TRAJNI BAN ZA KORISNIKA MARIN55!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Halix

Elita
Poruka
16.206
Svi smo bili svedoci na temi "Šiptari zbog izbora krenuli na Srbe" kakvim je sve rečima dotični vređao Srbe,srpski narod i državu Srbiju!
Mogu samo da navedem neke "klanje Srba","Kosovo nije deo Srbije","Srbe treba klati","treba opet da se ponovi 17 mart","Srbe treba ubijati i klati kao što su to radili mudžahedini u Bosni" i tome slično...

Smatram da ovakve reči izrečene od strane ovog korisnika prevazilaze i ban i od 5 i od 10 dana i zaslužuju trajni ban sa ovog foruma!

Nadam se da se slažete sa mnom...
 
Svi smo bili svedoci na temi "Šiptari zbog izbora krenuli na Srbe" kakvim je sve rečima dotični vređao Srbe,srpski narod i državu Srbiju!
Mogu samo da navedem neke "klanje Srba","Kosovo nije deo Srbije","Srbe treba klati","treba opet da se ponovi 17 mart","Srbe treba ubijati i klati kao što su to radili mudžahedini u Bosni" i tome slično...

Smatram da ovakve reči izrečene od strane ovog korisnika prevazilaze i ban i od 5 i od 10 dana i zaslužuju trajni ban sa ovog foruma!

Nadam se da se slažete sa mnom...

Apsolutno!

TRAJNI BAN ZA MARINA!!!
 
Onom ko ima potrebu da javno iznosi takve stavove nije nimalo lako u zivotu, pomisli samo kroz kakve psihicke muke taj prolazi svaki dan, ceo dan, taj je opterecen i opsednut Srbima, mrznja, zavist i nemoc su tri stvari koje oblikuju njegov zivot svaki dan, od 0 do 24 h, sta mislis zbog cega je inace ovde? Onaj koji je zadovoljan svojim zivotom, svojim narodom, svojom domovinom nema potrebu za stvarima poput dolaska na forume druge strane i vredjati jedan narod, onaj ko je zadovoljan i sretan svojim zivotom, ko stvarno veruje da je nesto bolje od nas, nece uopste ni misliti o drugim nacijama na takav nacin, nece ga zanimati, nece mu trebati da druge vredja.

Dolazak ovde i vredjanje i mrznja je akt ocajnog coveka bez nade i vere u bilo sta.

U principu ovo vredi za sve koji sebe na takav nacin predstavljaju na netu.
 
У случају скандалозних испада, какав је био овај, тема је била допуштена.

Original postavio Astrica
Bitno je da su Njemci bili dobri i nisu nikoga ubili.A od preživjelih Srba sve sami retardi koji se mogu vidjeti na ovom forumu.Ali zašto ne Njemci.Pa u Švabiju se ipak bježalo od UDB-e,a i marke nisu bile za odbacit.****** kak pare mogu zavest čovjeka,a di neće Srbina .Pa i sam Adam je bio Srbin.Istrijebiti sveti narod.Mislim da ih je trebalo ostaviti žive,ali im napraviti lobotomiju.Ustvari već i izgledate tako.Gore nego Kenedijeva sestra kojoj su napravili lobotomiju.Da imam moć poslal bi jednog ustaškoga duha da vas sve izmaltretira.Možda Maxa Luburića.A ja bi voljela da sretnem vašeg ljubljenoga Nedića ponos i diku vašu idola onog kreleta Šešelja a bome i Arkana.Bome što ste čekali 50 godina da se svetite budale? Glupi ste do bola.I apsolutno me boli kazneni bod koji ću dobiti zbog ovih komplimenata upućenih vama.Ja vas prezirem jer ste jadni. Malo vam je NATO intervencija bila koju ste zaslužili i od one Milice napravili boginju.A kolko ste vi nevine djece poubijali to je manje važno.I ne samo ustaš'ku,poubijali ste i ostale nesrbe.Ja vam ž+elim potres kakav je ovih dana u Italiji.Ali nema Boga.Da ima Boga kaznio bi vas na takav način kreteni jedni retardirani. Netko ko zbog gubitka utakmice pali stadion se stvarno može ponostiti svojim činom.Najhrabriji ste ionako iza monitora lajavci.

http://forum.krstarica.com/threads/278258
 
Svi smo bili svedoci na temi "Šiptari zbog izbora krenuli na Srbe" kakvim je sve rečima dotični vređao Srbe,srpski narod i državu Srbiju!
Mogu samo da navedem neke "klanje Srba","Kosovo nije deo Srbije","Srbe treba klati","treba opet da se ponovi 17 mart","Srbe treba ubijati i klati kao što su to radili mudžahedini u Bosni" i tome slično...

Smatram da ovakve reči izrečene od strane ovog korisnika prevazilaze i ban i od 5 i od 10 dana i zaslužuju trajni ban sa ovog foruma!

Nadam se da se slažete sa mnom...


ne slazem se s tobom;
naime, smatram da je korisnik Marinko55 izuzetno....korisna....pojava
na ovom forumu...
jer nas neprestano podsjeca s kim tj. s cim...sustinski imamo posla...

:manikir:
 
Svi smo bili svedoci na temi "Šiptari zbog izbora krenuli na Srbe" kakvim je sve rečima dotični vređao Srbe,srpski narod i državu Srbiju!
Mogu samo da navedem neke "klanje Srba","Kosovo nije deo Srbije","Srbe treba klati","treba opet da se ponovi 17 mart","Srbe treba ubijati i klati kao što su to radili mudžahedini u Bosni" i tome slično...

Smatram da ovakve reči izrečene od strane ovog korisnika prevazilaze i ban i od 5 i od 10 dana i zaslužuju trajni ban sa ovog foruma!

Nadam se da se slažete sa mnom...

Agreed ! Trajni ban za majmuna ! :ok:
 
Svi smo bili svedoci na temi "Šiptari zbog izbora krenuli na Srbe" kakvim je sve rečima dotični vređao Srbe,srpski narod i državu Srbiju!
Mogu samo da navedem neke "klanje Srba","Kosovo nije deo Srbije","Srbe treba klati","treba opet da se ponovi 17 mart","Srbe treba ubijati i klati kao što su to radili mudžahedini u Bosni" i tome slično...

Smatram da ovakve reči izrečene od strane ovog korisnika prevazilaze i ban i od 5 i od 10 dana i zaslužuju trajni ban sa ovog foruma!

Nadam se da se slažete sa mnom...

Kao što već jednom rekoh skoro... na ovom forumu svako može da serre šta hoće protiv Srba i Srbije samo mi Srbi moramo da držimo vodu u ustima.....i to što se ovde pojavljuju oni koji javno kažu da bi voleli da svi Srbi imaju jedna vrat i njihovu kamu pod njim...e nije nego...ne može to baš tako lako...:manikir:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top