Genesis

G.H.O.S.T.

Poznat
Poruka
7.997
Vec neko vreme mota mi se jedna teorija po glavi...Da li postoji mogucnost da smo mi u stvari kreacije nekih vanzemaljaa koji su milenijumima pre naselili Zemlju i nas stvorili po uzoru na njih?Sta vi mislite o tome?
 
A šta ako imamo previsoko mišljenje o sebi? Možda je naša duša proizvod našeg vozila? :mrgreen:
Sviđa mi se ta ideja o vanzemaljcima. U tom slučaju, manje je vjerovatno da će da nas potamane. :)
 
Znači, vanzemaljci su došli na Zemlju, stvorili nas po njihovom liku, pa započeli na nama genetski inžinjering da bi dobili te praljude? Za koje je ustanovljeno da su stariji nego naša, najsavršenija verzija čoveka?

Mislim da tu nešto ne leže kako treba...

Prvo su stvorili njih pa onda nas ali su oni bili neuspeli eksperiment tj nesto kao beta verzije...
 
A šta ako imamo previsoko mišljenje o sebi? Možda je naša duša proizvod našeg vozila? :mrgreen:
Sviđa mi se ta ideja o vanzemaljcima. U tom slučaju, manje je vjerovatno da će da nas potamane. :)
Živu dušu samo Bog može da stvori.Ali kako si rekao da neki imaju previsoko mišljenje o sebi pa misle da su stvoritelji i čitavog univerzuma,a ne samo duše.To je prastara želja ljudi "biti Bog".
Ne trebaju nam vanzemaljci da nas potamane.Mi ćemo sami sebe potamaniti.
 
Znači, vanzemaljci su došli na Zemlju, stvorili nas po njihovom liku, pa započeli na nama genetski inžinjering da bi dobili te praljude? Za koje je ustanovljeno da su stariji nego naša, najsavršenija verzija čoveka?

Mislim da tu nešto ne leže kako treba...

Tačno.U Bibliji je to trenutak gde je opisano kada je sotona bila bačena na zemlju sa njegovim palim anđelima/dušama,odnosno koji jesmo mi.Posle toga nije trebalo genetski inženjering,sve je nastalo prirodnim putem.
 
Poslednja izmena:
Mora da je tako bilo...
I sada, dolazimo do bitnog momenta cele priče.

Motiv.

Koji ****** dolaze iz ogromne udaljenosti da "poseju" seme života na zemlji, pa nas puste da sami rastemo, da pravimo srnja i da se koljemo, tamanimo i istrebljujemo.

Mislim, ko nadgleda celi eksperiment? Zašto se ne pokazuje?
Ako smo na ispitu galaktičke zrelosti, koji ****** nas napraviše onda 'vakima naopakima?

Mislim da tu nema ni V od vanzemaljaca, da smo mi potekli odavLe i niotkud više.
 
Mora da je tako bilo...
I sada, dolazimo do bitnog momenta cele priče.

Motiv.

Koji ****** dolaze iz ogromne udaljenosti da "poseju" seme života na zemlji, pa nas puste da sami rastemo, da pravimo srnja i da se koljemo, tamanimo i istrebljujemo.

Mislim, ko nadgleda celi eksperiment? Zašto se ne pokazuje?
Ako smo na ispitu galaktičke zrelosti, koji ****** nas napraviše onda 'vakima naopakima?

Mislim da tu nema ni V od vanzemaljaca, da smo mi potekli odavLe i niotkud više.

A mozda smo mi ti isti vanzemaljci...
 
A mozda smo mi ti isti vanzemaljci...

Nismo.

Da je nekadašnja civilizacija begala preko galaksije u potrazi za novim staništem, sigurno bi ostalo zapisa iza njih. Deci svojoj bi preneli svu mudrost, svo znanje koje su među zvezdama sakupljali boga pitaj koliko vremena. Mislim, koliko kreten treba biti pa svojim potomcima uskratiti sve?

Opet, da smo mi nekakvi eksperimentalni kolonisti, da nam je svima zajednički baba jedna intergalaktička sonda napunjena zamrznutim spermićima, matica bi se itekako pobrinula da se čuje za nju. Da se zna ko kosi, a ko vodu nosi.

I moliću lepo, figurativna matica je imala dosta fore da se javi ...:ok:
 
Nismo.

Da je nekadašnja civilizacija begala preko galaksije u potrazi za novim staništem, sigurno bi ostalo zapisa iza njih. Deci svojoj bi preneli svu mudrost, svo znanje koje su među zvezdama sakupljali boga pitaj koliko vremena. Mislim, koliko kreten treba biti pa svojim potomcima uskratiti sve?

Opet, da smo mi nekakvi eksperimentalni kolonisti, da nam je svima zajednički baba jedna intergalaktička sonda napunjena zamrznutim spermićima, matica bi se itekako pobrinula da se čuje za nju. Da se zna ko kosi, a ko vodu nosi.

I moliću lepo, figurativna matica je imala dosta fore da se javi ...:ok:

Ok, a mozda su clanovi vladajucih porodica u svetu poreklom vanzemaljci ili imaju deo tog genetskog koda koji svo vreme pripremaju covecanstvo za invaziju... Jer po kojoj bi logici pripadnici jedne vrste vodili svoju vrstu u propast?
 
Poslednja izmena:
Opet, il su glupi kao točak, ili su gluplji od njega.
Šta su čekali sa invazijom dok smo se mi mlatili sabljama i toljagama?

Brale moj, kad ga raspizduka 7,62 mm u tintaru, pa da mu je od kevlara, prnuće u fenjer brže od olujnog vetra.

O većim kalibrima i da ne pričam...
Pa domaći teren, pa ono, ginemo za zemlju, za narod, za čovečanstvo!!!

E kukala im majka, samo neka pokušaju...
 
Opet, il su glupi kao točak, ili su gluplji od njega.
Šta su čekali sa invazijom dok smo se mi mlatili sabljama i toljagama?

Brale moj, kad ga raspizduka 7,62 mm u tintaru, pa da mu je od kevlara, prnuće u fenjer brže od olujnog vetra.

O većim kalibrima i da ne pričam...
Pa domaći teren, pa ono, ginemo za zemlju, za narod, za čovečanstvo!!!

E kukala im majka, samo neka pokušaju...

Pa bas su to cekali, da se mi pomlatimo da bi nas onda lakse osvojili, a izgleda da u tom slucaju oni i stvaraju ratove, mrznju medju narodima itd. Izgleda da se taj dan blizi, spremaj se Sal...
 
Mora da je tako bilo...
I sada, dolazimo do bitnog momenta cele priče.

Motiv.

Koji ****** dolaze iz ogromne udaljenosti da "poseju" seme života na zemlji, pa nas puste da sami rastemo, da pravimo srnja i da se koljemo, tamanimo i istrebljujemo.

Mislim, ko nadgleda celi eksperiment? Zašto se ne pokazuje?
Ako smo na ispitu galaktičke zrelosti, koji ****** nas napraviše onda 'vakima naopakima?

Mislim da tu nema ni V od vanzemaljaca, da smo mi potekli odavLe i niotkud više.

Motiv...Prosirenje civilizacije, experiment, ... Nasli pogodnu planetu za prosirenje, podarili nam zivot i pustili nas da zivotarimo.
 

Back
Top