su pevali Danke Dojčland...
Govorili smo im da su šonje i kukavice, da nemaju dostojanstva, da Srbi nikada ne bi kukali i molili nekoga za pomoć, ali da su oni ipak Hrvati i da zato gamižu pred Nemcima.
Nemci su im uradili 40% zadatka što se tiče pravljenja nezavisne Hrvatske države.
Je-bi ga batice, Hrvati su za to slinjenje pred Nemcima dobili svoj nacionalni interes. Na kraju izašli kao pobednici, doslovno usrali RSK, sahranili projekat Kavvovac - Oguvin - Kavvobag - Vivovitica, omogućili sebi prelepu državu koja ima i more i planine i ravnicu.
Poklonu i pobedi se u zube ne gleda, ***** ga.

Taj mit je počeo da truli za vreme bombardovanje

Konačno je mit istrulio 2008. kada smo radili isto ono što i Hrvati 1991.
Kada smo pevali ruske pesme...
Kad kažem mi, nisam ja, nego naša vlast i političari (Tadić, Koštunica, SPS i SRS).

E braćo Srbi, znate u čemu je razlika? Hrvati su ipak dobili svoj nacionalni interes, a mi smo dobili rusku i kinesku .....
DANKE RUSLAND :worth:

Epilog hrvatskog lizanja guze Nemcima je nezavisna Hrvatska država

Epilog srpskog lizanja guze Rusima i Kinezima je Kosovo Republjik
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pljuvali smo po Hrvatima i smejali smo im se kada su pevali Danke Dojčland...
Govorili smo im da su šonje i kukavice, da nemaju dostojanstva, da Srbi nikada ne bi kukali i molili nekoga za pomoć, ali da su oni ipak Hrvati i da zato gamižu pred Nemcima.
Nemci su im uradili 40% zadatka što se tiče pravljenja nezavisne Hrvatske države.
Je-bi ga batice, Hrvati su za to slinjenje pred Nemcima dobili svoj nacionalni interes. Na kraju izašli kao pobednici, doslovno usrali RSK, sahranili projekat Kavvovac - Oguvin - Kavvobag - Vivovitica, omogućili sebi prelepu državu koja ima i more i planine i ravnicu.
Poklonu i pobedi se u zube ne gleda, ***** ga.

Istni ni za volju, oni su nas nazivali turskim seksualnim objektima, jer su nas ovi akali 500 godina, ali i mi smo njih nazivali bečkim konjušarima. (Priznaćete da je bolje biti konjušar nego seksualni objeka ).

A Srbi? Prvo sahranjivanje mita o "narodu koji ne puzi" dogodilo se za vreme "Oluje",. kada su "kršni momci Krajišnici" sa svojim familijama pobegli, a nisu imali muda da sačekaju Hrvate. Ok je pobeći od rata, ali onda nemoj da mi lažeš da smo mi junački narod koji stojnički čeka dželata da ga udavi rukama.

Taj mit je počeo da truli za vreme bombardovanja,
sećate li se svog onog kukanja i preklinjanja da prestanu da nas bombarduju?
sećate li se kako smo molili i preklinjali Ruse i Kineze da nam pomognu?

Konačno je mit istrulio 2008. kada smo radili isto ono što i Hrvati 1991.
Kada smo pevali ruske pesme, trpali rusku zastavu u dupe... Kako smo ih ponizno molili i klečali pred njima da nam pomognu, meni je to sad smešno.
Kad kažem mi, nisam ja, nego naša vlast i političari (Tadić, Koštunica, SPS i SRS).

E braćo Srbi, znate u čemu je razlika? Hrvati su ipak dobili svoj nacionalni interes, a mi smo dobili rusku i kinesku karu u prkno.

DANKE RUSLAND :worth:
Твоје некритичко навијање је очигледно, но, добро, де... :roll:

И Хрвати су, у бити, такође добили... од јарца магарца... :mrgreen:

Још увек неки никако да схвате, да смо, распадом Југославије, СВИ СКУПА, добили само... Исто то... :roll:
 
Твоје некритичко навијање је очигледно, но, добро, де...
Ne kradi mi stil pisanja i reči tipične za mene.
Elem, tebi sam 100 puta rekao da si ti ta koja imaš navijačke stavove, bez mogućnosti kritike, razvoja misli i razmene argumenata. Šta ti nije jasno, činjenica da smo se smejali Hrvatima a mi smo isto radili što i oni, samo u drugo vreme i drugoj državi?

Koja si ti :worth:

Још увек неки никако да схвате, да смо, распадом Југославије, СВИ СКУПА, добили само...
Pa što ste je onda razbijali?

;)
 
Šta je, pogodio sam te u nacionalni živac, a?
:lol:

Није уреду да постављаш националне симболе једне државе као што је Хрватска, које нам је толико зла учинила, тиме вређаш многе са форума и рушиш свој углед.
 
Није уреду да постављаш националне симболе једне државе као што је Хрватска, које нам је толико зла учинила, тиме вређаш многе са форума и рушиш свој углед.

:worth: Reče Bosanac.
E, što se sad vadiš, bolje priznaj da ti je odvaljen nacionalni živac.
 
Ne kradi mi stil pisanja i reči tipične za mene.
Elem, tebi sam 100 puta rekao da si ti ta koja imaš navijačke stavove, bez mogućnosti kritike, razvoja misli i razmene argumenata. Šta ti nije jasno, činjenica da smo se smejali Hrvatima a mi smo isto radili što i oni, samo u drugo vreme i drugoj državi?

Koja si ti :worth:
Ја, иста и једина овде од почетка. :cool:

А, који ли си ти, клон... :roll:

Pa što ste je onda razbijali?

;)
Ја је нисам разбијала сигурно.

Разбијали су је Милошевић и Туђман.

Главни кривци.

И твоји љубимци... :zper:

(Они спољни фактори ме не интересују, опште су место).
 

Ја сам из Србије(Косово), ако те баш занима, а то што живим у Босни је сплет срећних и несрећних околности.

И ко ти даје за право да вређаш, можда и ја мислим да си ти проевропска, проамеричка будала.
 
DANKE RUSLAND :worth:

Epilog hrvatskog lizanja guze Nemcima je nezavisna Hrvatska država

Epilog srpskog lizanja guze Rusima i Kinezima je Kosovo Republjik

Хехехе... а сада ћемо ми теби почети да доказујемо како ниси у праву ТАКО ШТО ЋЕМО ПОЧЕТИ ДА ПЉУЈЕМО РУСЕ, а? Џабе се надаш...:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Ne. Ja ne pljujem nikoga, za razliku od tebe Vladiko, "pravi hrišćanijne", koji pljuješ sve što nije rusko :ok:
Tema je o našem licemerju, čoveče. Puna usta ruske sperme, a smejali smo se Hrvatima. :ok:
Think rationaly.

Што се тиче сперматозоида примећујем да је Обама последњих недеља нешто занемоћао... питам се зашто? :hahaha:
 
Што се тиче сперматозоида примећујем да је Обама последњих недеља нешто занемоћао... питам се зашто? :hahaha:

Primećuješ? Znači pokušali ste da imate seksualne odnose, ccc :cool:

E moj Vladika, sad si me razočarao... A taman sam hteo da te predložim za Patrijarha Srpske Pravoslavne Crkve Vračara.
 
Pljuvali smo po Hrvatima i smejali smo im se kada su pevali Danke Dojčland...
Govorili smo im da su šonje i kukavice, da nemaju dostojanstva, da Srbi nikada ne bi kukali i molili nekoga za pomoć, ali da su oni ipak Hrvati i da zato gamižu pred Nemcima.
Nemci su im uradili 40% zadatka što se tiče pravljenja nezavisne Hrvatske države.
Je-bi ga batice, Hrvati su za to slinjenje pred Nemcima dobili svoj nacionalni interes. Na kraju izašli kao pobednici, doslovno usrali RSK, sahranili projekat Kavvovac - Oguvin - Kavvobag - Vivovitica, omogućili sebi prelepu državu koja ima i more i planine i ravnicu.
Poklonu i pobedi se u zube ne gleda, ***** ga.

Istni ni za volju, oni su nas nazivali turskim seksualnim objektima, jer su nas ovi akali 500 godina, ali i mi smo njih nazivali bečkim konjušarima. (Priznaćete da je bolje biti konjušar nego seksualni objeka ).

A Srbi? Prvo sahranjivanje mita o "narodu koji ne puzi" dogodilo se za vreme "Oluje",. kada su "kršni momci Krajišnici" sa svojim familijama pobegli, a nisu imali muda da sačekaju Hrvate. Ok je pobeći od rata, ali onda nemoj da mi lažeš da smo mi junački narod koji stojnički čeka dželata da ga udavi rukama.

Taj mit je počeo da truli za vreme bombardovanja,
sećate li se svog onog kukanja i preklinjanja da prestanu da nas bombarduju?
sećate li se kako smo molili i preklinjali Ruse i Kineze da nam pomognu?

Konačno je mit istrulio 2008. kada smo radili isto ono što i Hrvati 1991.
Kada smo pevali ruske pesme, trpali rusku zastavu u dupe... Kako smo ih ponizno molili i klečali pred njima da nam pomognu, meni je to sad smešno.
Kad kažem mi, nisam ja, nego naša vlast i političari (Tadić, Koštunica, SPS i SRS).

E braćo Srbi, znate u čemu je razlika? Hrvati su ipak dobili svoj nacionalni interes, a mi smo dobili rusku i kinesku karu u prkno.

DANKE RUSLAND :worth:

Epilog hrvatskog lizanja guze Nemcima je nezavisna Hrvatska država

Epilog srpskog lizanja guze Rusima i Kinezima je Kosovo Republjik

Ти мора да си либерал или хрватског порекла.
Срби Русима нису лизали ништа,просто смо се надали у њих.
Хрвати су зато свашта радили по немачком систему органа за варење.
''Ќршни момци Крајишници''нису могли сами да се изборе за територију РСК,
а и ми смо такви да им нисмо послали помоћ на време(намерно или случајно-
остаје да открије време).
Срби се ни у чему не могу поредити са Рватима,па тако ни у односу држава,а
ни државотворности.О историји и језику да не говорим.
Понекад је боље бити магарац него јахач.Зашто-не знам,али осврните се на историју
и кашће вам се само.
 

Back
Top