Spining SNZ
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Spining SNZ

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    94

Podrazumevano Spining SNZ

Ukoliko niste probale, odmah u fitness centar i probajte! Za one koji neznaju, u pitanju je vrlo dinamicna voznja bajka u trajanju od 30 minuta ili vise, (ok, tempo se smenjuje inace bi se riknulo :wink: ) nakon cega slede vezbe na parteru za stomak-noge-zadnjicu uz vodjstvo trenera. Citav trening traje sat vremena, nakon cega se osecate preporodjeno. Istina je da se preznojite jedno milion puta dok ste na bajku, ali verujte mi, vec nakon mesec dana dobicete itekakve zeljene rezultate :wink: i to bas na predelima koji stoje u opisu.

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    94

Podrazumevano

Jedna devojka me vec kontaktirala u vezi doticne teme sa pitanjem preporuke fitness centra gde to moze da se proba. Nazalost, tesko da cu moci ikome u srbiji preporuciti bilo koji fitness centar jer ne zivim tamo ali malo se poraspitajte, sigurna sam da postoje fitness centri sa tim programom.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.08.2004.
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano

Upoznala sam pre neki dan devojku koja mi je rekla da trenira spin na TAS-U!

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    94

Podrazumevano

Eto!
    Ali ovo je spin tnz ili snz, akcenat je na to da je pored spina na bicikli dodatak vezbi za kriticne tacke.

Početnik
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Nina2 moze li kratak opis treninga posto imam kucni bicikl. Koliko se vozi kojom brzinom,koje opterecenje......I sta posle, bilo koje vezbe za te delove ili neke posebne? Idem na fitnes ali bih probala to sama kuci jer u ovom centru toga nema

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    94

Podrazumevano

Citat Original postavio Jelena7
    Nina2 moze li kratak opis treninga posto imam kucni bicikl. Koliko se vozi kojom brzinom,koje opterecenje......I sta posle, bilo koje vezbe za te delove ili neke posebne? Idem na fitnes ali bih probala to sama kuci jer u ovom centru toga nema

Draga Jelena, odgovoricu ti na pp da ne bih ovde pisala eseje

Bule_busko nije na forumu
    Sve što je dobro ili je nemoralno ili ilegalno ili deblja
    Aktivan član Bule_busko (avatar)
    Učlanjen
    12.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Mozes i ovde jer ima jos zainteresovanih :wink:

Buduća legenda divlja-u-srcu (avatar)
    Učlanjen
    16.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

EXTREME GYM!

Buduća legenda mackica ns (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    123

Podrazumevano

Citat Original postavio Nina2
    Citat Original postavio Jelena7

Draga Jelena, odgovoricu ti na pp da ne bih ovde pisala eseje
    Bolje ovde jedan esej, nego svim zainteresovanim po jedan... PLEASE :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Citat Original postavio divlja-u-srcu
    EXTREME GYM!
    Da,da...ja probala tamo,nazuljala se posteno i sva se rasklimatala...potrebna je ipak neka "predkondicija" za spining jer u suprotnom pretendujes na zestoku upalu misica...a da je dobro...ODLICNO JE!!!

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    94

Podrazumevano

Da, potrebna je bar neka pretkondicija ali na kraju krajeva nije neophodno jer kada osetis da si na kraju moci, lepo sednes i vozis normalno, ne moras da padas u nesvest da bi bio u koraku sa drugima. Kondicija se stice bas upravo i spiningom. A kakve su vezbe? Posto je mnogo toga a ja sam losa u objasnjavanju takvih stvari evo kratkog objasnjenja preuzetog sa stranice:

'The Spinning program uses the specially designed Spinner stationary bike, a simple set of movements and hand positions, and heart rate training to deliver personal empowerment and unparalleled fitness results. In fact, participants in a 40-minute cycling class burn an average of 500 calories.Spinning is just the newest fad for fitness fanatic'

I jos nesto:

'Much of the appeal of a particular spinning classes lies with the effectiveness of the instructor.'

To je ono sto sam uspela da nadjem o spiningu kao takvom, plus sto je ovde (spin tnz) kombinacija spininga i vezbi za kriticne tacke nakon istog. Sigurna sam da ce vam se svideti, jer je dinamicno, daje odlicne rezultate i jako je zabavno

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    94

Podrazumevano

Posto me je dosta devojaka pitalo na pp sta je spin vreme je da reaktivisem temu

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •