POPUŠ LIGA

inspirion

Iskusan
Poruka
5.667
Ovde je liga organizovana po principu napušavanja.Ko ima najviše napušavanja,osvaja ligu.Bodovi se računaju tako što se sumira broj bodova koje jedno napušavanje dobija.Bodovi se kreću od 1 do beskonačno.

Računaju se sva napušavanja(odbijanja)osim od strane rodbine.To se smatra incest i nije dozvoljeno.

Bodovi se po napušavanju određuju glasanjem.Pravila se mogu menjati u saglasnosti sa učesnicima.
 
Evo ja ću prvi.

Idem pre par dana tramvajem 9. I vidim lepu devojku.Prosečno obučenu.Ona izađe iz tramvaja. Ja za njom.I na semaforu ja joj priđem i kažem ćao, video sam te u tramvaju.Jer te mogu otpratiti gde si krenula.Ona reče ne i okrete glavu.Ja malo zastao.Nešto se bunio.Lupeto.U tom trenu dođe tramvaj.Ja ušo u njega pokunjen.

Ona je pognula glavu i sporo se udaljavala od mesta incidenta.Ko da joj bilo žao :lol:
 
e ajde da od sad zene nas muvaju :lol: :lol:

mislim da bi to bilo dobro,jer ja neznam sta da lupam pa onda ih davim sa sudbinom planete :lol: :lol: :lol:

ja obecjavam da necju nijednu da odbijem :lol:
 
Chek! Ima ne$to i od cLicka.. Ono kad sam pre 2 godine pitao urednikovu cerku (politichki aktivnu u DSu) da napravimo pobednichku koaliciju (bio u OTPORu) i ona mi se ljubazno zahvalila. Bilo joj drago $to sam je od svih dechaka u lokalu ba$ ja ovako fini i QLturan startovao, ali ne je NE! .. a ispoo$ je ispu$ :D
Ti tamo pi$i ispu$ za cLicka
 
Kad_LupimLupim:
Pa, pisi mene odama na vr' liste, ja sam apsolutni sampion, mene su sve dosad odbile!
ne, prijatelju! Ti do sada nisi ni jednu startovao... nemoj da mesas to i odbijanje! Ovde se racunaju napushi, a ti jos uvek nemas ni jedan...
Znaci, racuna se broj neuspelih pokushaja, a ne broj dosadasnjih devojaka...
 
el mogu ja - ovo cak i nije muvanje!!!!!! znachi ja na to gledam profi..ovo mi se desavalo ali mozda napredujem...ne znam mogu da brisem

mislim prilicno je monotono ...chas plesa ili pl. veche. 'oces da igramo' 'jaoooooo boli me noga i bolestan sam evo promuko sam mrtav a inace bih rado'...mislim bila bi lepa kolegijalnost
posle pet minuta ode s cicom nekom. e covek se uchi dok je zhiv. u meni je greshka i negativi. a inace se trudim da ne pravim te poteze meni 0 poena. inaceh ta spontana startovanja mogu d abudu ok ne vodite se za otudjenoscu
haah
e ok to kao oni tra mene da jure shta da radim kad nece breg muhamedu oce muhamed bregu
 
A jel se ovo racuna??? :shock:


Napadnem ti ja mog muza pre neko vece a on meni BOLI ME GLAVA!!!

E ja se tu zbunim pa rekoh jbg izvini dragi , ovaj, pa jel si ti MOJ muz ili si mi zena , bre??? :shock: :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
DJ_MaRe:
Kad_LupimLupim:
Pa, pisi mene odama na vr' liste, ja sam apsolutni sampion, mene su sve dosad odbile!
ne, prijatelju! Ti do sada nisi ni jednu startovao... nemoj da mesas to i odbijanje! Ovde se racunaju napushi, a ti jos uvek nemas ni jedan...
Znaci, racuna se broj neuspelih pokushaja, a ne broj dosadasnjih devojaka...
Pa da me nisu iznapushavale mozda bi bar i imao jednu jedinu madafkin devojku!%@#%$!@#%!$%#^!^&#!
Uostalom sta ti trazis ovde, kad su devojke uvek tebe startovale.
 
bhc33:
e ajde da od sad zene nas muvaju :lol: :lol:

mislim da bi to bilo dobro,jer ja neznam sta da lupam pa onda ih davim sa sudbinom planete :lol: :lol: :lol:

ja obecjavam da necju nijednu da odbijem :lol:

Ih od sad!!!
Pa ja samo tako ferceram već skoro 20 godina :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nisu mi jasni oni koji prilaze a ja im nisam dala nikakav signal da će od toga biti štogod :idea:
Od toga nikad ne bude ništa ali ja sam uvek ljubazna i lepo i detaljno objasnim zašto i kako, nikad samo ne okrenem glavu ili glumim ludilo.
Zašto ne delovati edukativno kad god možete?
 
jagodica:
el mogu ja - ovo cak i nije muvanje!!!!!! znachi ja na to gledam profi..ovo mi se desavalo ali mozda napredujem...ne znam mogu da brisem

mislim prilicno je monotono ...chas plesa ili pl. veche. 'oces da igramo' 'jaoooooo boli me noga i bolestan sam evo promuko sam mrtav a inace bih rado'...mislim bila bi lepa kolegijalnost
posle pet minuta ode s cicom nekom. e covek se uchi dok je zhiv. u meni je greshka i negativi. a inace se trudim da ne pravim te poteze meni 0 poena. inaceh ta spontana startovanja mogu d abudu ok ne vodite se za otudjenoscu
haah
e ok to kao oni tra mene da jure shta da radim kad nece breg muhamedu oce muhamed bregu

Ja sam se tako bila zatelebala u jednog tipa i stalno sam mu slala milokuraste poglede, koristila svaku priliku kad smo bili solo da budem jasna po pitanju svojih osećanja i naših mogućnosti, čak sam mu napisala i tri ljubavna pisma a on ništa, ko mrtav konj.....
Posle nekoliko godina smo se slučajno sreli i onda mi je priznao da je bio u žešćem iskušenju ali da ipak nije mogao da pređe preko toga što sam bila devojka njegovog brata :idea: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ps:Mladost-ludost :wink:
 
apotekarka:
jagodica:
el mogu ja - ovo cak i nije muvanje!!!!!! znachi ja na to gledam profi..ovo mi se desavalo ali mozda napredujem...ne znam mogu da brisem

mislim prilicno je monotono ...chas plesa ili pl. veche. 'oces da igramo' 'jaoooooo boli me noga i bolestan sam evo promuko sam mrtav a inace bih rado'...mislim bila bi lepa kolegijalnost
posle pet minuta ode s cicom nekom. e covek se uchi dok je zhiv. u meni je greshka i negativi. a inace se trudim da ne pravim te poteze meni 0 poena. inaceh ta spontana startovanja mogu d abudu ok ne vodite se za otudjenoscu
haah
e ok to kao oni tra mene da jure shta da radim kad nece breg muhamedu oce muhamed bregu

Ja sam se tako bila zatelebala u jednog tipa i stalno sam mu slala milokuraste poglede, koristila svaku priliku kad smo bili solo da budem jasna po pitanju svojih osećanja i naših mogućnosti, čak sam mu napisala i tri ljubavna pisma a on ništa, ko mrtav konj.....
Posle nekoliko godina smo se slučajno sreli i onda mi je priznao da je bio u žešćem iskušenju ali da ipak nije mogao da pređe preko toga što sam bila devojka njegovog brata :idea: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ps:Mladost-ludost :wink:

Smanji doživljaj ti u belom mantilu.Ovo je ozbiljna tema.I onako imaš konstantno lude priče.
 
nisi me sluchajno citirala je l da?? ;)
ma kad ne reaguju to je kraj i terash dalje. e sad shto smo nekad jadni to ko ono, najedesh se torte, al ti srce hoce josh...tako i to, nekad zivkas i sl vise neg sto treba. zato ja izbegavam sve to al nekad mi se desi.....mada se deshavalo u mladosti a sada jock.
 
inspirion:
apotekarka:
jagodica:
el mogu ja - ovo cak i nije muvanje!!!!!! znachi ja na to gledam profi..ovo mi se desavalo ali mozda napredujem...ne znam mogu da brisem

mislim prilicno je monotono ...chas plesa ili pl. veche. 'oces da igramo' 'jaoooooo boli me noga i bolestan sam evo promuko sam mrtav a inace bih rado'...mislim bila bi lepa kolegijalnost
posle pet minuta ode s cicom nekom. e covek se uchi dok je zhiv. u meni je greshka i negativi. a inace se trudim da ne pravim te poteze meni 0 poena. inaceh ta spontana startovanja mogu d abudu ok ne vodite se za otudjenoscu
haah
e ok to kao oni tra mene da jure shta da radim kad nece breg muhamedu oce muhamed bregu

Ja sam se tako bila zatelebala u jednog tipa i stalno sam mu slala milokuraste poglede, koristila svaku priliku kad smo bili solo da budem jasna po pitanju svojih osećanja i naših mogućnosti, čak sam mu napisala i tri ljubavna pisma a on ništa, ko mrtav konj.....
Posle nekoliko godina smo se slučajno sreli i onda mi je priznao da je bio u žešćem iskušenju ali da ipak nije mogao da pređe preko toga što sam bila devojka njegovog brata :idea: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ps:Mladost-ludost :wink:

Smanji doživljaj ti u belom mantilu.Ovo je ozbiljna tema.I onako imaš konstantno lude priče.

Šta ću, intenzivno se bavim življenjem već 35 godina pa se nakupi i priča :wink:
 
jagodica:
nisi me sluchajno citirala je l da?? ;)
ma kad ne reaguju to je kraj i terash dalje. e sad shto smo nekad jadni to ko ono, najedesh se torte, al ti srce hoce josh...tako i to, nekad zivkas i sl vise neg sto treba. zato ja izbegavam sve to al nekad mi se desi.....mada se deshavalo u mladosti a sada jock.

E baš to, torta i opet hoćeš još :roll:
 

Back
Top