Tvoje prvo iskustvo s prostitutkom

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Npr. devojka i vi ( muškarci ali u jednini ), jedete sladoled negde u centru grada ispod suncobrana ( a stvarno je pretoplo danas )....Ona 3 kugle sladoleda, vi 5 naručili.
I tako lagano hasate sladoled boje lešnika, a čokalade ukusa, i gledate kako prolaze centrom grada, mlade, jedre, sisate, guzate cure...i jedete i gledate, sve dok vaša cura ne počne da sikće kao zmija : Šta si se zablenuo u tu kurvetinu i sl. !!?

Pitanje za muškarce : Da li se vaše iskustvo s prostitutkama svodi samo na curino siktanje gnevnih uvreda na račun zgodnih prolaznica ( koje su po njenom mišljenju odvratne kurvetine )
ili ste plaćali i plaćate kurwe za sex ??
 
jao, slow, ako te ne mrzi, baš bih volela da čujem o čemu pričaju, kako razmišljaju... pretpostavljam da ste i pričale?

veruj mi da ne bi volela da cujes :(
super su one, ali su price jako teske.
samo jedna od njih je bila ''samostalna''
sve ostale su radile za neko djubre od makroa.
i sve su bile jako mlade i majke ...

znam sada ce da bide ono - imale su izbora ...
pa i nisu.

:(
 
veruj mi da ne bi volela da cujes :(
super su one, ali su price jako teske.
samo jedna od njih je bila ''samostalna''
sve ostale su radile za neko djubre od makroa.

i sve su bile jako mlade i majke ...

znam sada ce da bide ono - imale su izbora ...
pa i nisu.

:(

Da li znaš da su većina "makroa" kako ih ti zoveš ŽENSKOG POLA tako da i nisu makroi nego "madam" :rtfm:
 
Ulazim ja jednom (malo pripit) :pivce: u jedan "salon za masažu", ustaje jedna korpulentna gospođa od oko 55 god i kaže:"Evo devojaka izaberi jednu", sve neke male i žgoljave, a ja kažem da hoću nju. Ona se iznenadi, kao ona se ne bavi takvim stvarima, ona je samo gazdarica, te ona to ne bi nikad.....:hahaha:
Ja onda kažem:"Sramota gospođo za jednu takvu ženu da nije u stanju preturiti preko sebe jednog muškarca..." Ona se tad naljuti pa kaže :"Ko nije u stanju? Idi u sobu i čekaj me da se istuširam!" I tako.........kad me je dočepala sve sam zvezde video, ali i ona je......biće ipak da se nije dugo bavila tim stvarima. :whistling:
 
Ulazim ja jednom (malo pripit) :pivce: u jedan "salon za masažu", ustaje jedna korpulentna gospođa od oko 55 god i kaže:"Evo devojaka izaberi jednu", sve neke male i žgoljave, a ja kažem da hoću nju. Ona se iznenadi, kao ona se ne bavi takvim stvarima, ona je samo gazdarica, te ona to ne bi nikad.....:hahaha:
Ja onda kažem:"Sramota gospođo za jednu takvu ženu da nije u stanju preturiti preko sebe jednog muškarca..." Ona se tad naljuti pa kaže :"Ko nije u stanju? Idi u sobu i čekaj me da se istuširam!" I tako.........kad me je dočepala sve sam zvezde video, ali i ona je......biće ipak da se nije dugo bavila tim stvarima. :whistling:

Ko je bre sirotinja, daj 5 karti.
 

Back
Top