The Gates

Tzar

Elita
Poruka
19.652
Smesten visoko u planinama nalazi se The Gates. Mala povucena zajednica, koja odaje utisak savrsenog zivota u malom gradu. Uredjene ulice povezuju doterane kuce zasticene velikim gvozdenim kapijama. Ali nije sve savrseno, mracna tajna je sakrivena ispod povrsine ovog zivopisnog komsiluka...

tg123.jpg


Radnja prati policajca koji dolazi iz velikog grada u ovo malo i povuceno mesto, gde ubrzo shvata da nije stigao u Fairview vec u mesto koje mnogo vise lici na Bon Temps. :)

policajac.jpg


Novog sefa policije glumi Frank Grillo. A njegovu zamenicu Janina Gavankar :heart:.

tg2h.jpg
 
tg3k.jpg


Suprugu novog sefa policije glumi Marisol Nichols.

rhonamitra.jpg


A glavnu "vampiricu" u seriji - Rhona Mitra :heart:

tg1o.jpg


Ko su ostali stanovnici ovog mesta i koje tajne kriju pogledajte u seriji koja pocinje sa prikazivanjem 20. juna. :D


Imdb
 
Wow. Upravo sam zavrsio gledanje prve epizode. Odusevljen sam. Serija je upravo onakva kakvu sam ocekivao. :ok::D

Vampiri su mi za sada najbolji. Ne samo zbog Rhone:heart: vec zato sto je to triler deo serije - tu su ubistva, spletke, zataskavanja, policijska istraga i tu ce se najvise saznati o citavom mestu. :)
 
Wow. Upravo sam zavrsio gledanje prve epizode. Odusevljen sam. Serija je upravo onakva kakvu sam ocekivao. :ok::D

Vampiri su mi za sada najbolji. Ne samo zbog Rhone:heart: vec zato sto je to triler deo serije - tu su ubistva, spletke, zataskavanja, policijska istraga i tu ce se najvise saznati o citavom mestu. :)

Jel si nasao titlove, ja zbog titlova jos nisam odgledao :neutral:
 
Just great :p

Odgledah prvu epizodu, nije uopste lose, stavise jako je zanimljivo . Svidja mi se celokupna prica, sto rece tzar, bas kao sto sam i zamisljao . Neuspeli pokusaj da se stvori "vestacki mir" , bla bla , svi zive srecno ... Zanimljivo ... Mada pocinje da bude malo predvidimo sve ovo sa vampirima ... Puno slicnosti sa ostalim serijama ovog tipa :think:
 
Vampiri nisu toliko predvidivi, koliko smo vec videli na trejlerima tu njihovu pricu u prvoj epizodi. :)

Vukodlaci su onako u tvajlajt/vampire diaries stilu. :D
 
Tvajlajt je dno od filmova. :)

Vampire diaries je odlicna serija. To bi mogao da gledas opusteno. Ima neki tinejdzersko-ljubavni-drama pocetak u tvajlajt stilu, ali posle je ok serija. :ok:

Vukodlaci iz The Gates za sada malo vuku na taj fazon, ali videcemo sta ce biti dalje. ;)
 
The Gates je imao najbolji letnji debi neke serije na Abc-u u poslednjih 5 godina. Tako da se nadam da ce biti jos sezona.

Janina Gavankar :heart: - policajka iz serije objavila je u isto vreme i svoj prvi album. Spot me je odusevio. :D

 
https://www.facebook.com/pages/Epska-i-Naucna-Fantastika-FAN-Page/126490340710109?ref=ts

Evo vam link za stranu na Fejsu za Epsku i naučnu fantastiku, pa se učlanite ako želite. :))) :PPPP Tamo sam već pisao o seriji.


"Upravo pogledah pilot epizodu nove ABC serije Kapija (The Gates) - Vampiri, vukodlaci i savršen komšiluk. :D Prava krv (True blood) i Očajne domaćice (Desperate housewifes) u jednom, i možda još ponešto. :PPP Videćemo kako će se razvijati serija, solidan početak. :))))"
 
https://www.facebook.com/pages/Epska-i-Naucna-Fantastika-FAN-Page/126490340710109?ref=ts

Evo vam link za stranu na Fejsu za Epsku i naučnu fantastiku, pa se učlanite ako želite. :))) :PPPP Tamo sam već pisao o seriji.


"Upravo pogledah pilot epizodu nove ABC serije Kapija (The Gates) - Vampiri, vukodlaci i savršen komšiluk. :D Prava krv (True blood) i Očajne domaćice (Desperate housewifes) u jednom, i možda još ponešto. :PPP Videćemo kako će se razvijati serija, solidan početak. :))))"

Jel ovo sto mi gledamo spada u epsku fantastiku dok se ne dokaze suprotno ili kako :think:
 

Back
Top