Albanske paravojne grupacije u Grcku

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bugarash

Domaćin
Banovan
Poruka
3.875


Camerija u sastav velike albanije
galbania.jpg
 
Najveća budalaština IKADA na Krstarici !!!

Ja živim u Grčkoj 10 godina, i bedni Šiptari su MANJI OD MAKOVOG ZRNA !

Moraju da pitaju spolja kroz odškrinuta vrata da li smeju da uđu u kafić ili prodavnicu.
Na ulici se u prolazu sklanjaju kad čuju srpski, a kamoli da oni nešto prete Grcima...

OVAKVU LAŽ NE BI SMISLILI NI BARON MINHAUZEN I GEBELS ZAJEDNO
 
Najveća budalaština IKADA na Krstarici !!!

Ja živim u Grčkoj 10 godina, i bedni Šiptari su MANJI OD MAKOVOG ZRNA !

Moraju da pitaju spolja kroz odškrinuta vrata da li smeju da uđu u kafić ili prodavnicu.
Na ulici se u prolazu sklanjaju kad čuju srpski, a kamoli da oni nešto prete Grcima...

OVAKVU LAŽ NE BI SMISLILI NI BARON MINHAUZEN I GEBELS ZAJEDNO



Е видиш, да смо се и ми тако поставили према њима, уствари онако како баш и заслужују, још 1945.г., сада би доле били мир и тишина и тек по неки шиптар да прође што пре да се не види и нечује.

А пошто су од нас добили све па чак и оно што никад нису ни тражили, дошли смо у ситуацију да по ко зна који пут чистимо окупатора са Косова и Метохије.
 
Tema je u redu, albanci prizeljkuju teror nad svim okolnim drzavama. Sva sreca pa se nasa grcka braca nalaze u mnogo boljem polozaju od nas, pa siptari, kao sto rece gore koleginica, ne smeju ni da pisnu. Grci dobro cuvaju svoje interese, a i nemaju nato za vratom. No doci ce i za nas bolja vremena sigurno.
 
Najveća budalaština IKADA na Krstarici !!!

Ja živim u Grčkoj 10 godina, i bedni Šiptari su MANJI OD MAKOVOG ZRNA !

Moraju da pitaju spolja kroz odškrinuta vrata da li smeju da uđu u kafić ili prodavnicu.
Na ulici se u prolazu sklanjaju kad čuju srpski, a kamoli da oni nešto prete Grcima...

OVAKVU LAŽ NE BI SMISLILI NI BARON MINHAUZEN I GEBELS ZAJEDNO

Dobro sta priznajes u koji je nivo '' demkrotija'' tamo , ili bolje receno u zemlju koja je vec decenijama u Sengenu .
U ostalom , koliko se Albanci boje od ''GRKA'' pitaj Boga :mrgreen:

Bugarash
Albanske paravojne grupacije u Grcku
Ti provokatore , koji svaki minut glumis sve i svasta , idi i pitaj u CAMËRIJI , zasto su ove kuce prazne na ovim gradovima tamo dan-danas , i ko je zivio u tim kucama :
 
Dobro sta priznajes u koji je nivo '' demkrotija'' tamo , ili bolje receno u zemlju koja je vec decenijama u Sengenu .
U ostalom , koliko se Albanci boje od ''GRKA'' pitaj Boga :mrgreen:


Ti provokatore , koji svaki minut glumis sve i svasta , idi i pitaj u CAMËRIJI , zasto su ove kuce prazne na ovim gradovima tamo dan-danas , i ko je zivio u tim kucama :

a reci mi sta ima grci da budu tolerantni prema vama koji ste spalili sve crkve na Kosovo?
vi ste provokatori zasto se krijete zad amere i radite sve i svasta od ubistva,kriminala,sverc...
 
Kada ovde na Kritu nestane neka kokoška..... nestane sa plantaže pet lubenica...neko siluje pijanu Engleskinju noću na plaži....ODMAH uhapse 10 Šiptara koji tu najbliže stanuju i proteraju ih, jer NIKO drugi ne radi takve svinjarije.

Oni su rođeni da budu bedni sitni kradljivci, džeparoši...JAJARE....ni za šta drugo nisu.

Moram da ispričam anegdotu odavde...pre tri godine opljačkali banku u nedeljno prepodne tako što su ukrali sa obližnjeg gradilišta tri bagera, sa dva zagradili ulicu, a sa trećim probili u banku i odneli sef.
Na TV šef policije daje izjavu i kaže: ''Banku su opljačkali Rusi ili Srbi''
Reporterka pita: ''Odkud znate da su oni, kada još nisu uhvaćeni?''
On zbunjeno odgovara:'' Pa ko bi drugi bio tako hrabar da tako nešto uradi''

Srbi i kada kradu rade to SA STILOM, a ne kao musavi prljavi Šiptari....kokošari
 
Želeo i Mujo da leti, pa pao sa desetog sprata i razbio se o beton...

cinjenica da ima u Grcku oko 1 milion siptara zabrinava

a i cinjenica je da ima dosta problema sa siptara tamo dole

ja sam znao za to da grci ih tretiraju ko stoka ali kad sam otisao video sam da imalo slucaja gde mlade devojke su cesto kidnapirane pred diskoteke od siptara,kriminal,prostitucija sve oni drze kao i neke kafice,restorante,male biznise kao i prodaju sladoleda...
 
kriminal,prostitucija sve oni drze kao i neke kafice,restorante,male biznise kao i prodaju sladoleda...

Kriminal drže isključivo Rusi i Grci, a vama preostaje da ukradete hleb ili mleko rano ujutro ostavljeno ispred još neotvorene prodavnice, i da ukradete trenericu koja se suši na terasi u prizemlju hotela...da ukradete deset kila pomorandži sa plantaže i prodate ih nekome po ceni jednog kilograma....
 
A STO SE BAVIS GRCKIM ALBANCIMA A NE VASIM? :think:

albance u Makedoniji zive kompaktno ne ih ima u sve delova Makedonije dok u Grcku ima ih niz celu Grcku ...

albanski problem u Makedoniji bice resen kad im se da da se otcepu ;) i to sto ostane bice cisto...

nego kad Albanija uge u EU e tad kad pocnu da idu jos vise siptara prema grcku jel je bogatija od Makedoniju tad bice zajebano...
 
Kriminal drže isključivo Rusi i Grci, a vama preostaje da ukradete hleb ili mleko rano ujutro ostavljeno ispred još neotvorene prodavnice, i da ukradete trenericu koja se suši na terasi u prizemlju hotela...da ukradete deset kila pomorandži sa plantaže i prodate ih nekome po ceni jednog kilograma....

to rade cigani,siptari...

Bugarska mafija drzi delova severne grcke
a Bugarska mafija se bavi sa milijarde eura ne sa mleko :hahaha:


jedna od lepota EU'a je bila migracija kriminalaca i cigana od Bugarska prema grcku i zapada :D

VIVA LA UNIONE DE EUROPEA !!!!
 
albance u Makedoniji zive kompaktno ne ih ima u sve delova Makedonije dok u Grcku ima ih niz celu Grcku ...

albanski problem u Makedoniji bice resen kad im se da da se otcepu ;) i to sto ostane bice cisto...

nego kad Albanija uge u EU e tad kad pocnu da idu jos vise siptara prema grcku jel je bogatija od Makedoniju tad bice zajebano...

Ti moras biti neki ''Albanalog'' ( mislim veceras ) , jer sutra ces biti ''Makedonolog'' , preksutra ''Srbolog'' u glavnom sve ''znas'' samo za sebe nista neznas :mrgreen:
 
Ti moras biti neki ''Albanalog'' ( mislim veceras ) , jer sutra ces biti ''Makedonolog'' , preksutra ''Srbolog'' u glavnom sve ''znas'' samo za sebe nista neznas :mrgreen:

osudjen sam da zivim megju siptara tu u Skopje pa sta ces naucio sam vas mentalitet i poznajem vas od kilometar:hahaha:


srbe su 20 km od Skopje a ima nesto srba i u sami grad


makedonce su mi krvne braca i tako moram da ih poznajem


pavarsia e kosoves more shqiptar:D
 
osudjen sam da zivim megju siptara tu u Skopje pa sta ces naucio sam vas mentalitet i poznajem vas od kilometar:hahaha:


srbe su 20 km od Skopje a ima nesto srba i u sami grad


makedonce su mi krvne braca i tako moram da ih poznajem


pavarsia e kosoves more shqiptar:D
Zasto tebe zabole o nama , u glavnom samo dizes tenzije sa Makedonaca u svaki topic , nas uzimas kao most da bi otisle tvoje provokacije na mesto .
Gledaj svoja posla tamo ako ih imas ( sta sumnjam ) , jer ti svake naciju ovde provocirash i nije prvi put .
osudjen sam da zivim megju siptara tu u Skopje

Dao sam ti e-mail , trebali smo da popijemo kaffu , i nisi se javio :rtfm:
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top