Spining SNZ

Nina2

Domaćin
Poruka
4.676
Ukoliko niste probale, odmah u fitness centar i probajte! Za one koji neznaju, u pitanju je vrlo dinamicna voznja bajka u trajanju od 30 minuta ili vise, (ok, tempo se smenjuje inace bi se riknulo :wink: ) nakon cega slede vezbe na parteru za stomak-noge-zadnjicu uz vodjstvo trenera. Citav trening traje sat vremena, nakon cega se osecate preporodjeno. Istina je da se preznojite jedno milion puta dok ste na bajku, ali verujte mi, vec nakon mesec dana dobicete itekakve zeljene rezultate :wink: i to bas na predelima koji stoje u opisu.
 
Jedna devojka me vec kontaktirala u vezi doticne teme sa pitanjem preporuke fitness centra gde to moze da se proba. Nazalost, tesko da cu moci ikome u srbiji preporuciti bilo koji fitness centar jer ne zivim tamo ali malo se poraspitajte, sigurna sam da postoje fitness centri sa tim programom.
 
Nina2 moze li kratak opis treninga posto imam kucni bicikl. Koliko se vozi kojom brzinom,koje opterecenje......I sta posle, bilo koje vezbe za te delove ili neke posebne? Idem na fitnes ali bih probala to sama kuci jer u ovom centru toga nema
 
Jelena7:
Nina2 moze li kratak opis treninga posto imam kucni bicikl. Koliko se vozi kojom brzinom,koje opterecenje......I sta posle, bilo koje vezbe za te delove ili neke posebne? Idem na fitnes ali bih probala to sama kuci jer u ovom centru toga nema


Draga Jelena, odgovoricu ti na pp da ne bih ovde pisala eseje:)
 
Nina2:
Jelena7:
Nina2 moze li kratak opis treninga posto imam kucni bicikl. Koliko se vozi kojom brzinom,koje opterecenje......I sta posle, bilo koje vezbe za te delove ili neke posebne? Idem na fitnes ali bih probala to sama kuci jer u ovom centru toga nema


Draga Jelena, odgovoricu ti na pp da ne bih ovde pisala eseje:)

Bolje ovde jedan esej, nego svim zainteresovanim po jedan... PLEASE :wink:
 
Da, potrebna je bar neka pretkondicija ali na kraju krajeva nije neophodno jer kada osetis da si na kraju moci, lepo sednes i vozis normalno, ne moras da padas u nesvest da bi bio u koraku sa drugima. Kondicija se stice bas upravo i spiningom. A kakve su vezbe? Posto je mnogo toga a ja sam losa u objasnjavanju takvih stvari evo kratkog objasnjenja preuzetog sa stranice:

'The Spinning program uses the specially designed Spinner stationary bike, a simple set of movements and hand positions, and heart rate training to deliver personal empowerment and unparalleled fitness results. In fact, participants in a 40-minute cycling class burn an average of 500 calories.Spinning is just the newest fad for fitness fanatic'

I jos nesto:

'Much of the appeal of a particular spinning classes lies with the effectiveness of the instructor.'

To je ono sto sam uspela da nadjem o spiningu kao takvom, plus sto je ovde (spin tnz) kombinacija spininga i vezbi za kriticne tacke nakon istog. Sigurna sam da ce vam se svideti, jer je dinamicno, daje odlicne rezultate i jako je zabavno:)
 

Back
Top