Nenad Čanak

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
strani placenik:
Da li ste ga sinoć gledali na Pinku? Konačno neko da kaže nešto pametno!
Posle svega mi nedostaje Đinđić. Sinoć sam shvatio što ne izlazim na izbore. Zato što u svima vidim bednog Koštunicu...

I meni nedostaje Djiki... ali i Canak je jedno inteligentno bice... i konacno neko posle par meseci da razmrda one kilave i ne obavestene Kostunicine, ili one sps-ovce sa " opranim biografijama"... i kaze istinu koja se naravno ne svidja onima koje pogadja. Istina uvek boli, to svi znamo vec.
 
aisha:
strani placenik:
Da li ste ga sinoć gledali na Pinku? Konačno neko da kaže nešto pametno!
Posle svega mi nedostaje Đinđić. Sinoć sam shvatio što ne izlazim na izbore. Zato što u svima vidim bednog Koštunicu...

I meni nedostaje Djiki... ali i Canak je jedno inteligentno bice... i konacno neko posle par meseci da razmrda one kilave i ne obavestene Kostunicine, ili one sps-ovce sa " opranim biografijama"... i kaze istinu koja se naravno ne svidja onima koje pogadja. Istina uvek boli, to svi znamo vec.

žao mi je što ga u Vojvodini baš ne vole mnogo...

jedini, uz možda još dva političara u Srbiji, koji je potpuno otvoren u svojim stavovima...
 
Barem je Tadić sinoć pokazao malo hrabrosti pozvavši Srbe na izbore. Pre toga me ubila vest da Bugarska i Rumunija ulaze u EU 2007.
I onda pogledaš sa kakvim se kretenima mi mlatimo! Srbija učestvovala u ratovima - nema šanse. Sloba diktator - ma nikako...
Iako ne utiče na moj život i stanard mnogo, ne mogu da budem srećan u zemlji siromašnih i nesrećnih ljudi. Iako su to zaslužili.
 
AxeZ:
strani placenik:
Da li ste ga sinoć gledali na Pinku? Konačno neko da kaže nešto pametno!
Posle svega mi nedostaje Đinđić. Sinoć sam shvatio što ne izlazim na izbore. Zato što u svima vidim bednog Koštunicu...

Ne, sta je govorio?

Uhvatio sam kraj. Pričao je o svemu što nam se dešavalo i šta nam se dešava. I oduševilo me kad je rekao da se ponašamo, što bi njegova baba rekla, "Ju, otkud u devojke dete"...
 
Pa dobro govorio je i kako si u ratu ili nisi baš kao što žena ne može da bude malo trudna,ili je trudna ili ne...
Nego,Čanak je na ovom izborima jako loše prošao samo zato što se okružio pogrešnim ljudima.To mu je kazna...Gomila vlasti željnih,sitnih,primitivnih dušica (čast izuzecima)...
 
NENAD CANAK JE JEDAN OBICAN SLJAM I SRAMOTA OVE ZEMLJE, sramota ovoga naroda,kada jedna takva ljudska mizerija ima takvu ulogu u drustvu,covek koji se druzi sa dilerima heroina,koji je kucni prijatelj sa njima,koji i nakon svega javno se ponosi svojim prijateljstvom sa takvim ljudima,nadje sebi za pravo da nekom deli moralne lekcije i da drzi propovedi,onda sve u ovoj zemlji i ovom drustvu gubi smisao.
 
Slobodance:
Pametan je u p..... materinu ...
Nesha i jeste najveci car politichke scene
al je malo neshvacen
steta sto se kandiduje samo u vojvodini, ovde bi imo moj glas
a pored njega ...
cenim i Rasima...

al sta cesh, srbija je to
ovde sto si veci primitivac, vishe te vole
zato SRS ima vishe glasa u vojvodini
a ugljanin u sandzaku
Smiljko u nishu....
a kostunica josh uvek premier :(
jbga
:roll:
 
Da li ste ga sinoć gledali na Pinku? Konačno neko da kaže nešto pametno!
Posle svega mi nedostaje Đinđić. Sinoć sam shvatio što ne izlazim na izbore. Zato što u svima vidim bednog Koštunicu...

bedni kostunica a pametni canak:otkacio:

taj canak.......taj........taj.........ma necu da me banuju.......ali nagazicu ja debelog jednom:mrgreen:
 
Nesha i jeste najveci car politichke scene
al je malo neshvacen
steta sto se kandiduje samo u vojvodini, ovde bi imo moj glas
a pored njega ...
cenim i Rasima...

al sta cesh, srbija je to
ovde sto si veci primitivac, vishe te vole
zato SRS ima vishe glasa u vojvodini
a ugljanin u sandzaku
Smiljko u nishu....
a kostunica josh uvek premier :(
jbga
:roll:

pa nek ide u lazu da ga shvate,ima tamo mnogo istomisljenika:rtfm:
jes svaka budala kada nesto laprda je shatro nesvacen:otkacio:

a jel ima neki srbin koga cenis ili...........
ja cenim da nije tebi lako:mrgreen:...........tako neshvacenom........ali jos uvek slobodnom..........za razliku drugih neshvacenih........kojima se pruza adekvatna pomoc.......
a da vi formirate neku zajednicu neshvacenih,sa cedom cenkom itd. pa da se skapirate svi u paketu........:bye:
 
Па да не заборавимо Чанка, у току је план ДС-а да се Војводини да независност, а Чанак је перјанице такве политике у Војводини.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top