koliko su vazne slike na forumu

Groucho Marx

Primećen član
Poruka
645
Zanima me koliko su vam vazne slike ljudi sa kojima komunicirate u syberu? Desavalo mi se da mi se dopadne necija prica i da se onda kad vidim njegovu fotografiju malo razocaram i pomislim kako se ne bismo druzili u rl-u... I obrnuto, pomislim da je simpatican neko ko ima kretensku pricu. Koliko je fotka bitna za pricu za netu i da li vam je vazna?
 
pa nisu bitne ,ja sam na svoju ljubav mislila svaki put kad bih videla lep oblak na nebu i mesecima nisam imala pojma kako zaista izgleda, dopadala mi se njegova pricha i to mi je bilo dovoljno :!: :D , a onda najzad videh i fotku i rekoh mmmmmmmm, kakva maca :!: :lol: ...
 
Groucho Marx:
Zanima me koliko su vam vazne slike ljudi sa kojima komunicirate u syberu? Desavalo mi se da mi se dopadne necija prica i da se onda kad vidim njegovu fotografiju malo razocaram i pomislim kako se ne bismo druzili u rl-u... I obrnuto, pomislim da je simpatican neko ko ima kretensku pricu. Koliko je fotka bitna za pricu za netu i da li vam je vazna?
Uh kolko sam se puta tako opekao....upoznamo se i sve i kad mi posalje sliku a ono neki gabor,ne mogu reci da je ruzna a narocito da je lepa,nit je ostaviti a nit je zadrzati...
 
Uh kolko sam se puta tako opekao....upoznamo se i sve i kad mi posalje sliku a ono neki gabor,ne mogu reci da je ruzna a narocito da je lepa,nit je ostaviti a nit je zadrzati...[/quote]

Pa sto sebi pravis probleme, lepo odmah pitas da li je lepa ili nije, pa ako nije, i ne pocinjes nista sa njom :lol: :lol: :lol:
Cek da ti dam jos jedan dobar savet... pitaj odmah da li muca i da li dobro cuje, to se isto na netu ne vidi, i ne zaboravi da pitas da li nosi sociva, mislim, sta ce ti neka chorulja? :lol:
 
mishica:
Pa sto sebi pravis probleme, lepo odmah pitas da li je lepa ili nije, pa ako nije, i ne pocinjes nista sa njom :lol: :lol: :lol:
Cek da ti dam jos jedan dobar savet... pitaj odmah da li muca i da li dobro cuje, to se isto na netu ne vidi, i ne zaboravi da pitasd da li nosi sociva, mislim, sta ce ti neka chorulja? :lol:
Mishice, mishice zaboravila si i ono... da pita da li nosi pelenu... :wink:
 
Kelis:
mishica:
Pa sto sebi pravis probleme, lepo odmah pitas da li je lepa ili nije, pa ako nije, i ne pocinjes nista sa njom :lol: :lol: :lol:
Cek da ti dam jos jedan dobar savet... pitaj odmah da li muca i da li dobro cuje, to se isto na netu ne vidi, i ne zaboravi da pitasd da li nosi sociva, mislim, sta ce ti neka chorulja? :lol:
Mishice, mishice zaboravila si i ono... da pita da li nosi pelenu... :wink:

Ma to je najvaznije!!! :?
Uvek mi promaknu najvaznije stvari :?
 
Dlakava_Strvina:
Paaaa, ovo je forum a ne agencija za sklapanje brakova... Svašta... A vi ste mi pa kao lepi? Nije to ništa! Najružnije osobe sa foruma dolaze noću, što je i logično... :lol:
Jel' to nesto na moj racun?
Inace slika nije toliko vazna, u stvari ako se s nekim duze dopisujem onda trazim sliku da bih imao neku predstavu te osobe, ali retko kad slika menja moje misljenje o toj osobi.
Necu valjda svoju buducu zenu traziti na forumu :? :shock:
 
Groucho Marx:
Zanima me koliko su vam vazne slike ljudi sa kojima komunicirate u syberu? Desavalo mi se da mi se dopadne necija prica i da se onda kad vidim njegovu fotografiju malo razocaram i pomislim kako se ne bismo druzili u rl-u... I obrnuto, pomislim da je simpatican neko ko ima kretensku pricu. Koliko je fotka bitna za pricu za netu i da li vam je vazna?
Nisu vazne, ali malo razocarenja je uvek tu ako mi se svidi ono sto neko pise a ne mogu da vidim sliku.
Ali hej, zato sam stavio svoju sliku 8)
(alex pada na kolena i pocinje jednu partiju brejkdensa za sve svoje obozavateljke)
:wink:
 

Back
Top