Да ли би држава наставила да тражи мртвог човека?

Да ли би држава наставила да тражи мртвог човека?

  • Да ,Европа нема алтернативу

  • Нема смисла да се тражи мртав човек

  • Не верујем да је мртав

  • Немам мишљење


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Адвокат породице Младић ,каже да има основне аргументе да се Ратко Младић
прогласи мртвим.Са обзиром на његово здравствено стање ,више можданих удара
и лоше здравље ,које би могло само да се третира у здравственим установама
Те да би без лекарске помоћи умро!

Како адвокат каже његово здравље је било угожено и не би преживео.чак ни уз помоћ лекара.

Уколико суд донесе одлуку да се Младић прогласи мртвим да ли ће држава наставити да га тражи?

Адвокат каже да има све аргументе да се Младић прогласи мртвим

http://www.b92.net/video/video.php?nav_category=902&nav_id=434161
 
Адвокат породице Младић ,каже да има основне аргументе да се Ратко Младић
прогласи мртвим.Са обзиром на његово здравствено стање ,више можданих удара
и лоше здравље ,које би могло само да се третира у здравственим установама
Те да би без лекарске помоћи умро!

Како адвокат каже његово здравље је било угожено и не би преживео.чак ни уз помоћ лекара.

Уколико суд донесе одлуку да се Младић прогласи мртвим да ли ће држава наставити да га тражи?

Адвокат каже да има све аргументе да се Младић прогласи мртвим

http://www.b92.net/video/video.php?nav_category=902&nav_id=434161

Odakle ti to o "vise mozdanih udara"? :mrgreen:
 
Био је члан комунистичке партије ,носилац ордена братства и јединства и многих других заслуга.

covek je vodio srpsku vojsku, ne jugoslovensku. general je ratovao za RS, srpsku drzavu, ne za komunizam, staljina i tita a pogotovo ne za bratstvo i jedinstvo.
ako to ne kapiras, imas zesci problem.

po svojim akcijama bio je chetnik, srbin.
 
covek je vodio srpsku vojsku, ne jugoslovensku. general je ratovao za RS, srpsku drzavu, ne za komunizam, staljina i tita a pogotovo ne za bratstvo i jedinstvo.
ako to ne kapiras, imas zesci problem.

po svojim akcijama bio je chetnik, srbin.

"Када ми је отац убијен од усташа ,био је пратизан,имали смо једну краву која нас је хранила током рата..Једног дана су Четници дошли у нашу кућу
Завезали су моју мајку(била пратизанка) У стају ,једну плетеницу су јој завезали за рог од краве а другу за стуб ,где је крава била везана.И запалили су и отишли.Спасили су нас комшије.Зар ви мислите да после тога ја могу да ставим кокарду"

Генерал Ратко Младић

 
"Када ми је отац убијен од усташа ,био је пратизан,имали смо једну краву која нас је хранила током рата..Једног дана су Четници дошли у нашу кућу
Завезали су моју мајку(била пратизанка) У стају ,једну плетеницу су јој завезали за рог од краве а другу за стуб ,где је крава била везана.И запалили су и отишли.Спасили су нас комшије.Зар ви мислите да после тога ја могу да ставим кокарду"

Генерал Ратко Младић

fino, lepo.
a kako je postupao mladic?
kao titin partizan ili kao drazin cetnik?
jel se tuko za komunizam i jugu ili za RS i srbe?

a?

hehehe
 
fino, lepo.
a kako je postupao mladic?
kao titin partizan ili kao drazin cetnik?
jel se tuko za komunizam i jugu ili za RS i srbe?

a?

hehehe

Он апсолутно нема никакве сличности са Дражом,сам је човек рекао шта мисли о Четничком покрету.Војска РС је била народна војска
 
Он апсолутно нема никакве сличности са Дражом,сам је човек рекао шта мисли о Четничком покрету.Војска РС је била народна војска

Није поштено.Лепо те питао човек за коју државу се генерал борио, за комунистичко брозовску, или националну, српску.
 
Није поштено.Лепо те питао човек за коју државу се генерал борио, за комунистичко брозовску, или националну, српску.

Није се борио за националну државу ,што значи да није правио етнички чисту српску државу.Самим тим што је један одред РС војске био муслимански ,то је познати одред Меша Селимовић.Затим његова сарадња са Фикретом Абдићем итд..

То није поента тема ,наслов говори шта јесте поента и шта јесте тема!
 
Није се борио за националну државу ,што значи да није правио етнички чисту српску државу.Самим тим што је један одред РС војске био муслимански ,то је познати одред Меша Селимовић.Затим његова сарадња са Фикретом Абдићем итд..

То није поента тема ,наслов говори шта јесте поента и шта јесте тема!

У праву си, лажу они који кажу да је РС најнационалистичкија српска држава икад.

РС је колевка толеранције!
 
Није се борио за националну државу ,што значи да није правио етнички чисту српску државу.Самим тим што је један одред РС војске био муслимански ,то је познати одред Меша Селимовић.Затим његова сарадња са Фикретом Абдићем итд..

То није поента тема ,наслов говори шта јесте поента и шта јесте тема!

Obadve.

Prvo jednu, pa kada je video da je ta propala - drugu !

sedi drvo na drvo!
 
Није се борио за националну државу ,што значи да није правио етнички чисту српску државу.Самим тим што је један одред РС војске био муслимански ,то је познати одред Меша Селимовић.Затим његова сарадња са Фикретом Абдићем итд..

То није поента тема ,наслов говори шта јесте поента и шта јесте тема!

Ти као да радиш за хашки трабуњал.
Какво етнико чишћење и глупости.Зашто то повезујеш са националним интересима српског народа који је био угрожен од остала два народа, хрватског и муслиманског.

Република Српска, је најсрпскија држава на свету.Понекада ми је жао што нисам тамо рођена.
Да ње нема, српски народ би одавно нестао, духовно и морално.Зато се сви упињу да јој подмећу што више клипова под точкове, нарочито ова домаћа браћа.
 
Ти као да радиш за хашки трабуњал.
Какво етнико чишћење и глупости.Зашто то повезујеш са националним интересима српског народа који је био угрожен од остала два народа, хрватског и муслиманског.

Република Српска, је најсрпскија држава на свету.Понекада ми је жао што нисам тамо рођена.
Да ње нема, српски народ би одавно нестао, духовно и морално.Зато се сви упињу да јој подмећу што више клипова под точкове, нарочито ова домаћа браћа.

Drago mi je da sam sa tobom na ti, jer si tako fino opisala sta osecam.
Centar naseg naciona je danas u Banjaluci, ti mladi Srbi iz RS, ta mlada srpska drzava je sve sto je od nas ostalo i sve sto moze da nas vrati nazad.
Dosli su nam kao zadnja slamka, al ona celicna koja moze svasta da izvuce iz mulja.
Moj deda, bosanac iz jagodinu, kad su partizaneri umesto nacista okupirali jagodinu, je moju zabrinutu babu tesio recima - "ma doc'ce nesto trece, ne brini".
I itekako ce da dodje. Docice iz RS.
 
Ти као да радиш за хашки трабуњал.
Какво етнико чишћење и глупости.Зашто то повезујеш са националним интересима српског народа који је био угрожен од остала два народа, хрватског и муслиманског.

Република Српска, је најсрпскија држава на свету.Понекада ми је жао што нисам тамо рођена.
Да ње нема, српски народ би одавно нестао, духовно и морално.Зато се сви упињу да јој подмећу што више клипова под точкове, нарочито ова домаћа браћа.

I ti si isto jedna Komunistkinja. :mrgreen:
 
Адвокат породице Младић ,каже да има основне аргументе да се Ратко Младић
прогласи мртвим.Са обзиром на његово здравствено стање ,више можданих удара
и лоше здравље ,које би могло само да се третира у здравственим установама
Те да би без лекарске помоћи умро!

Како адвокат каже његово здравље је било угожено и не би преживео.чак ни уз помоћ лекара.

Уколико суд донесе одлуку да се Младић прогласи мртвим да ли ће држава наставити да га тражи?

Адвокат каже да има све аргументе да се Младић прогласи мртвим

http://www.b92.net/video/video.php?nav_category=902&nav_id=434161

Super ideja da se proglasi mrtvim...
Onda mu nece smetati da mu se iskljuce aparati?
 
nece ga naci, mladic je ionako otisao u legendu, ako nastave sa ovim blamiranjem, samo ce mu podici vrednost u srpskom narodu

Рацку је он легенда.......још један преко-речни који је Србији нанео штете.....колико и Ћопави бравар ако не и више.......
 

Back
Top