kad on kaze ------> ides mi na K****

NidjeVeze®SpetljanaUZivot

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.307
Opste poznato u muskom svijetu i cesto izgovoreno za ides mi na zivce! medjutim nema logike jer muskarci i nisu bas na kraj srca kad se hrli njihovom drugu naprotiv cak su veoma zainteresovani. da li neko zna kako je nastalo to idesh mi na K****? Kad se prvi put za to culo ? da li je to znak da muskarci cesto lupaju ko maksim po diviziji?
 
Opste poznato u muskom svijetu i cesto izgovoreno za ides mi na zivce! medjutim nema logike jer muskarci i nisu bas na kraj srca kad se hrli njihovom drugu naprotiv cak su veoma zainteresovani. da li neko zna kako je nastalo to idesh mi na K****? Kad se prvi put za to culo ? da li je to znak da muskarci cesto lupaju ko maksim po diviziji?

e sa ovim si ga us.rala posteno :roll:

ne znam odakle vodi poreklo ta fora al je i ja koristim i ako nemam ******, svidza mi se, kratka je i jasna poruka
 
Opste poznato u muskom svijetu i cesto izgovoreno za ides mi na zivce! medjutim nema logike jer muskarci i nisu bas na kraj srca kad se hrli njihovom drugu naprotiv cak su veoma zainteresovani. da li neko zna kako je nastalo to idesh mi na K****? Kad se prvi put za to culo ? da li je to znak da muskarci cesto lupaju ko maksim po diviziji?

Ides mi na kuratz, je u smislu, ides mi na kuratz, a ja to necu.
Ili "nemoj da mi ides na kuratz".

Meni tu nista nije nejasno. Bez obzira sto uglavnom volimo da nam se ide, ima i kad to nije dobro.
 

Back
Top