Ubojstva, silovanja, pljačke, HIV: "U Južnoj Africi bit će krvoprolića!"

mi južnjaci

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.141
http://www.index.hr/sport/clanak/ub...-juznoj-africi-bit-ce-krvoprolica/493773.aspx

evo ti ljubomorni rvata. ne idu, pa odvračaju druge od odlaska

55 UBOJSTAVA dnevno, 60 tisuća pokušaja ubojstava godišnje, silovanje svakih 26 sekundi, više od pet milijuna osoba zaraženih HIV-om...Osim ovim stravičnim podacima, Južna Afrika se može podičiti i najvećom stopom napada među svim svjetskim državama, kada su u pitanju otmice, tu su drugi, a u pljačkama "tek" treći. Ne čudi panika koja se polako razvija kako se bliži početak Svjetske nogometne smotre - prve na "crnom" kontinentu.
...
"Alkohol je jeftin i to bi mogao biti problem za sve navijače koji će se opustiti. Popit će malo, otići na mjesta na koja ne smiju i tu vrebaju opasnosti. Čim se izdvojite iz skupine, vi ste potencijalna meta za napad i pljačku. Napadači su kao hijene, napadaju pojedince, a boje se da ih u policiji ne prepoznate pa im je lakše svoju žrtvu ubiti i tako biti miran. Tamo život doslovno ništa ne vrijedi."
bez obzira na našu ljubomoru, a kako se vaša reprezentacija plasirana na svjetsko nogometno prvenstvo, mislim da nebi bilo zgorega da ovi vjerni navijaći, koji idu bodrit reprezentaciju, znaju šta ih može očekivat u JAR-u
 
Шта очекивати од црних дивљака, пуштених из апартхејдовских узда. За време апартхејда и владавине Бура (Африканера), белих становника ЈАР-а, све је било у најбољем реду, а нигери нису смели ни да писну.

Сада они имају власт и показују своје право лице, свака част Нелсону Мандели, направио је неприкословеног шампионапо стопи криминалитета. На његовом месту ја бих извршио самоубиство, не бих могао да трпим СИДУ како се шири, отмице, пљачке, силовања сваких 26. секунди, убисва,...
 
Tako je crnci su govna ko i njihova boja kože a belci su oličenje savršenstva

Žensko, a rasista.
wet.gif
 
Poslednja izmena:
Žensko, a rasista.
wet.gif

Па шта?

Малте не сваки црнац је расиста, па нико ништа не каже, чак су свима и симпатични.

АЛИ ако је белац расиста, онда долази до проблема, јер га читава заједница оптужује.
 
Па шта?

Малте не сваки црнац је расиста, па нико ништа не каже, чак су свима и симпатични.

АЛИ ако је белац расиста, онда долази до проблема, јер га читава заједница оптужује.

Ti smatras da je Ok nekog mrziti samo zato sto nema istu boju kože? :think:
 
http://www.index.hr/sport/clanak/ub...-juznoj-africi-bit-ce-krvoprolica/493773.aspx

evo ti ljubomorni rvata. ne idu, pa odvračaju druge od odlaska

bez obzira na našu ljubomoru, a kako se vaša reprezentacija plasirana na svjetsko nogometno prvenstvo, mislim da nebi bilo zgorega da ovi vjerni navijaći, koji idu bodrit reprezentaciju, znaju šta ih može očekivat u JAR-u

У праву си, чак мислим да је ситуација МНОГО гора него што је приказано. Мада се делови градова где су белци већина много безбеднији. На жалост много је белих фармера на стравичне начине тамо убивено.
Узгред буди речено, овај авеиро, португалац у шпанији, не може без неког антисрпског поста. може ваљада и да се каженештоу стилу: Браво, само напред, навијам за све бивше СФРЈ земље па и вас. А овако само нешто против. Комплекси неки, шта ли већ.
 
У праву си, чак мислим да је ситуација МНОГО гора него што је приказано. Мада се делови градова где су белци већина много безбеднији. На жалост много је белих фармера на стравичне начине тамо убивено.
Узгред буди речено, овај авеиро, португалац у шпанији, не може без неког антисрпског поста. може ваљада и да се каженештоу стилу: Браво, само напред, навијам за све бивше СФРЈ земље па и вас. А овако само нешто против. Комплекси неки, шта ли већ.


Pa ja ne navijam ni za Bosnu a da navijam za vas. ;)
Kad budemo imali zivotni standard kao te drzave, navijacu prije svega za BiH, a zasto da ne i za Srbiju i Hrvatsku. ;)
 
http://www.index.hr/sport/clanak/ub...-juznoj-africi-bit-ce-krvoprolica/493773.aspx

evo ti ljubomorni rvata. ne idu, pa odvračaju druge od odlaska

bez obzira na našu ljubomoru, a kako se vaša reprezentacija plasirana na svjetsko nogometno prvenstvo, mislim da nebi bilo zgorega da ovi vjerni navijaći, koji idu bodrit reprezentaciju, znaju šta ih može očekivat u JAR-u

sama tema je istinita, imam dole nekoliko drugara, a jedan od njih je direktno angazovan u organizaciji, tako da imam skoro dnevne info odozdo

ali, tema nije zasluga forumasa iz cro. on je samo preneo opste poznate cinjenice. znali smo to i bez njuma

postavljac bi se iskazao ako bih uporedio stanje bezbedosti za srbe u cro 90.-95. sa stanjem bezbednosti u JAR. mnogo su velike slicnosti, sovonizam se filozofski i ne razlikuje od kriminala

dakle zlocinci i kriminalci tamo, zlocinci i kriminalci ovamo
 
http://www.index.hr/sport/clanak/ub...-juznoj-africi-bit-ce-krvoprolica/493773.aspx

evo ti ljubomorni rvata. ne idu, pa odvračaju druge od odlaska

bez obzira na našu ljubomoru, a kako se vaša reprezentacija plasirana na svjetsko nogometno prvenstvo, mislim da nebi bilo zgorega da ovi vjerni navijaći, koji idu bodrit reprezentaciju, znaju šta ih može očekivat u JAR-u

desetine hiljada Srba zivi JAR,eto domace publike
Nego ti spremi gajbu piva, i prilikom intoniranja himne Srbije da stojis mirno
 
Шта очекивати од црних дивљака, пуштених из апартхејдовских узда. За време апартхејда и владавине Бура (Африканера), белих становника ЈАР-а, све је било у најбољем реду, а нигери нису смели ни да писну.

Сада они имају власт и показују своје право лице, свака част Нелсону Мандели, направио је неприкословеног шампионапо стопи криминалитета. На његовом месту ја бих извршио самоубиство, не бих могао да трпим СИДУ како се шири, отмице, пљачке, силовања сваких 26. секунди, убисва,...

e stvarno :dash:
 
Veliko postovanje temi.


Ovo je, na zalost velika i surova istina.

I vi koji idete tamo, o b r a t i t e . . . p a z n j u ! ! !

Jer ljudi ne veruju sve dok im se nesto ne desi ! ! !



Moj otac je bio u Africi prosle godine i svakog dana je do gradilista pracen naoruzanom pratnjom od 2 dzipa po 6 ljudi sa teskim naoruzanjem, jedan ispred, jedan iza njegovog...

A bio je "samo" sef gradilista...

Od kolege iz druge firme je iz prve ruke saznao da su crnci - VOJSKA/POLICIJA, silovali 2 radnika (muskarca) na radnom mestu U FIRMI i niko nije smeo o tome da prica, jer su im isti pretili odsecanjem glave.

Ovakve stvari vam ne bih pricao da nisu istina...

Zato razmislite dvaput o odlasku tamo, jer pomislite samo sta moze "obicnim smrtnicima", bez ikakve zastite, da se dogodi...


Mislite o tome...


Pozdrav!
 

Back
Top