URGENT: ЕПОХАЛНО НАУЧНО ОТКРИЋЕ ДУК

vsotirovic

Početnik
Poruka
46
Мили моји Титогорски Ђетићи, управо ми се јавио мој добри пријатељ либерал иначе члан Дукљанске Академије Наука са саопштењем да је на ванредној сједници академије која се управо окончала дефинитивно донешена одлука која расвијетљава вијековно питање суштине титогорске самобитности. Наиме, усвојен је званични став по питању: "Зашто нијесу Османлије никада успијеле покорит херојско-чојствену Црну Гору?"
Усвојени званични одговор, након вишегодишњег научног истраживања по цетињским и истамбулским архивима и без иједног гласа против, гласи: "ЗАТО ШТО СУ ОСМАНЛИЈЕ ОСВАЛАЛЕ САМО ОНЕ ЗЕМЉЕ ИСПОД 1500 м НАДМОРСКЕ ВИСИНЕ ЈЕР ИЗНАД ОВОГ ЛИМИТА НИЈЕ БИЛО ВОДЕ ДА СЕ ЧОВЕК ЉУДСКИ УМИЈЕ!!!"
Званично саопштење за јавност биће дато тек након проглашења неовисне Титогорије а дотле ће се Титогорци пустити да живе у незнању своје сопствене националне повијести. Пуно поздрава свим титогорским академичарима на скупљеној храбрости за приказивањем научне истине.
 
vsotirovic:
Мили моји Титогорски Ђетићи, управо ми се јавио мој добри пријатељ либерал иначе члан Дукљанске Академије Наука са саопштењем да је на ванредној сједници академије која се управо окончала дефинитивно донешена одлука која расвијетљава вијековно питање суштине титогорске самобитности. Наиме, усвојен је званични став по питању: "Зашто нијесу Османлије никада успијеле покорит херојско-чојствену Црну Гору?"
Усвојени званични одговор, након вишегодишњег научног истраживања по цетињским и истамбулским архивима и без иједног гласа против, гласи: "ЗАТО ШТО СУ ОСМАНЛИЈЕ ОСВАЛАЛЕ САМО ОНЕ ЗЕМЉЕ ИСПОД 1500 м НАДМОРСКЕ ВИСИНЕ ЈЕР ИЗНАД ОВОГ ЛИМИТА НИЈЕ БИЛО ВОДЕ ДА СЕ ЧОВЕК ЉУДСКИ УМИЈЕ!!!"
Званично саопштење за јавност биће дато тек након проглашења неовисне Титогорије а дотле ће се Титогорци пустити да живе у незнању своје сопствене националне повијести. Пуно поздрава свим титогорским академичарима на скупљеној храбрости за приказивањем научне истине.

Vidi se da si vrlo obrazovan i da baratas sa cinjenicama, a pun si duha kao g.... vitamina !
 
igracina:
vsotirovic:
Мили моји Титогорски Ђетићи, управо ми се јавио мој добри пријатељ либерал иначе члан Дукљанске Академије Наука са саопштењем да је на ванредној сједници академије која се управо окончала дефинитивно донешена одлука која расвијетљава вијековно питање суштине титогорске самобитности. Наиме, усвојен је званични став по питању: "Зашто нијесу Османлије никада успијеле покорит херојско-чојствену Црну Гору?"
Усвојени званични одговор, након вишегодишњег научног истраживања по цетињским и истамбулским архивима и без иједног гласа против, гласи: "ЗАТО ШТО СУ ОСМАНЛИЈЕ ОСВАЛАЛЕ САМО ОНЕ ЗЕМЉЕ ИСПОД 1500 м НАДМОРСКЕ ВИСИНЕ ЈЕР ИЗНАД ОВОГ ЛИМИТА НИЈЕ БИЛО ВОДЕ ДА СЕ ЧОВЕК ЉУДСКИ УМИЈЕ!!!"
Званично саопштење за јавност биће дато тек након проглашења неовисне Титогорије а дотле ће се Титогорци пустити да живе у незнању своје сопствене националне повијести. Пуно поздрава свим титогорским академичарима на скупљеној храбрости за приказивањем научне истине.

Vidi se da si vrlo obrazovan i da baratas sa cinjenicama, a pun si duha kao g.... vitamina !

Важно је Ђетићу да имам воде да се умијем а неовисност ***** без мокрог чвора и основних санитарних услова. Видим да си образованији од мене, ваљда зато што су моји још пре двеста година емигрирали из црногорске вукојебине и то баш за Србију а то си остао непокварен и пун едукације у нашој свијетлој ЦГ. Ајд кад си тако паметан реци ти мени ЗАШТО ЦРНОГОРАЦ УВЕК ДРЖИ СТОЛИЦУ ПОРЕД КРЕВЕТА?
Оћеш мало воде да ти пошаљем да се умијеш?
 
Јаране мој сви смо ти ми од Монтенегријане и Херцегбосне па ти се све то измијешало па се неѕна више који ти је оригинални језик. Битно је мени да ви тамо титогорско-либерални Ђетићи имате свој црногорски језик са граматиком, ријечником, ортографијом што вам га написа онај Никчевић и то латиницом а штампа га у сред црногорског Загреба. Само се ви јаране дрѕте либерала, Дрљевића и Никчевића паћете и ви брѕо овамо код мене да се грејете зими са водком а лети ладите са пивом. Ајд лака ти ноћ чујемо се сјутра. Ех заборавих да те упитам дал би мога да ми пошаљеш налепницу за ауто са грбом Петровић-Његоша. Посло би ти адресу а ти је само ћушни у коверат. Ако ти треба нешто одавде само реци. Ајд живели. П.С. извини за лошу ијекавицу ја сам ти из Шумадије тамо су ти сви екавци. Штацес људи заборавили свој матерњи дијалект
 
vsotirovic:
Мили моји Титогорски Ђетићи, управо ми се јавио мој добри пријатељ либерал иначе члан Дукљанске Академије Наука са саопштењем да је на ванредној сједници академије која се управо окончала дефинитивно донешена одлука која расвијетљава вијековно питање суштине титогорске самобитности. Наиме, усвојен је званични став по питању: "Зашто нијесу Османлије никада успијеле покорит херојско-чојствену Црну Гору?"
Усвојени званични одговор, након вишегодишњег научног истраживања по цетињским и истамбулским архивима и без иједног гласа против, гласи: "ЗАТО ШТО СУ ОСМАНЛИЈЕ ОСВАЛАЛЕ САМО ОНЕ ЗЕМЉЕ ИСПОД 1500 м НАДМОРСКЕ ВИСИНЕ ЈЕР ИЗНАД ОВОГ ЛИМИТА НИЈЕ БИЛО ВОДЕ ДА СЕ ЧОВЕК ЉУДСКИ УМИЈЕ!!!"
Званично саопштење за јавност биће дато тек након проглашења неовисне Титогорије а дотле ће се Титогорци пустити да живе у незнању своје сопствене националне повијести. Пуно поздрава свим титогорским академичарима на скупљеној храбрости за приказивањем научне истине.
E sta covek sve nece cuti.
Koliko je meni poznato Turci su napadali CG.
Ali po onim brdima i koza noge da polomi, a ne covek.
A ko da bi imali koristi od onog silnog krsa.
 
Mali prilog laznoj srpskoj istoriji!

Najveci srpski pisac je nobelovac Ivo Andric, kako tvrdi "objektivna" srpska nauka !

Otac Iva Andrica se zvao Antun :shock:
Majka Iva Andrica se zvala Kate :shock:

U kalendaru SPC ne postoje srpska imena Antun, Kate i Ivo, nema ih :shock:

Pa kako je onda Ivo Andric Srbin ?

Lako, lako, pomocu carobne formule abrakadabra, ciribu ciriba, svi su Srbi, JUPI JUPI JU HU HU
 
A evo sta meni postovani i meni vrlo dragi forumas Vsotirovic pise u PM.

ПА НИЈЕСАМ ЈА ИЗРОД КО ВИ ЗЕЛЕНАШИ ПА ДА СЕ ОДРЕКНЕМ МАЈЧИНОГ МЛИЈЕКА. ЈА САМ ПИО СРПСКО МЛИЈЕКО ОД СРПСКЕ МАЈКЕ И САД МИ ЈЕ И ***** ИСТО ТАКО СРПСКО А НЕ КО КОД ВАС ПИЈЕШ СРПСКО МЛИЈЕКО А ИЗМЕТ ТИ ЦРНОГОРСКИ. ШТО СЕ ТИЧЕ ДА НАС НИКО НЕ ВОЛИ ЈЕБЕМИ СЕ. НИ ЈА ЊИХ НЕ ВОЛИМ АЛ ВОЛИМ МОЈУ ЦРНУ ГОРУ И СВЕ ОСТАЛЕ ЗЕМЉЕ СОРАБСКЕ. А ЛИТВАНСКИ ПАСОШ МИ НИ НА ***** НЕ ПАДА ДА ВАДИМ ЈЕР ЈЕ КАТОЛИЧКИ И ЗЕЛЕНЕ БОЈЕ ПА МЕ ПОСИЈЕЋА НА ЦРНОГОРСКЕ ЗЕЛЕНАШЕ И НА МУСЛИМАНСКЕ БАЛИЈЕ.
ЈАРАНЕ, ШТО СЕ ТИЧЕ ТОГА ДА ЈЕ И БОГ СРБИН ТО ЈЕ ТАЧНО:
"ЖИВЕЋЕ ОВАЈ НАРОД И ПОСЛЕ УСТАША ЈЕР И БОГ ЈЕ СРБИН НЕБЕСА СУ НАША"
ШТО СЕ ТИЧЕ ЛИБЕРАЛСКЕ ТЕЗЕ ДА У ЦРНОЈ ГОРИ НЕ ЖИВЕ СРБИ ЈЕР БИ СЕ ТА ЗЕМЉА У СУПРОТНОМ ЗВАЛА НЕКАКВА СРБИЈА ВЕЋ ДА У ЊОЈ ЖИВЕ ЦРНОГОРЦИ ЈЕР ИМЕ ДРЖАВЕ СЕ ДАЈЕ ПРЕМА ЕТНОНИМУ МОРАМ ДА ЕДУКУЈЕМ ЦЕТИЊАНЕ ПОДСЕТИВШИ ИХ ДА У АУСТРИЈИ ЖИВЕ НЕМЦИ КОЈИ ГОВОРЕ НЕМАЧКИМ, КАО И У ШВАЈЦАРСКОЈ ПОРЕД ИТАЛИЈАНА И ФРАНЦУЗА АЛИ СЕ ТА ЗЕМЉА ДРУГАЧИЈЕ ЗОВЕ У ОДНОСУ НА ЕТНОНИМ. ДАКЛЕ ОПЕТ СЕ ВРАЋАМО НА ПОЧЕТАК ТЈ. ДА СВУДА ГДЕ СЕ ГОВОРИ СРПСКИМ ЈЕЗИКОМ (ШТОКАВШТИНОМ) СЕ РАДИ О СРБИМА. ДАКЛЕ СРПСКИ ЛИБЕРАЛИ СА ЦЕТИЊА ЖАО МИ ЈЕ АЛИ НИСТЕ ПОБЕДИЛИ НА КВИЗУ ЗНАЊА ВЕЋ ТОТАЛНОГ ЛУПЕТАЊА. А ДА СТЕ ОКУПИРАЛИ БЕОГРАД И СРБИЈУ 1944 ТО ВАМ ПРИЗНАЈЕМ. ВАЉДА ЗАТО ШТО СМО ИСТИ НАРОД. И ХИТЛЕР ЈЕ 1938 ИЗВРШИО АНШЛУС. И ЈОШ НЕШТО ЉУБЉЕНИ МОЈИ: НЕКИ ЂЕТИЋ ОД ВАС ТВРДИ ДА СУ СРБИ ПОВЕШАЛИ ПО ЦЕТИЊУ НА ЛИПЕ МНОГЕ ТЗВ. ЦРНОГОРЦЕ. ВАЉДА МИСЛИ НА 1919. НИЈЕ ТАЧНО ДА СУ БЕСИЛИ ЦРНОГОРЦЕ ВЕЋ ЗЕЛЕНОГОРЦЕ (ТЗВ. ЗЕЛЕНАШЕ). ПОШТО СУ СРБИ СКЛОНИ УМЕТНОСТИ И ДОБРО ЈЕ ПОЗНАЈУ НИСУ ИХ БАЦАЛИ У ПЛАВИ ЈАДРАН ЈЕР СЕ ЗЕЛЕНО И ПЛАВО НЕ СЛАЖУ (УЧИЛИСТЕ ТО ВАЉДА ИЗ ЛИКОВНОГ ВАСПИТАЊА). ЛОГИЧНО ЈЕ СТОГА ДА СУ ИХ КАЧИЛИ ПО ЗЕЛЕНИМ ЛИПАМА ЈЕР ЈЕ ЗЕЛЕНО КОМПАТИБИЛНО СА ЗЕЛЕНИМ. УОСТАЛОМ, БОЉЕ И ТО НЕГО КАО ШТО ВИ ПЕВАТЕ СА ВАШОМ БРАЋОМ УЈАМА "СРБЕ НА ВРБЕ".

ПАМЕТ У ГЛАВУ ЈОШ ЈЕДНОМ И НЕМОЈ ДА МЕ ТИЈЕРАШ ДА ЈА СКАКУЋЕМ ОДАВДЕ СА БАЛТИКА НА СРПСКИ ЈУЖНИ ЈАДРАН ДА ЗАВОДИМ РЕД. ЈЕР ЋЕ ДА БУДЕ ОНДА БЕЛАЈА ДО ЈАЈА.

АЈД САД У ЗДРАВЉЕ И НЕЗАБОРАВИ ДА ТРЕБА ДА ВАМ ИСПОСТАВИМО РАЧУН ЗА ОКУПАЦИЈУ СРБИЈЕ ЈОШ ОД 1944 ПА ДО ДАНА ДАНАШЊЕГ.

Daleko nam kuca od vase bratske ljubavi.
 
Мили моји Титогорски Ђетићи, управо ми се јавио мој добри пријатељ либерал иначе члан Дукљанске Академије Наука са саопштењем да је на ванредној сједници академије која се управо окончала дефинитивно донешена одлука која расвијетљава вијековно питање суштине титогорске самобитности. Наиме, усвојен је званични став по питању: "Зашто нијесу Османлије никада успијеле покорит херојско-чојствену Црну Гору?"
Усвојени званични одговор, након вишегодишњег научног истраживања по цетињским и истамбулским архивима и без иједног гласа против, гласи: "ЗАТО ШТО СУ ОСМАНЛИЈЕ ОСВАЛАЛЕ САМО ОНЕ ЗЕМЉЕ ИСПОД 1500 м НАДМОРСКЕ ВИСИНЕ ЈЕР ИЗНАД ОВОГ ЛИМИТА НИЈЕ БИЛО ВОДЕ ДА СЕ ЧОВЕК ЉУДСКИ УМИЈЕ!!!"Званично саопштење за јавност биће дато тек након проглашења неовисне Титогорије а дотле ће се Титогорци пустити да живе у незнању своје сопствене националне повијести. Пуно поздрава свим титогорским академичарима на скупљеној храбрости за приказивањем научне истине.

:super::rotf::rotf::klap::hahaha::hahaha:
Cuj, vecali Gorski akademici...................i na kraju ,"epohalan" zakljucak :super:
Zamislite tek "odgovore" na teza pitanja,kao npr. od kuda dodjose Gorci?????????:rotf::rotf:
 

Back
Top