vash kafic.

Ja bih pre da to lici na klub-kafic! :)
Ulazis i spustas se stepenicama.
Intimnija atmosfera.Da kad sednes budes dovoljno odvojen od drugih da ne cuju sta pricas. Zidovi crveni. Crno-bele fotografije poznatih jazz & blues muzicara svuda. Naravno, ista se muzika slusa. Drvene stolice i stolovi. Sve sredjeno do najsitnijih detalja. Gosti opusteni likovi , ovisnici od duvana. Jel' dosta? :)
 
Zvezdani brod, sav srebrnast sa ruzicastim topovima.
Najcudnija stvorenja koje mozes videti bilo gde, zabranjeno za radikale(u poznatoj galaksiji niko izgleda ne voli radikale, pokvarilo bi ugodjaj, iako oni sami spadaju u najcudnija stvorenja vaseljene); ulazi se teleportacijom
naravno, izbacivaci u obliku buljoustih cudovista sa traala su tu da vrse diskriminaciju i pustaju samo odabrane posetioce koje licno hand-odabrah me!
hihihi
Upozorenje: Ne hranite Buljousta Cudovista, njihovi rituali obredovanja su donekle.....'necivilizovani'
 
divlja-u-srcu:
Ja bih pre da to lici na klub-kafic! :)
Ulazis i spustas se stepenicama.
Intimnija atmosfera.Da kad sednes budes dovoljno odvojen od drugih da ne cuju sta pricas. Zidovi crveni. Crno-bele fotografije poznatih jazz & blues muzicara svuda. Naravno, ista se muzika slusa. Drvene stolice i stolovi. Sve sredjeno do najsitnijih detalja. Gosti opusteni likovi , ovisnici od duvana. Jel' dosta? :)
opis svakog treceg kafica u gradu....
daj malo neki svoj touch
 
pod od opeke,neravno poređane cigle.zidovi ot tesnog kamena u kombinaciji sa drvenim oblicama,plafon urađen u šašavcu sa kovanim lusterom i petrolej lampama.Osvetljenje,petrolej lampe,stolovi od tesne daske,debele šank na sredini,kamin na čeonom zidu...biće još...
 
divlja-u-srcu:
opis svakog treceg kafica u gradu....
daj malo neki svoj touch

Ne znam, ne izlazim po kaficima! :lol: [/quote]
Hej! Ni ja....ponekada me , doduse, puste da odem do najblizeg dragstora..... :evil:
za svoj lokal dodajem jos autokratni samoodbrambeni sistem baziran na principu razmene cokolade
 
ddobro ide nekako nisam vas isprepadala josh: )
ne znam sad ni ja shta bi rekla..tj kako da vodim ovo. ali dobro je: )
meni je nekad padalo na pamet npr kelneri koji vredjaju goste. kao to je deo programa
 
Moj kafic bi bio malo intimno mesto, gde bi dolazili ljudi koji se poznaju. Svetlo bi bilo sobno,a na zidu veeliki grb Kingsa i slike igraca istog.Onda... pod bi bio od neke vrste sljunka, a u cosku bi bila mala fontanica pa kao da smo na plazi....Neki delovi prostorije bi bili od lamperije.
Svirao bi se hip hop,rap(nas i strani) i Haris Dzinovic
 
chokolada:
Kada bih imala brdo para, napravila bih kafic kao onaj ledeni u poslednjem James Bondovom filmu. Mnogo mi se svideo. :P

Moj bi izgledao kao Kantina iz Star Warsa. :lol:

A, sad malo da budem ozbiljan:

Imao bi veliku binu na kojoj bi se redovno odrzavali koncerti... Oko niskih staklenih stolova bile bi fotelje i trosed (atmosfera dnevne sobe)... Na podu bi bio parket... Sank bi bio od drveta... Svetlo bi bilo priguseno. U jednom uglu bi bio preciscivac vazduha u drugom klima uredjaj... I da: nikako, ama bas nikako, ne bi bilo televizora... Kafic bi radio svaki dan i funkcionisao po principu tematskih veceri... Imao bi i jedan prostor koji se lako moze pretvoriti u podijum za igru, a inace bi sluzio za druge namene... Itd... Muzicka orijentacija: rock, jazz, blues, latino, disco... Koncepcija tematskih veceri omogucava razvrstavanje razlicitih muzickih pravaca po danima...
 
U jednom kafiću u NS...u stvari u bašti kafića ima puno mačaka,mirno spavaju,ljudi ih maze,naravno ko voli mace...i ponekad zaradiš buve :) ...ali skroz je opušteno...mačke opuštaju,znate...
 
Bilo bi puno velikih biljaka unutra, sa veeelikim listovima...Zidovi rapavi i obojeni nekom terakotom ili sl. Svake nedelje - meseca druga postavka slika (malo veci formati).Klavir u nekom cosku ili malom podijumu, saxofon i sl.Ne mracna vec svetla prostorija sa velikim prozorima i ispred bastom u rastinju....
 

Back
Top