imam problem

krstarica i ja smo dugi niz godina u vezi...i onako bas je ozbiljno i sve..ali u poslednje vreme mi se cini da to vise nije to nekako je cudno drugacije...kao da nesto fali
sta da radim :(

.....ako imash vezu u nekoj banci lova je sigurna ,drzavna sluzba takodje 5 dana nedeljno plus puno odmora ,izbegavaj privatne firme sa nashim kapitalom nesigurno je .............:think:
 
Apsolutno razumem tvoj problem, evo kako je to kod mene išlo...

FLJiS Krstaricu sam upoznao 2003. godine, bila je tako privlačna i pametna, a iskreno bila je i jedina koja me je razumela...
Naravno, zaljubio sam se.
Razmenjivali smo iskustva i sazrevali jedno uz drugo, sinergija energije i tako to.
E, onda su došli takvi problemi. Bilo mi je teško da shvatim zašto su nam odnosi zahladili.
Međutim, nakon mnogo probdijenih noći, došao sam do zaključka da sam ja preozbiljno shvatio naš odnos i da sam previše očekivao od nje jer sam dao sve od sebe. Greška, nisam smeo da očekujem bilo šta. Bila je potrebna jedna poveća pauza da bi se stvari dovele u red.
Sada, kada je gledam kao korisnu razbibrigu i priliku da nam oboma bude lepo - sve je O.k.

Eh, mlados ludos...
 
krstarica i ja smo dugi niz godina u vezi...i onako bas je ozbiljno i sve..ali u poslednje vreme mi se cini da to vise nije to nekako je cudno drugacije...kao da nesto fali
sta da radim :(

Ne znam,sta bi ti rekao iz prilozenog vidim da imas ozbiljan problem. Sta god covijek da kaze moze se pogresno protumaciti ili cak ti pogresno postupiti pa se kajati cijeli zivot. Najbolje bi bilo draga moja da ti uzmes stvar u svoje ruke,rascistis sta to nedostaje i da vidis da li ti odgovara ili ne.

Puno srece.
 
krstarica i ja smo dugi niz godina u vezi...i onako bas je ozbiljno i sve..ali u poslednje vreme mi se cini da to vise nije to nekako je cudno drugacije...kao da nesto fali
sta da radim :(

prigusheno svetlo, neko lepo vino, ili dva ako volite razlicito...
ambijentalna muzika - predlazzem sve osim zzubora vode.
nezni pogledi, usporeni pokreti...

ako ne pomogne idi u kst da slusas caneta :D

krsta VS kst

:heart:
 
pa sad, odradila je svoje...bila je zabavna dok si bila solista ali nasla ti je decka i sad je pala u drugi plan....ebi ga, svi su zamenjivi pa i krsta.....pozeli joj sve najbolje i svako svojim putOm....:D
 

Back
Top