( . ) ( . )

schatje

Buduća legenda
Poruka
34.871
Inspired by:

Meni jedan drugar ispričao zašto je prestao da voli žene koje imaju velike sise...evo kako je to bilo...otišao on na ekskurziju, još kad je išao u srednju školu i bila neka riba koja mu se sviđala baš iz razloga što ima velike sise i tako se oni hopa -cupa, nađu u situaciji da ona skine brus i kad je legla na leđa:eek: sise se razišle, jedna levo, druga desno... on u razočarenju što ne stoje pravo, nego svaka obaška:(....dobro pregrmeo je on i to, nije mu jel te bilo teško:zper:...jel situacija je tako nalagala:zper:... ali od onda je muvao ribe sa isljučivo manjim sisama.:lol:

A kakve vi volite? :D
 
Iste kao Krompirkove. :ok:
Mislim ne iste njegove, nego takve iste kao iz njegovog opisa, takve koje su spremne na manipulisanje njima. Nebitan je izgled, evo kad bi baš cepidlačili - poželjno je da su bradavice na njima krupne i nešto svetlije, mada i jako tamne deluju inspirativno. :rumenka:
 
evo ja ovakve nekakve, kao ovaj ceski model dole, posto najlepse se proveo sa takvom nekom cehinjom u stvari:

2ag3e40.jpg
 
волимо лепе сисе, разумеш, лепе
и лепе људе
са малим сисама
и лепе људе
са великим сисама
ко је леп, све му лепо
и сисе и дупе и фаца
лепо волимо
разумеш
 
jojjj... dje me nadje s ovom temom... mene, postovaoca i ljubitelja zenskih sisa.

volim i velike i male, podjednako su lepe, samo da su sise, da moze s njima da se igra i uziva.
blagu prednost dajem umereno vecim, jedrim i punim.
 
najbolje su banana sise tj. kad se posmatraju profilno deluju zakrivljeno kao banana(to je najredji oblik sisa). volim velike, mesnate sise-volim kada intenzivno penetriram da se razlete na sve strane. volim mesnate bradavice, na dva nivoa uzdignute(siri krug i centar), obavezno da jako strce i da se probijaju kroz majcu.
 

Back
Top