Najbolje žene LjiS pdf-a.

ne racunajuci sebe...:mrgreen: posto sam postovala samo grudi i kosu,nishta drugo,i po mojim slikama jedino mogu da provale da sam jako crna i da imam crnu kosu do struka,nishta vishe


ovako..

1. krojacica
2. vestica
3. ankora
4. heppi ( zbog kurazi najvishe )
 
Poslednja izmena:
Neizreciva je kul zenska.veliki saljivdzija..i bez dlake na jeziku..:ok::per::cmok:
Ludo skakutavo pile se istice svojom iskrenoscu i perverznoscu..:per:
Metla je jako imteligeMtna zena..:ok:
Miss smart je takodje zezator veliki..:lol:
Ima ih jos...cim se setim cu da napisem..:ok:
 
Poslednja izmena:
Nisam ocekivala da ovaj forum funkcionise, kao podforum "Tenis", gde se svi jedni drugima cepe i jedni druge hvale. Na zalost, vidim da je to po principu: "Jao sto si slatka". "Jao, jesam i ti si."
Ima nekoliko devojaka, koje su mi interesantne i koje su se izdvojile svojom inteligencijom, ali necu nista da pricam, posto se to moze pogresno protumaciti.
 
ovo je lista zena koje ja poshtujem na LjiS-u ( a teshko je skresati jer poshtujem skoro svaku )


1. Pipi- my mentor:zag: jedina osoba koja bi mene naterala da se izvinim nekome na forumu,i jedino kad me ona pokudi se zamislim :lol: i imam zelju da se povuchem u formashki cosak i budem dobra, e da,i osecam je ko moju virtuelnu mamu

2. light child-ona je moja virtuelna mama koja se propila i odbacila supi i mene
a zashto nju volim? pa prvo kad sam dosla,primetila sam da me nije prebila,shto je znacilo da sam podnosljiva, a volim je shto j.ebe mater bez cenzure,kaze tacno kako jeste,a neke stvari uvije,postavi kvazi ''povrsnu'' temu a pitanja joj nisu nimalo naivna,smao drugi to nekad ne primete pa ih uj.ebe i bez njihovog znanja..eto ti-prakticna,kaze kako jeste,j.ebe ti mater ako nisi u pravu i no bullshit lady

3. Metla - meeetla:heart: ja metlu mnogo volim. Mnogo prgav rak,i jeste inteligentna zena,i dodje nam ona u nashe male forumashke zivote i obogati ih. Nezno je ona stvorenje,ali kao svaki Rak se busa u grudi da ujeda :mrgreen: u biti tolerantna jedna zena,i kad se iznervira,nije jer joj dopizdis,vec popizdi zbog ili nepravde ilo gluposti osobe u problemu

4. Novica- asocira me na neku zenu shto vitla machem. Ja volim shto me asocira na neku zenu shto vitla machem

5. krojacica- e kod ovog stvora ja sve volim. Inteligencija uvrnuta,shteta shto nije postala reziser il se dala u umetnost,jerbo ja kao umetnica obozavam njenu kreativnost,stalno menja avatare,svaki neobican,kreativna,inteligencija uvrnuta,ali ja uvek znam na shta misli, audacious,explosice,outrageous,original, asocira me na neku umetnicku sliku okrenutu naopacke, da je Salavdor Dali klesao ljudsko pice to bi bila ona

6. LAAAAJterka:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
i vidte kako sam je dramaticno oznacila. joj,vatra ziva:mrgreen: ona je moja il kuma il druga dalja dusha:mrgreen::mrgreen: kod nje sve volim. shto je pogana,shto je zla,shto svakom j.ebe mater,nema kod nje ''srecice kuco,maco '' ona lepo skreshe 90 posto ljudi i ostane prijatelj s anjih deset,nema sredine,voli il mrzi i to ja obozavam, nije lazna. ako je neko dira vatam za gushu ne zanima ne ako nisi kriv


7. malavelika- ona je zena koju ja mozda najvishe poshtujem :) Kad je vidim,osecam se kao pilic koji gleda u sunce. ona je mentalno prototip zene kakva bih ja jednim delovim volela da budem kada odrastem :)

8. GoddessFlertus/Cipelic/ 1.63 keri bredsho made in serbia- e hetla sam tebe na drugo mesto da stavim al me mrzelo da editujem brojeve
joj,shta poshtujem...zato shto je issskrena,ali do koske,ne glumi:mrgreen: sve kaze kako jeste i boli je uvo shto cesh ti da je odudjujesh zbog toga,slicne smo nas dve,jesmo :) i poklope nam se jako cesto razmisljanja,iako,kad vodimo debatu mozda s drugim forumashima,umem da se sakrijem iza nje :lol: a ponekad ona ispishe neshto an nekoj temi i ja samo napishem '' ja sam s Goddess''

9. shatcje- primecivala sam ja nju,al cini mi se da smo se prvi put kontaktirale kad je mislila da radim u hotelu iz sumnjviih pobuda. No no. Uglavno,ima stila,nacin na koji nosi sebe,fina,kulturna,elegantna zena sa smislenim temam. njen avatar je uvid u njenu dushu.

avatar :hahaha:


10. Heppiness-ona je najvece mushko na forumu,ima najveca muda. i to ne kazem da se ulizujem i necu joj sad poceti sa ''kuco sreco ti si najvishe hrabra '' bla bla truc,ja to ne volim,a ne ceni to ni ona.



da sma pustom ostrvu,izabrala bih : Lajterku ( da koljemo zajedno po prashumi ), Pipi-da nas unormalizuje i bude psiholog i shatcje.

shtacje bi imala zadatak da na svim svetskim jezicima na pesku do sumraka ispisuje pozive za pomoc.
 

Back
Top