Izgovori

schatje

Buduća legenda
Poruka
34.871
E, dakle, koji su vam izgovori kad nećete nekoga (što za vezu, što za sex, ili kako god...)?
Je l' ima onog: jao, ti si previše dobra za mene, ne zaslužuješ me itd. :lol:

I koje su izgovore vama govorili? :D
 
E, dakle, koji su vam izgovori kad nećete nekoga (što za vezu, što za sex, ili kako god...)?
Je l' ima onog: jao, ti si previše dobra za mene, ne zaslužuješ me itd. :lol:

I koje su izgovore vama govorili? :D

Nisam nista govorio uvijek sam nesto zaebao :)
Kazem necu ne svidjas mi se a tako je i meni bilo :)

Pu,prvi,sta god to znacilo :lol:
 
E, dakle, koji su vam izgovori kad nećete nekoga (što za vezu, što za sex, ili kako god...)?
Je l' ima onog: jao, ti si previše dobra za mene, ne zaslužuješ me itd. :lol:

I koje su izgovore vama govorili? :D

Ja nemam izgovore ja lepo kažem u facu šta imam... msm to kao ‚‚ti si suviše dobar za mene‚‚... ‚‚ti si pametan i lep‚‚...to je tako mizerno i to rade samo ljigavci.:manikir:
 
Nisam nista govorio uvijek sam nesto zaebao :)
Kazem necu ne svidjas mi se a tako je i meni bilo :)

Pu,prvi,sta god to znacilo :lol:

kao prvo ne kaze pu prvi,barme ne na ljisu,ovde se kaze "strc" prvi i tome slicno..:ok:
a kao drugo da odgovorim na temu..
isto kao i petrolejac,kazem ne svidjas mi se vise i to je to..nikakvi fazomi kao suvise si dobra za mene i slince baljezgarije.da je bolja od mene ne bi se rastajali..?:lol:
 
Poslednja izmena:
dobro bre, zvoco, nekad treba da uviješ u celofan, u cilju nepovređivanja nečijih osećanja
u praksi najmanje je povredljivo reci direktno sta mislis nego zavalacenje jer se prosto vidi da je zavlacenje te ce na taj nacin em neko sebe naci uvredjenim em ce te smatrati za ljigavu i kvarnu osobu..ako kazes direktno i konkretno mozda ce to nekog zaboleti ali ce te barem postovati zbog toga
 
ne moram ja mnogo da kazem, po meni se vidi problem...iako sam brbljiva kad sam u problemu naglo ucutim i nema mu pristupa, potpuno se zablokirami zatvorim u sebe.....mene je tesko povrediti ali kad se to desi posledice budu bolne i po njega.....vrlo sam surova.....
 
e dobro, vidim da ste svi surovo iskreni ovde...
aj obrnuto, kakve ste vi sve izgovore čuli? ... upućene što vama, što nekim vama bliskim ljudima?

:mrgreen: e mene je sam jedan ostavio, tj pobegao je od mene.....bez teksta, dve stepenice odjedare u letu.....i dana danas balavi zamnom ali ebi ga, svrs preko mojih i njegovih gatja i nije neki dobar znakza nastavak sexualne saradnje......:hahaha:
 
e dobro, vidim da ste svi surovo iskreni ovde...
aj obrnuto, kakve ste vi sve izgovore čuli? ... upućene što vama, što nekim vama bliskim ljudima?
svaki moguci izgovor..dodje mi da platim veceru "dami" koja smisli neki izgovor koji ja nisam cuo vec xy puta..samo zbog..originalnosti:lol:
 
E, dakle, koji su vam izgovori kad nećete nekoga (što za vezu, što za sex, ili kako god...)?
Je l' ima onog: jao, ti si previše dobra za mene, ne zaslužuješ me itd. :lol:

I koje su izgovore vama govorili? :D

Nista mi nisu govorili....xD
Kod nas omladine to drugačije ide....
Šta sam govorila?Ne sviđaš mi se...i tu bi bio kraj priče.
 
e dobro, vidim da ste svi surovo iskreni ovde...
aj obrnuto, kakve ste vi sve izgovore čuli? ... upućene što vama, što nekim vama bliskim ljudima?

Hoćeš neki orginalni izgovor?
Nema ih. Svako odbijanje povređuje osobu koja je odbijena.

"Ja imam dečka u...(susedni grad)"
-Da, imam i ja devojku u Los Anđelesu. Zove se Vinona Rajder.

" U tebi vidim prijatelja koga sam oduvek želela"

" Suviše smo različiti"

I, slične gluposti...
 
ja cesto imam neki intelektualno-ekstremno-ekscentricno-bizaran pristup koji nije naravno stalno prisutan, ali ga s vremena na vreme ukljucim, te to nekako olaksava govorenje istine...to je delom odbrambeni mehanizam a delom dobar pristup za jednu otvorenu pricu...sa mnom se moze biti direktan.
 
e dobro, vidim da ste svi surovo iskreni ovde...
aj obrnuto, kakve ste vi sve izgovore čuli? ... upućene što vama, što nekim vama bliskim ljudima?

mi žene smo tu ipak malo povlaštene, znate zbog onog: njegovo je da traži, a tvoje da pristaneš ili ne (naravno da odobravam i suprotno iako to ne činim), tako da od svojih prijateljica nisam čula da su dobijale korpice sa izgovorom (u glavnom se tip ne javlja i to je to), a što se muških tiče....pa nisu baš spremni da se hvale time:lol:
 

Back
Top