vaše prvo lez iskustvo

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
na forumu, naravno :lol:
kako ste se osećale kao pionirke na forumu kada vas je prvi put startovala neka namazana forumašica :zper:
ono kao, vi totalno strejt cure, dođete stidljivo na forum, a neka E'len ili Lautnerka vam lupi cajper na prvom postu :zper:
i kada ste nakon toga vi prvi put neku pridošlicu startovale :zper:
 
na forumu, naravno :lol:
kako ste se osećale kao pionirke na forumu kada vas je prvi put startovala neka namazana forumašica :zper:
ono kao, vi totalno strejt cure, dođete stidljivo na forum, a neka E'len ili Lautnerka vam lupi cajper na prvom postu :zper:
i kada ste nakon toga vi prvi put neku pridošlicu startovale :zper:

:mrgreen::zag:
Baš radim na tome da mi se nekako vrati nick:lol:

Moram da kažem da je lez forumsko iskustvo nimalo strašno..:mrgreen:
 
na forumu, naravno :lol:
kako ste se osećale kao pionirke na forumu kada vas je prvi put startovala neka namazana forumašica :zper:
ono kao, vi totalno strejt cure, dođete stidljivo na forum, a neka E'len ili Lautnerka vam lupi cajper na prvom postu :zper:
i kada ste nakon toga vi prvi put neku pridošlicu startovale :zper:

a sto ne otvori temu vase prvo gay iskustvo..:( missim zoki ce se ljutiti..:(
 
Poslednja izmena:
na forumu, naravno :lol:
kako ste se osećale kao pionirke na forumu kada vas je prvi put startovala neka namazana forumašica :zper:
ono kao, vi totalno strejt cure, dođete stidljivo na forum, a neka E'len ili Lautnerka vam lupi cajper na prvom postu :zper:
i kada ste nakon toga vi prvi put neku pridošlicu startovale :zper:

Nemam takve pretenzije, niti takva interesovanja, niti sam takve orijentacije. :)
 
Ne muvaju me forumashice.
Imala sam dosta prilika, ali uvijek mi je bilo nekako ljaaaaa ljubiti se sa curama. :)
I dok sam 12. maja ove godine sjedila u shatoru na vr' frushke gore, i prichala kako se nikad nisam poljubila sa curom, poljubila me jedna openminded prijateljica.
Inace, jako dobra prijateljica.
Bilo je chudno, ali ono, nishta drugacije nego kad se ljubim sa momkom.
Dobro ,drugarica nema bradu kao moj dragi. :P
 
Ne muvaju me forumashice.
Imala sam dosta prilika, ali uvijek mi je bilo nekako ljaaaaa ljubiti se sa curama. :)
I dok sam 12. maja ove godine sjedila u shatoru na vr' frushke gore, i prichala kako se nikad nisam poljubila sa curom, poljubila me jedna openminded prijateljica.
Inace, jako dobra prijateljica.
Bilo je chudno, ali ono, nishta drugacije nego kad se ljubim sa momkom.
Dobro ,drugarica nema bradu kao moj dragi. :P

kako te ne muvamo,a hocesh u nash klan....nemoj da sad trazim tvoje postove :mrgreen:
 
jao divna tema
ako neka hoce da me muva samo preko pp :zper:
inace zanima me samo avantura,nista duga veza

prvi put me mislim muvala gazdarica,ili sam ja nju...ne secam se tacno
posle se to nase muvanje krunisalo poljupcem na jednom krajnje romanticnom mestu
i da..bas mi nedostaje gazdarica
posle je sve krenulo opusteno...
 

Back
Top