Opasni tranziti

LaSorcièreNoire

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
194
Neiskusna sam u astrologiji,ali da li mogu neki tranziti da,na neki nachin predkazu opasnost koja se moze desiti,bilo u vidu nesrece,nekog nasilja ili slicno? za konkretan dan itd..Na durgom forumu sam postavila konkretne karte i meni su rekli da ne mora tranzit izazvati, vec u odnosu izmedju dve osobe koje imaju izazovne aspekte medjusobom, Mozda cak i neka inkonjukija kao aspekt iritatibilnosti ima veze sa tim

ukoliko osoba ima Mars na MC ( agresivnost,nesprijatnosti ) jel to dovoljno ili...?

jel se uopshte tranzitima i moze neshto videti,ili ipak ne..?

a ako je ono prvo,izazovni aspekti medju sobom jel se pravi sinastrija za to dvoje pa se tako gleda ili..?
 
Poslednja izmena:
Neiskusna sam u astrologiji,ali da li mogu neki tranziti da,na neki nachin predkazu opasnost koja se moze desiti,bilo u vidu nesrece,nekog nasilja ili slicno? za konkretan dan itd..Na durgom forumu sam postavila konkretne karte i meni su rekli da ne mora tranzit izazvati, vec u odnosu izmedju dve osobe koje imaju izazovne aspekte medjusobom, Mozda cak i neka inkonjukija kao aspekt iritatibilnosti ima veze sa tim

ukoliko osoba ima Mars na MC ( agresivnost,nesprijatnosti ) jel to dovoljno ili...?

jel se uopshte tranzitima i moze neshto videti,ili ipak ne..?

a ako je ono prvo,izazovni aspekti medju sobom jel se pravi sinastrija za to dvoje pa se tako gleda ili..?
Da, ovo sam ti ja rekla..mislivsi da recimo ako ja imam jako los odnos sa ocem(u prevodu sinastrija), dve osobe u prostoru i vremenu, danas popodne u istoj prostoriji a postoji neki tranzit koji je salje lose vibracije(Mars je recimo ratoboran..) onda ce normalno doci do tog ispoljavanja, na neki nacin, verbalno ili fizicki.
Ali ako znam da postoji nesto sto ce izazvati to, ja cu najradije pesaka otici na Avalu..10 dana ako treba, ili negde gde nemam kontakt sa osobom koja mi izaziva iritaciju. Natalni horoskop je dobro poznavati da bi znala na koji nacin privlacis nesrecne okolnosti, vatru, vodu..moras da poznajes sebe da bi ih zaobisla.
Evo primer: sredinom 2008 sam upoznala decka koji je mladji od mene 4 god.u svojoj kuci, tacnije pomocni radnik/vodoinstalater. 6 meseci sam normalno komunicirala, cak sta vise ne ponasam se kao despot/vlastelin vec normalan razgovor i ponasanje domacina, sto verujem da po njihovom izrazu lica i nisu naisli, bar ne u skorije vreme. Jedan korektan odnos mene i moje porodice, vise prijateljski nego poslovni.
Mozda je zbog toga decko imao zelju da mi uzvrati ili sta ja znam, ali svidjao mi se, privlacio me je fizicki i njegovo skromno ponasanje i vaspitanje. Komplimenti su prijali ali nisu bili presudni, tako da sam se usudila da se nadjem s njim nakon par meseci.
Shvatila da ima nekog, i povukla se deliicno, ali ostala u kontaktu/e sad zasto sam pomenula cime se bavi...Mars kod mene jeu Devici i obicno mi se desi da privucem na neki nacin ljude kojima ili ja na neki nacin pomognem/ili oni meni, (Devica = usluge izmedju ostalog, svakodnevica..)neku uslugu..ali ovde je bio jedinstven slucaj da mi se isvideo. Do tad, nista..cak odbojno mi je kad neko misli da na taja nacin postajem obavezna da "izadjem"..
Dalje, posto smo se videli i na nacin a da nikom nismo pomenuli, znaci "tajno" mada ja nisam imala razlog da krijem nista, mozda zbog presije neke..ostalo je neko zezanje interno. Kroz poruke...
Nakon 2-3 meseca on se meni javlja opet i to za 8 mart, na sta se uopste nisam javljala na mob. Kada je nakon 10 dana opet pozvao, ovako su stajale planete u mojoj 12-oj kuci.
A ja sam mogla da izvnis na izrazu "najebem"..inace sam jako nedosledna pa me je i zacudilo to da sam nekom "tako izgledala"...Sva sreca izbegla sam "grupno silovanje"...
Evo karte sa tranzitima za taj dan: http://img180.imageshack.us/img180/986/17mart2009.gif
12 polje puno: Merkur mladji muskarac..Uran kvadrira moj Ne sto mi donosi iznenadnu situaciju. Mozda ce neko bolje objasniti od mene, strucnije..ali Pluton mi je u egzaktnom trigonu na natalni Mars, a Mars u egzaktnom trigonu na natalni Mesec. I sve je nesto islo ka tom polju tajni da tako i ostane, ali kad znam da ono sto mi se desi tajno i moze doneti samo lose, pa ja se necu vise upustati u takav rizik ili cu snositi posledice kad-tad.
 
Poslednja izmena:
jako interesantno felix :)

nisi mi ti rekla,jer sam ja to pitala na drugom forumu vezanim za strologiju,nisam na Krstarici,ali mi znaci ovo shto si napisala..ali moguce i da si ti,verovatno da sam i tu pitala na pp tebe samo sam malo sludjena pa zaboravila. Poshto sam ja prvo mislila da je sve u tranzitima i dala sam da mi gledaju kartu za taj meni problematican dan jako shto je bio,i videli su manje neprijatnosti,a ne neshto vece,a bash je bilo eskaliralo...i bilo je fizicki.

jel bi mogla da bacis pogled na karte,napravila sam pre koji dan sinastrija,i moji tranziti za taj dan


tu je njegova karta i moja karta

http://i48.tinypic.com/2co2cgo.gif



sad,ja ne znam njegovo vreme rodjenja po ovoj uopstenoj karti ispao je Ovan/Rak a moguce da je Ovan/Ovan ili Ovan/Skorpija
 
Poslednja izmena:
Da, ovo sam ti ja rekla..mislivsi da recimo ako ja imam jako los odnos sa ocem(u prevodu sinastrija), dve osobe u prostoru i vremenu, danas popodne u istoj prostoriji a postoji neki tranzit koji je salje lose vibracije(Mars je recimo ratoboran..) onda ce normalno doci do tog ispoljavanja, na neki nacin, verbalno ili fizicki.
Ali ako znam da postoji nesto sto ce izazvati to, ja cu najradije pesaka otici na Avalu..10 dana ako treba, ili negde gde nemam kontakt sa osobom koja mi izaziva iritaciju. Natalni horoskop je dobro poznavati da bi znala na koji nacin privlacis nesrecne okolnosti, vatru, vodu..moras da poznajes sebe da bi ih zaobisla.

e ovo mi se jako svidja...a meni se nekako uvek potrefi da bash privlacim,ne okolnosti,ali, tako te neke nasilne tipove,jako vatrene,ko shto je sa ovim bilo ali sa ovim je bilo skroz slucajno...
i zacudilo mi je kad sam mu videla kartu jer,Mars u Blizancima:confused: a toliku je agresiju ispoljio prema meni,da,ko zna gde bih ja mozda bila sad da nisam imala srece:neutral:
 
Da ja sam Ti rekla - tamo, poznajem svoje reci! Kao i mnogi clanovi svi mi ucimo i sticemo znanje svuda gde postoji. Naravno dobrodosli smo gde mozemo i da podelimo iskustvo. Kao i Ti i ja sam ulazila na mnogo foruma, ali ipak koliko god da mi je drugi nick-trenutak inspiracije ovde, a tamo mozda licno ime, pre svega sam iskrena.
 
Da ja sam Ti rekla - tamo, poznajem svoje reci! Kao i mnogi clanovi svi mi ucimo i sticemo znanje svuda gde postoji. Naravno dobrodosli smo gde mozemo i da podelimo iskustvo. Kao i Ti i ja sam ulazila na mnogo foruma, ali ipak koliko god da mi je drugi nick-trenutak inspiracije ovde, a tamo mozda licno ime, pre svega sam iskrena.

aaa... ok onda :)

nisam htela ja nishta loshe,samo sam se zabunila malo :)
 
ma ok:D

zato sam i stavila u drugacijem stilu slova u uvodnom postu,da se zna da je to neko drugi rekao nego ja :)

nego,shta mislis o kartama? :)

ili mozda je to samo moj problem,shto sam ja njega potcenila,jer i sad,znala sam da je Ovan ali sam ocekivala Mars u Lavu ili Ovnu,neke nasilne kombinacije,a on bash jeste jako nasilan,ali bar ja to ne vidim...i ko shto sam rekla onamo na drugom forumu ;) htela sam gledati Merkur jer je sve pocelo od rechi-mojih ka njemu koje su katastrofalno prenete.
 

Back
Top