Strahinica Bana

JSP

Početnik
Poruka
13
Sta mislite o ulici Strahinica Bana|
Koliko cesto, i da li uopste, izlazite tu|
Kako vam se cine devojke, a kako muskarci koji tu dolaze|
Kakvi su kafici|
Sta vam se svidja, a sta ne|
 
znas kako, kad se ugradi plastika, dobije se uputstvo u kojim delovima grada je treba prosetati. nikako ne ici u ruralnu sredinu, da se slucajno ne ispumpa od svezeg vazduha. zato je zona nesrecne gorepomenute ulice na listi prioriteta za posecivanje. a ko zna, mozda neko bude zapazen pa se po selu procuje kako je uspeo u zivotu?
 
meni je strava ono drvece u strah bana..ako pogledate kad je razlistalo (*umetnichki momenti)
lepa je ulica.
ne znam kako je kad zivish tamo ja ne zalazim odavno.. ako ti kafici smetaju

poznaje li neko jednu malu devojcicu ili decka, zivi negde na pocetku strah bana kod jednog kafica. dosta je slobodno. zgrada je sa interfonom sa leve strane ako gledamo KA kalishu, prodje se francuska..mislim da sada sigurno ide u shkolu i bilo je prilichno slobodno.
 
Sta mislim?Pa ok,uvek je zivo uvek ima rulje....poneki put svratim do tamo,ali to je po meni vise relacija za nizivljeni mladez,ja retko kad izlazim u te kafice.....zaista nista posebno ne mislim o tome!
 
Najlepše mi tamo bilo kad smo pre neke trance žurke onako lepo šareni i blesavi svratili na pivo iz flajke. Svi su odlepili za nama, prosto su nas gutali pogledima:)))

A verujem i da su one utegnute cice zavidele mom opuštenom stilu sedenja 8)
 
DrzimPolaZambije:
Milijardu puta sam proshao tuda ali ni jednom nisam seo na pice. Nije nikakav princip u pitanju, nego neka odbojnost...* li ga! Koji je kafic dobar recite, da prekinem tradiciju?!
Chujem puno mladih blejacha u svako doba dana...

Meni je S>B> gro9zna ulica,ali sam pre neki dan, preko dana bila u Insomniji sa sestrom i bilo je super! Nema puno ljudi, jedna od najboljih kafa ikad, Konobarica super, ni malo istripovana! Tako da za prvi put.... mislim da nece boleti... :D
 
a stha je LOS kafic. mislim retko gde ces dobiti neshto tipa kafu u koju su piskili misevi.
negde su cene 10+ vishe a negde 10 din manje i to je to. a kelneri opet zavisi.
nije to seoska kafana pa da ima 'svoju atmosferu'
jedino ako utice enterijer na raspolozenje
 
eto pre neko vece mi se desila vrlo zanimljiva stvar!
subota vece, ja izasla da kupim cigare oko 1h onako u kucnom izdanju, znaci raspadam se, i do najblizeg kioska put me vodi kroz stahinica bana! kad ja
tamo a ono panduri koga ce da startuju nego mene! znaci od svih tih "blistavih" ljudi ja im delovah najsumljivije! mislim i ja bih se na njihom mestu zapitala.......znaci bez odredjene "uniforme" zabranjen prilaz! sreca pa sam imala licnu kartu inace ko zna mozda bi me i priveli!
 
Ja obozavam da pijem dnevnu kafu u Strahinjica Bana! Vecina kafica ima veoma lep ambijent, osoblje je ljubazno, neki imaju super kolace, sama ulica je jako lepa, ah ti drvoredi...
Vidim da je vecina ovde puna predrasuda, a ja znam jos dosta ljudi koji su potpuno normalni, nemaju silikone i vole da odu u neke od kafica u ovoj ulici.
To je jako glupa klasifikacija tipa "sponzoruse sa silikonima izlaze u Strahinjica Bana sa svojim bumbar-sponzorima" :roll: , zato sto toga ima skoro svuda a ne samo u toj ulici.
 
Ulica kao ulica je prelepa pogotovo u leto, ali kada razmislim kako je tim ljudima koji tu zive ;o) srecan sam da je moj kutak na Novome Beogradu. Ali uvek kada sam na odmoru u BGu prodjem samo jednom tom ulicom. I uvek sam :?: kako to da su kafici vec od 09.00 prepuni sveta..na to pitanje nisam do dana danasnjega dobio nikakav odgovor ;o)Ali pravo da ti kazem ovde kod mene u Svabiji nema takvih lepih lokala i ulica , veruj mi!!
 

Back
Top