Stand by me :)

gost 214384

Veoma poznat
Poruka
10.503
Decaci, da vas pitam nesto...
Sta vam, i koliko znaci podrska vase partnerke, kada je ocekujete, a kada joj se obradujete ?
Ako ste bas raspolozeni, mozete i priznati :) koje su to lepe stvari u zivotu koje ne bi bile tako lepe da nije (bilo) one koja je stajala uz vas.
Ako ste ljuti, kazite koliko ste se razocarali onda kada je podrska izostala, a vi joj se nadali.

ma slobodno, samo smo mi ovde
:heart:
 
Decaci, da vas pitam nesto...
Sta vam, i koliko znaci podrska vase partnerke, kada je ocekujete, a kada joj se obradujete ?
Ako ste bas raspolozeni, mozete i priznati :) koje su to lepe stvari u zivotu koje ne bi bile tako lepe da nije (bilo) one koja je stajala uz vas.
Ako ste ljuti, kazite koliko ste se razocarali onda kada je podrska izostala, a vi joj se nadali.

ma slobodno, samo smo mi ovde
:heart:

Stve u zivotu zavrsavam sam,tako da...znam da je to bolesno,ali naucio sam tako.
Najiskrenije,nemam pojma gde bih mogao da je ustekam da mi nesto pomogne.
A nisam ni razmisljao u tom pravcu...ne ocekujem podrsku,pa nisam ni razocaran.
 
Stve u zivotu zavrsavam sam,tako da...znam da je to bolesno,ali naucio sam tako.
Najiskrenije,nemam pojma gde bih mogao da je ustekam da mi nesto pomogne.
A nisam ni razmisljao u tom pravcu...ne ocekujem podrsku,pa nisam ni razocaran.

ne valja sve u zivotu raditi sam.
u stvari, treba podeliti sve, pa na kraju i zadovoljstvo sa nekim :)

i nije moje pitanje o dnevnom ushtekavanju :) ali, ok ako si ti tako shvatio temu, poshtujem :heart:
 
Stve u zivotu zavrsavam sam,tako da...znam da je to bolesno,ali naucio sam tako.Najiskrenije,nemam pojma gde bih mogao da je ustekam da mi nesto pomogne.
A nisam ni razmisljao u tom pravcu...ne ocekujem podrsku,pa nisam ni razocaran.

jeste da je muska tema, al ajde da je heteroanalizujem..

mene su naucili tako..
oni koji su nekada insistirali da mi budu podrska..
pa su me doveli u lavirint zbun faze iz koje je trebalo vremena da izadjem..

i pre neki dan mi kaze prijatelj, komentarisuci moje odluke - pa tebi muskarac u zivotu ni ne treba.
i bojim se da nisam na kraju bas shvatila njegovu dimenziju gledanja na stvari..
 
ja kad sam sam nisam ceo tj. kada nemam podrsku osecam se kao sa druge planete. nekad ta podrska ima i dozu kritike ali ja to i ocekujem. nisam dovoljno pametan da bistrim sam sve probleme.

podrska je potrebna ! i volim da je imam

:heart: za sve podrske ovog sveta
 
Decaci, da vas pitam nesto...
Sta vam, i koliko znaci podrska vase partnerke, kada je ocekujete, a kada joj se obradujete ?
Ako ste bas raspolozeni, mozete i priznati :) koje su to lepe stvari u zivotu koje ne bi bile tako lepe da nije (bilo) one koja je stajala uz vas.
Ako ste ljuti, kazite koliko ste se razocarali onda kada je podrska izostala, a vi joj se nadali.

ma slobodno, samo smo mi ovde
:heart:

tajna mog uspeha, kako sženama tako i sa ljudima jest
što ništa ne očekujem:)
 

Back
Top