Бивши македонски премијер се изјашњава као етнички Бугарин

Ништа ЦРНИ.Сватили су твој циљ.Иди бре мочај на друго место.Боли некога ташак за болесника.

taj bolesnik je bio vas premijer
spasio vas od albance
osnivao vasu najvecu stranku koja je sad VMRO-DPMNE
i ima drugu stranku sa 60,000 glasaca



ajt ti bice od Ohrida do Crnoga Mora opet :mrgreen:
 
E baš je tako. Prolazio sam pre mesec dana kroz Bugarsku i baš sam se obradovao. Dok je Bugarske i Bugara nećemo biti najgori. Koja je to beda od života tamo...

zato sve statistika govore da ekonomski smo pred vas
da ne pricam o nezaposlenost

Bugarska-7%
srbija-22%


Bugarska ide napred to je fakt


a vi cekajte Rusija da vam pomogne
 
E baš je tako. Prolazio sam pre mesec dana kroz Bugarsku i baš sam se obradovao. Dok je Bugarske i Bugara nećemo biti najgori. Koja je to beda od života tamo...

Хе хе зато немој више пролазити јер види се беда и на теби.Ко зна можда си нешто и примио....:hahaha::hahaha:....од беде наравно:rotf:
 
i sam neznaas sta da kazes na to a?
hahah ako ako


jos malo uzmite Bugarski pasosi pa da se ujedinimo konacno:mrgreen:

А шта би реко теби.Ти овде ниси да нешто докажеш веч да провоцираш без везе.Али када говориш о ујединењу да ти нешто кажем.Да престаните са алкохолом у тим прљавим дувлама јер кад се напијете залудно је чекати да падну....:hahaha:орлова му.........:rotf:
 
А шта би реко теби.Ти овде ниси да нешто докажеш веч да провоцираш без везе.Али када говориш о ујединењу да ти нешто кажем.Да престаните са алкохолом у тим прљавим дувлама јер кад се напијете залудно је чекати да падну....:hahaha:орлова му.........:rotf:

brate treba da napravimo jedan vid zajednicku drzavu nesto ko federacija da se zove Bulgaromakeodnia -mislim da je fer
 
29063_120816614620784_100000773389526_102695_7679668_n.jpg
 

Back
Top