Da je Tito bio gej, danas bi ga svi voleli!

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Sećanje na Dan mladosti, Titov unuk je iskoristio za reklamiranje svoje neregistrovane komunističke partije. On je upozorio da je uslov za ulazak u EU da se svi deklarišemo kao homoseksulaci.

- Mit o Titu sve više raste. Mnogi pokušavaju da ga prikažu kao lošeg čoveka i ženskaroša. Ali to je normalno, da je voleo muškarce verovatno bi danas bio popularan... Danas nas teraju da uđemo u Evropu, a uslov za to je da budemo gej populacija. Pogledate u kojim su sve strukturama pedofili - u školama i u crkvi - oni koji treba da vaspitavaju našu decu. Mi nemamo ništa protiv gej populacije, oni imaju mogućnosti za svoje krugove, ovo-ono, ali nemojmo dozvoliti da nam to rade na ulici, da oni vaspitavaju našu decu... Za mene su gej svi oni, ako mušarac voli muškraca, žena ženu, žena devojčicu, muškarac muškarčića - „objasnio" je Broz pred oko hiljadu okupljenih građana, koji su ovo izglaganje pozdravili skadiranjem i aplauzom.

Broz se potom osvrnuo i na aktuelnu političku scenu u Srbiji.

http://pressonline.rs/sr/vesti/vest...je+Tito+bio+gej,+danas+bi+ga+svi+voleli!.html
 
Титов гроб треба изместити из Београда.............па нека буде мртви геј у Рватској а и његов син би тамо требао да се бави политиком.

ZAMISLI TITOV UNUK OCE DA SE BAVI POLITIKOM U SRBIJI ,BOZE IMA LI TE ...ZNAS KAKO KAZU KO TE EBO GODINAMA EBACE TE OPET ...E BOGAMI NECE ,TREBA TITU DEPORTOVATI U NEKU DRZAVU KOJU JE I SAM IZMISLIO ILI JOS BOLJE U hrvatsku:hahaha::hahaha:
 
ZAMISLI TITOV UNUK OCE DA SE BAVI POLITIKOM U SRBIJI ,BOZE IMA LI TE ...ZNAS KAKO KAZU KO TE EBO GODINAMA EBACE TE OPET ...E BOGAMI NECE ,TREBA TITU DEPORTOVATI U NEKU DRZAVU KOJU JE I SAM IZMISLIO ILI JOS BOLJE U hrvatsku:hahaha::hahaha:

Комуниста да води Србији!?
Никада.....

(надамс е да сте приметили сарказам)
 
Ludji je od dede izgleda....

pazi..gdje ima dima i i vatre..moze biti da je kralj Aca pederčina...može biti...:hahaha: :hahaha:..za Tileta se zna..da je dokazani zenoljubac

..kontaj gdje drzi desnu ruku...;)..lola..ma znao je on...s zenama..

tito.jpg
 

Back
Top