kad ona hotje a on ne mozhe

...sexualna nemoc je dvojaka. Postoji kao povod iz blokade zaljubljenosti i relativno brzog dolaska do kreveta. Zaljubljen muskarac podsvjesno ima na umu skrnavljenje opsesije lijepog i idealnog . Tako da , potvrda toga je trenutna nemoc i sve je na zenskoj strani , koja mora da rastereti muskarca odvodjenjem paznje na drugu stranu ali vrlo oprezno da se ne osjeti . To mora lezerno i sa taktom , a zasto ne bi kad je nekom stalo ili obojma...ta vrsta prividne impotencije moze da bude fatalna i mora se ici otvoreno ako ne bude razorena u pocetku sa ne-taktom...muskarac zna sebe i treba prici tome neoptereceno ako vec ima sebe u kontroli...svako forsiranje je ubrzano propadanje...
Zene nikad ne smiju sebe osuditi jer samom zeljom muskarca imaju dokaz da ga zasluzuju ili bi bar tako trebalo da bude...
- u ostalom , sta zna jedan faraonn, kome se sve oprasta i tolerise ...
 
Poslednja izmena:
To svakome moze da se desi i svakome se nekad desilo...To nije problem ako postoje zelja i ljubav...A ako ne postoje onda tu samo Bog moze da pomogne...

Moj ljubavnik kaze ovako:
- Ko kaze da moze uvek taj laze. I ja kad se napijem mogu dugo, al ne mogu svaki put"
Ili:
- Kad ne ide, ako si musko smisli nesto, pevaj, zasmejavaj radi bilo sta da joj zadrzis paznju i da joj, ipak, bude lepo, a to sto nisi mogao upisi sebi kao dug toj zeni i sve joj nadoknadi iduci put..."

Molim lepo, to je iskren covek i ja se slazem potpuno sa njim...
 
Poslednja izmena:
deshava se i to sa vremena na vrijeme tako sam cula od drugarica :rumenko: bdi bdi i okreni obrni ali ne ide! imali shta gore da se desi od takve katastrofe!? da li zhene trazhe krivicu u sebi ili trazhe novog frajera!?

Ne vidim ništa strašno u tome, ne može im rampa raditi non stop i oni su živi ljudi sa svojim problemima.Mada mislim da to muškarci mnogo tragičnije doživljavaju nego žene.
 

Back
Top