NABAVKA PLATANA

gost 227949

Veoma poznat
Poruka
13.999
Malo podsecanje kako je pocelo:



"Akcija prikupljanja sredstava za kupovinu novih palata u Bulevaru kralja Aleksandra "Dar za Bulevar - znak da volimo Beograd", startovala je juče.

Gradonačelnik Beograda Dragan Đilas uputio je apel svim kompanijama da se uključe u akciju kojom će novi drvored, sa ukupno 483 sadna mesta, biti brojniji od prethodnog za 60 stabala.
- Svako ko želi da Bulevar kralja Aleksandra, a samim tim i Beograd, bude što lepši i svetliji, neka odvoji sredstva, javi se JKP Zelenilo - Beograd i donira platane svom gradu. Svako stablo biće obeleženo pločicom sa imenom donatora, kako bi Beograđani znali ko je pomogao da Bulevaru udahnemo nov život - naveo je Đilas."


http://www.glas-javnosti.rs/clanak/beograd/glas-javnosti-29-05-2010/pocela-akcija-za-kupovinu-platana-u-bulevaru

E sad, Gradolnacelnik je rekao da ce svako novo stablo kostati oko 1000 evra, sto meni zvuci prilicno mnogo, pa mi pade napamet, da li ce i tu biti ugradnje? Sta vi mislite?
 
ko je sekao neka plati

djilas samo na providan nacin zeli da smanji troskove gradnje bulevara, platani su garant ukalkulisani u projekat i u tender, jer drugacije ne moze

na ovaj nacin se varaju ostali ucesnici tendera za izgradnju bulevara, koji nisu znali da mogu da ponude nizu cenu, tj da nece moraci da plate 400.000 za platane

prevara! gde je sad policija za privredni kriminal i korupciju u dr aparatu?
 
[kupno 483 sadna mesta, biti brojniji od prethodnog za 60 stabala./QUOTE]
Глупости, толико стабала не може да стане; истина је да је Булевар био ВЦ за гачке, а са овим ће да оброре рекорде погодатка по глави пролазника..
И, тачно - ко је секао нека плати...какви донатори и глупости
 
http://www.glas-javnosti.rs/clanak/beograd/glas-javnosti-29-05-2010/pocela-akcija-za-kupovinu-platana-u-bulevaru

E sad, Gradolnacelnik je rekao da ce svako novo stablo kostati oko 1000 evra, sto meni zvuci prilicno mnogo, pa mi pade napamet, da li ce i tu biti ugradnje? Sta vi mislite?

KAKVA LAŽŽŽŽŽŽŽ!!!!

ukupno 483 sadna mesta, biti brojniji od prethodnog za 60 stabala.
Глупости, толико стабала не може да стане; истина је да је Булевар био ВЦ за гачке, а са овим ће да оброре рекорде погодатка по глави пролазника..
И, тачно - ко је секао нека плати...какви донатори и глупости

Seklo je "ZELENILO -BEOGRAD" ali po njegovom naređenju.
warriorsmiley.gif
 
Ако ти је платан дугачак прилично и дебљине 45 цм, Ђилас би ти га ставио на аукцију.
И не би ти дао плочицу. Једна плочица месингана - 5034€


Cekaj, stani malo. Gradonacelnik je rekao da ce svako ko da 1000 evra za platan, dobiti mesinganu plocu pored drveta. Znaci das 1000 evra za platan, oni daju 5034 evra za plocicu, majko mila. :mrgreen::D
 
KAKVA LAŽŽŽŽŽŽŽ!!!!

Seklo je "ZELENILO -BEOGRAD" ali po njegovom naređenju.
warriorsmiley.gif

ja koliko znam danas u bgdu niko ne sme da posece jedno stablo, bez odgovarajuce dokumentacije i saglasnosti zelenila

nijedno

dakle neka dokumentacija mora da postoji, ali jedino uz glavni projekat ili u oviru njega

takodje se u projektu definise izgled posle zavrsetka radova, a u putarstvu se uredjenje zelenih povrsina racuna u cenu projekta

dakle da ne ponavljam od pre par postova - prevara i kradja!!!
 
Heboteeeeeee..... cas im drvece smeta, cas ne smeta.... smetalo im pre 6 meseci a sad je dobrodoslo... tad se daju pare za secu a sad za sadnju ISTIH.... ja ne znam dokle oni misle da magarce ovaj narod.... nek sad odvoje od svoje plate pa neka jednom mesecno kupe po jedan platan i neka sade.... transparentan lopovluk....

Jos samo da ih posade na mestima onih koje su posekli i mozemo da izvrsimo kolektivno samoubistvo....
 
Poslednja izmena:
Čije su firme "Intercop - Šabac" i "Balkan gradnja"?
Monterra je ono što su pokrali od KMG Trudbenika a pre toga Dr. Zoran Djindjić slao specijalce na pančevački most da stopiraju radnike Trudbenika na -10 jer nisu mesecima primali platu...
 
Heboteeeeeee..... cas im drvece smeta, cas ne smeta.... smetalo im pre 6 meseci a sad je dobrodoslo... tad se daju pare za secu a sad za sadnju ISTIH.... ja ne znam dokle oni misle da magarce ovaj narod.... nek sad odvoje od svoje plate pa neka jednom mesecno kupe po jedan platan i neka sade.... transparentan lopovluk....

Jos samo da ih posade na mestima onih koje su posekli i mozemo da izvrsimo kolektivno samoubistvo....

ne moramo da izvrsimo samoubistvo. dovoljno je da vi iz beograda izadjete grupno na ulice i skinete ih sa vlasti na ulici.
 
imas imas. ti ih glasas. oni su tvoji lopovi.

Gospodine Tihi,

svi su na šteti i oni koji ih nisu glasali i oni koji su ih glasali i oni koji su teška srca prihvatili da je ipak reč o sebičnim lažovima

Samo nema šta više da kradu jer je Jurij Bajec izjavio kako su i Amerika i Evropa digle ruke od nas.

Sem najavljenih oblaka sa kišom na nebu možemo očekivati i dvokrilac sa Dinkićem i Tadićem
 
Gospodine Tihi,

svi su na šteti i oni koji ih nisu glasali i oni koji su ih glasali i oni koji su teška srca prihvatili da je ipak reč o sebičnim lažovima

Samo nema šta više da kradu jer je Jurij Bajec izjavio kako su i Amerika i Evropa digle ruke od nas.

Sem najavljenih oblaka sa kišom na nebu možemo očekivati i dvokrilac sa Dinkićem i Tadićem

Хбт, а како ће да лете кад продају ЈАТ (или како се већ зове)

Опет Цанетов Фалкон ???

:eek::eek::eek:
 

Back
Top