Evrovizijski prenos - dosadan komentator Duska Vucinic

Beladona

Obećava
Poruka
58
Mozda glupa tema. Ali stvarno depresivni glas Duske Vucinic tera da se promeni kanal. Ne razumem zasto biraju tu voditeljku da vodi. A kad se pojavio voditelj iz Albanije Duskin komentar je bio skroz bezvezan. Otprilike ovako. Norveska voditeljka pita albanskog : ,, Kako ste?" .On odgovara ,,Dobro". Depresivni glas Duske iz studija u Beogradu kaze depresivno ,, to me posebno raduje". Mislim stvarno cemu to. Prenos bi trebalo da bude veseo i komentator bi trebalo da prenese atmosferu gledaocima a ne da bude nerazumljiv i dosadan.
 
Mozda glupa tema. Ali stvarno depresivni glas Duske Vucinic tera da se promeni kanal. Ne razumem zasto biraju tu voditeljku da vodi. A kad se pojavio voditelj iz Albanije Duskin komentar je bio skroz bezvezan. Otprilike ovako. Norveska voditeljka pita albanskog : ,, Kako ste?" .On odgovara ,,Dobro". Depresivni glas Duske iz studija u Beogradu kaze depresivno ,, to me posebno raduje". Mislim stvarno cemu to. Prenos bi trebalo da bude veseo i komentator bi trebalo da prenese atmosferu gledaocima a ne da bude nerazumljiv i dosadan.

Get a life!
 
Mozda glupa tema. Ali stvarno depresivni glas Duske Vucinic tera da se promeni kanal. Ne razumem zasto biraju tu voditeljku da vodi. A kad se pojavio voditelj iz Albanije Duskin komentar je bio skroz bezvezan. Otprilike ovako. Norveska voditeljka pita albanskog : ,, Kako ste?" .On odgovara ,,Dobro". Depresivni glas Duske iz studija u Beogradu kaze depresivno ,, to me posebno raduje". Mislim stvarno cemu to. Prenos bi trebalo da bude veseo i komentator bi trebalo da prenese atmosferu gledaocima a ne da bude nerazumljiv i dosadan.

Jao sinoc me je toliko iznervirala da sam htela i ja da otvorim temu, al eto preduhitrena sam... :heart:
Meni je ta zena groooozna.... Ko je postavi samo.... Depresivna, cinicna, antipaticna..... samo da je sklone do sledece godine... Satro ona je neki PR.... joooooj....

ko je pobedio na kraju a koje smo mesto mi osvojili?

Pobedila Nemacka, mi smo 13. valjda....
 
Poslednja izmena:
cela evrovizija je farsa koja te tera da je gledas, a skecevi njenih voditelja vecito debilni (tj. humor za debile)... i tesko je ne biti sarkastican prilikom nekih od uvezbanih idiotluka voditelja, kao sto je ta koja to prevodi ponekad bila... kapiram da joj nije posao da komentarise, al bar shvatis da nisi lud sto nesto smatras debilnim. a +, zena radi posao uzivo i mislim da ga uvek odradi sasvim ok. a to za glasanje za milana- ne verujem da ona ima toliku slobodu da odlucuje koliko ce ga cesto zahtevati. tj. ne verujem da ce vas ijedna druga u tom smislu usreciti...

a ovi sto pitaju koje smo mesto i to... imam neki osecaj da uglavnom to dobro znaju. :)
 

Back
Top