izgled krstarice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Paaaa prvo dugo nisu menjali temperaturu u jedan sat po ponoći...
Sad, postoje neke teme koje bi se po posećenosti nalazile konstantno na tabeli, a spadaju u "lascivne"...
Ili se neko pravio pametan...

Tek, ružne su boje i uopšte grafički dizajn...
 
-Eva-:
A vidim ja nešto mi čudno! Isto kao kad pokraj puta pošegaju staro drvo, vidiš nešto fali al' ne kontaš šta.

Jao nemoj o drvetu pre neki dan neka budala isekla džanariku... Straaašno! Sad je nekako prazan taj deo... Pitam se šta li će grad da uradi po tom pitanju!? Ovde svaka budala može da radi šta hoće! Razlog: krošnja mu zaklanjala prozor od komšinice koja se presvlači pod upaljenim svetlom.... Siroto drvce, tu je bilo od kako znam za sebe... Pijana budala...
:?
 
Dlakava_Strvina:
-Eva-:
A vidim ja nešto mi čudno! Isto kao kad pokraj puta pošegaju staro drvo, vidiš nešto fali al' ne kontaš šta.

Jao nemoj o drvetu pre neki dan neka budala isekla džanariku... Straaašno! Sad je nekako prazan taj deo... Pitam se šta li će grad da uradi po tom pitanju!? Ovde svaka budala može da radi šta hoće! Razlog: krošnja mu zaklanjala prozor od komšinice koja se presvlači pod upaljenim svetlom.... Siroto drvce, tu je bilo od kako znam za sebe... Pijana budala...
:?
Tebi očigledno nije zaklanjala :wink:
 
Groucho Marx:
Jel zna neko zasto je ukinut onaj koristan deo sa desne strane osnovnog ekrana, sa obavestenjem o najnovijim porukama na forumu, najposecenijim temama i sl.?
I ja se pitam! I hocu ga nazad! Zaista je bio koristan, brzo i lako si mogao saznati koje su teme "aktivne", gde "nekog ima". Ovako nam se moze desiti da citamo zastarele postove, dok se na nekoj drugoj temi vodi ziva diskusija...
 
MA to se kao neko "dosetio" da bi "profilisao" ljude - šta ko voli... Seljačka posla... Da izbegnu "lovce na teme"... Zamislite kad u novinama ne bi bilo bioskopskog, pozorišnog ili kulturnog repertoara. Da se ne bi dešavali "Lovci na zanimljive događaje"...
Ej, de vam je gazda? Da malo porazgovaramo ko muškarci...
 
Skroz si u pravu! A da pored repertoara ukinemo lepo i vozni red, tv program, putokaze, telefonske imenike...Srbija je ovo, bre! Ukini ono sto valja, al' nemoj ponuditi nista bolje!
Dlakava_Strvina:
MA to se kao neko "dosetio" da bi "profilisao" ljude - šta ko voli... Seljačka posla... Da izbegnu "lovce na teme"... Zamislite kad u novinama ne bi bilo bioskopskog, pozorišnog ili kulturnog repertoara. Da se ne bi dešavali "Lovci na zanimljive događaje"...
Ej, de vam je gazda? Da malo porazgovaramo ko muškarci...
 
Razumem ja da su sponzori ovde prisutni, kako bi ovo bilo besplatno za korisnike, a da neko uzima ki(n)tu. To je sasvim OK! Ali nije ok što su to PROVERENI ŠPIJUNI! Koliko mi je poznato, u Americi je najstrože zabranjeno (zakonski regulisano) - da svako može da špijunira konfiguraciju i podatke korisnika... Poznate su prodaje informacija... Da ih ne nabrajam, vide se lepo u browseru, prilikom otvaranja stranice...

Evropska Unija je ZABRANILA prodaju Windowsa sa ugrađenim Media Playerom, što Microsoft još uvek čini... Kako li su to zaključili ako je reverzibilni inženjering zabranjen?

JEL BAŠ MORAJU ONI?
:roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top