[b]BIVSHI SE OZENIO!!![/b]

BeJbY

Početnik
Poruka
13
Ukratko cu vas uvesti u pricu, ako neko ima dodatna pitanja neka pita slobodno, a mene zanimaju svi moguci komentari i saveti!!! :roll:

1. 3 godine veze, ali veoma ozbiljne (znaci zajednicki zivot)
2. ceste svadje i impuslivne reakcije sa njegove strane :(
3. njeno nezadovoljstvo :cry:
4. raskid, ponovo…raskid ponovo…raskid do definitivne promene
5. promene nije bilo, raskid traje…ali traje i kontakt
6. on zove, ona ceka da on uradi nesto pametno za promenu…
7. on i dalje samo zove, salje poruke, prica kako je voli do zvezda i nazad, kako ga niko drugi ne zanima, ali to se i dalje svodi samo na pricu, nista od pomirenja… :?
8. on prica o odlasku iz zemlje, o tome kako ga ovde nista vise ne drzi, a i dalje je voli… :roll:
9. ona saznaje da se ozenio!!! Dan, posto joj je poslao neku srceparajucu poruku, pitao je da se vide i slicno, zenom 8 godina starijom od njega, koja ima 3oje dece… :shock:
10. expresnim raspitivanjem se dolazi do informacija da ga je matorka zaludela i da se zaljubio,odlazi sa njom u inostranstvo, zivi sa njom, njenom decom u iznajmljenom stanu :shock:

Rezime: bivsoj, sa kojom je bio 3 godine, prica da je jos voli, salje poruke redovno, porice svaki kontakt sa drugim devojkama, ne pominje nista i to sve vesto krije…i posle samo 5-6 meseci od raskida i 3 meseca od poslednjeg vidjenja sa njom on se zeni, sto bivsa saznaje slucajno od sasvim leve licnosti, a od njega ni mrvicu…zenidbu krije od prijatelja, na svadbu nisu ni bili pozvani, niko ne zna kako, zasto, niko ne razume, svi kazu da je poludeo, udaljio se od svih…. :?

Ne razumem, cemu to?!?!??!?! Moze neko da objasni? Nagovesti?! :?:
 
Ja sam eto imala slicnu pricu(s tim sto moj "baja" nije bio impulsivan nego je imao dr. problem), mada sam stigla samo do do tacke 6., i to je predaleko otislo!!!
Jer vec na tacki 2. je bilo evidentno(u mom slucaju a verujem i u tvom) da tu nije sve kako bi trebalo da bude i da oko doticnog ne treba zamarati mozdane vijuge...ali eto ja volim da rasipam energiju na stvari i ljude koji to ne zasluzuju... :oops:

Bilo pa proslo, svaka skola se placa!
Ne treba to da te tangira, vec odavno, veruj mi...
Pusti ga, ima nas raznih...njegov problem...
 
Ne razumem, cemu to?!?!??!?! Moze neko da objasni? Nagovesti?! :?:[/quote]
naDr.Alex
analiza:
Opsesivna ljubav/opsesivna navika
Zeleo je da ode u inostranstvo/ona je bila mogucnost zbrisa from here/blok u sadasnjosti, nepoznavanje nicega
komentar:
he is very lost
savet:
pitanje je koliko ti je stalo?
 
Izbrisi ga. Toliko gluposti, netolerancije, podmuklosti, zavlacenja, neiskrenosti,... Sta ce ti to?

Naravno ovde fale objektivni podaci kakva si ti i kakva si bila i ponasala se prema njemu. Uzevsi opste musko stanje svesti u vezama i nasluceno pod... (neki broj... - a ja kao da skratim i ne citiram, y8 ga) gde si rekla da si cekala da se sredi(?) mogu da zakljucim da si O.K. (relativno) - tako da sve stoji iz prvog pasusa - uz dodatak: otkaci ga - da bi NJEGOVI problemi bili stvarno SAMO njegovi.

Pzdrv

P.S. blebeci malo o situaciji kroz konkretne primere i dobijaces bolje odgovore...
 
Čuli smo jednu stranu i jednu priču, voljela bih da čujem i drugu stranu i drugu priču koja bi sigurno bila potpuno drugačija. Mislim da je ta prva (cura, djevojka sa kojom je živio) totalno naivna osoba. Kao priča iz "Trećeg oketa" na granicama naučnog, možda crna magija i ostala samoopravdanja svoga neuspjeha.
 
Ма, није му пуко филм и није му сигурно до женидбе - САМО ЈЕ ЗБРИСАО!!! Немој да тражиш своју одговорност или кривицу:
1-тешитељке најбрже мазну мужа!
2-искористио прилику да збрише из земље
3-она очигледно не поставља никакве захтеве пред њега (8 година старија, са троје деце-наравно да јој је довољно сама чињеница што га је мазнула)
4-очигледно је незрели клинац који не уме да се избори са својим личним проблемима

Тешко је, али отплакаћеш га!
 
BeJbY:
Ukratko cu vas uvesti u pricu, ako neko ima dodatna pitanja neka pita slobodno, a mene zanimaju svi moguci komentari i saveti!!! :roll:

1. 3 godine veze, ali veoma ozbiljne (znaci zajednicki zivot)
2. ceste svadje i impuslivne reakcije sa njegove strane :(
3. njeno nezadovoljstvo :cry:
4. raskid, ponovo…raskid ponovo…raskid do definitivne promene
5. promene nije bilo, raskid traje…ali traje i kontakt
6. on zove, ona ceka da on uradi nesto pametno za promenu…
7. on i dalje samo zove, salje poruke, prica kako je voli do zvezda i nazad, kako ga niko drugi ne zanima, ali to se i dalje svodi samo na pricu, nista od pomirenja… :?
8. on prica o odlasku iz zemlje, o tome kako ga ovde nista vise ne drzi, a i dalje je voli… :roll:
9. ona saznaje da se ozenio!!! Dan, posto joj je poslao neku srceparajucu poruku, pitao je da se vide i slicno, zenom 8 godina starijom od njega, koja ima 3oje dece… :shock:
10. expresnim raspitivanjem se dolazi do informacija da ga je matorka zaludela i da se zaljubio,odlazi sa njom u inostranstvo, zivi sa njom, njenom decom u iznajmljenom stanu :shock:

Rezime: bivsoj, sa kojom je bio 3 godine, prica da je jos voli, salje poruke redovno, porice svaki kontakt sa drugim devojkama, ne pominje nista i to sve vesto krije…i posle samo 5-6 meseci od raskida i 3 meseca od poslednjeg vidjenja sa njom on se zeni, sto bivsa saznaje slucajno od sasvim leve licnosti, a od njega ni mrvicu…zenidbu krije od prijatelja, na svadbu nisu ni bili pozvani, niko ne zna kako, zasto, niko ne razume, svi kazu da je poludeo, udaljio se od svih…. :?

Ne razumem, cemu to?!?!??!?! Moze neko da objasni? Nagovesti?! :?:


ma vidis da je kompulsivni lazov....zaboravi ga
 
Kratko i jasno, to je zavrseno, kako bi mogla da mu verujes ubuduce?
Bice tesko, ali stavi tacku na to. Bolece neko vreme, ali izdrzi.
Znam da je lako da se kaze, ali posle ce ti biti lakse, kad te nece vise gusiti ta veza.
 
BeJbY:
Ukratko cu vas uvesti u pricu, ako neko ima dodatna pitanja neka pita slobodno, a mene zanimaju svi moguci komentari i saveti!!! :roll:

1. 3 godine veze, ali veoma ozbiljne (znaci zajednicki zivot)
2. ceste svadje i impuslivne reakcije sa njegove strane :(
3. njeno nezadovoljstvo :cry:
4. raskid, ponovo…raskid ponovo…raskid do definitivne promene
5. promene nije bilo, raskid traje…ali traje i kontakt
6. on zove, ona ceka da on uradi nesto pametno za promenu…7. on i dalje samo zove, salje poruke, prica kako je voli do zvezda i nazad, kako ga niko drugi ne zanima, ali to se i dalje svodi samo na pricu, nista od pomirenja… :?
8. on prica o odlasku iz zemlje, o tome kako ga ovde nista vise ne drzi, a i dalje je voli… :roll:
9. ona saznaje da se ozenio!!! Dan, posto joj je poslao neku srceparajucu poruku, pitao je da se vide i slicno, zenom 8 godina starijom od njega, koja ima 3oje dece… :shock:
10. expresnim raspitivanjem se dolazi do informacija da ga je matorka zaludela i da se zaljubio,odlazi sa njom u inostranstvo, zivi sa njom, njenom decom u iznajmljenom stanu :shock:

Rezime: bivsoj, sa kojom je bio 3 godine, prica da je jos voli, salje poruke redovno, porice svaki kontakt sa drugim devojkama, ne pominje nista i to sve vesto krije…i posle samo 5-6 meseci od raskida i 3 meseca od poslednjeg vidjenja sa njom on se zeni, sto bivsa saznaje slucajno od sasvim leve licnosti, a od njega ni mrvicu…zenidbu krije od prijatelja, na svadbu nisu ni bili pozvani, niko ne zna kako, zasto, niko ne razume, svi kazu da je poludeo, udaljio se od svih…. :?

Ne razumem, cemu to?!?!??!?! Moze neko da objasni? Nagovesti?! :?:


To je prosecna reakcije.Jednostavno ga je devojka utesila ne postavljajuci uslove.A sto si nosem sekla nebo i cekala da on nesto uradi? Svako ima ponos.A ne samo ti.I verujem da si ti zadnji put raskinula.
Ovo je sasvim normalna reakcija.Veruj mi.
 
cLick - OR - Die:
prokletstvo... crna magija.. Mozda oba!?

Ne znam da li je crna magija, prokletstvo ili oba, ali ono sto i svi njegovi kazu je da je totalno poludeo…da li se radi o nekim drogama to ne mogu da znam, ali da je sve ovo totalno nelogicno, ishitreno, ma totalno neshvatljivo, to je barem sigurno…Ne razumem sta to znaci da coveku pukne film pa da se ozeni, i to on 23 ona 31, jos ima i decu…A da je stvarno toliko zaljubljen, zar bi svoju svadbu krio i zar bi meni slao poruke ?!
 
devojcica_20:
Bolje i sto se ozenio nekom bogatom matorkom ... :evil:


Sumnjam da je ta zena je bogata jer su valjda iznajmili stan, ne znam definitivno, posto je on meni u poruci rekao da se seli u svoj stan - naravno nju nije ni pominjao, iako sam ga pitala da li se seli kod devojke – na sta je odgovorio: ‘Ne, to nemam, a selim se u svoj stan’, (to je bilo pre vencanja).

P.S. E vrhunac bi bio da je jos i mojom drugaricom, mada bi ona tu ispala skot... :twisted:
 
alex_cool:
naDr.Alex
analiza:
Opsesivna ljubav/opsesivna navika
Zeleo je da ode u inostranstvo/ona je bila mogucnost zbrisa from here/blok u sadasnjosti... quote]

On jos nije otisao u inostranstvo, meni je jos pocetkom avgusta pomenuo da je izvucen za green card i da sad sledi prikupljanje dokumenata i razgovori da bi mu tek odobrili… Tacno je da je oduvek hteo da ode (bio je otisao na 3 meseca i na pocetku nase veze, ali me je non stop zvao i uz svo moje ubedjivan je ipak je odlucio da se vrati)…Tacno je da je oduvek zeleo da ode u Ameriku, ali ne vidim kako mu vencanje sa zenom koja ima troje dece to olaksava…?!
 
Bad_Wolf:
Izbrisi ga. Toliko gluposti, netolerancije, podmuklosti, zavlacenja, neiskrenosti,... Sta ce ti to?

Naravno ovde fale objektivni podaci kakva si ti i kakva si bila i ponasala se prema njemu... P.S. blebeci malo o situaciji kroz konkretne primere i dobijaces bolje odgovore...

U celoj prici, meni je stvarno bilo mnogo stalo do njega…Nisam bila naivna, mozda sam takva ispala, ali to je samo zato sto je ocigledno bio extra dobar lazov, uvek je za sve imao dobra opravdanja, dobru pricu za svakog…U sve to sam ulozila stvarno dosta, sigurno i vise nego sto zasluzuje, bila sam u stanju apsolutno sve da mu oprostim…Jedini koga sam stvarno volela….
 
-Eva-:
Čuli smo jednu stranu i jednu priču, voljela bih da čujem i drugu stranu i drugu priču koja bi sigurno bila potpuno drugačija.

Sto se toga tice, sumnjam da bi njegova prica bila drugacija - uvek je znao, gde sam, s kim, sta radim, stvarno sam bila posvecena toj veza i iskrena u njoj…Uvek sam bila za to da pricamo o tome sta nam smeta, da napravimo neki kompromis ako imamo problem, ali on meni nikada nije imao sta da prigovori, tako da….
 
-Eva-:
Mislim da je ta prva (cura, djevojka sa kojom je živio) totalno naivna osoba.

Ja jesam definitivno bila mlada kad sam se upustila u tu vezi, i jeste on 3 godine stariji, ali nisam bila klinka ni bas toliko naivna…Sve se u toj vezi cinilo potpuno iskreno sa njegove strane, svima je pricao o nama, ljubomoru je pripisivao prevelikoj ljubavi, sve vreme smo provodili zajedno, pricao je o zajednickoj buducnosti, da cemo sinu dati ime Strahinja, znate vec, sve sto mladi i zaljubljeni rade…naravno bilo je nekih ispada, ali za sumnju svako uvek moze da nadje neki razlog, a ja sam naravno htela da mu verujem…
A zar ti ne bi verovala osobi sa kojom si 3 godine u ozbiljnoj vezi i koja i tebi i svima u okruzenju pokazuje i dokazuje velicinu te ljubavi ?! U sta bi sumnjala i kako bi pokazala da nisi naivna???
 

Back
Top