Dobrodosli u "Tursku"

AxeZ

Zainteresovan član
Poruka
410
Dragi moji novosadjani,
cestitam vam novu radikalsku vlast u gradu,
Nadam se da cete uzivati u mirisu orijenta pomesanog sa smradom cevabdzinica i turbo folk muzikom koja ce se pustati u srpskom narodnom pozoristu. Takodje se nadam da cete uzivati u tome da nepismeni, stoka i primitivci vode rec u gradu jer boze moj sto bi mi bili Evropa kad tako fino mozemo biti Srbija sa svim njenim atributima mrznje, fasizma, primitivizma koji su je tako lepo predstavljali cele decnije proslog veka.
Uzivajte, upravo kako ste zasluzili.

Narod je stoka.
 
AxeZ:
Dragi moji novosadjani,
cestitam vam novu radikalsku vlast u gradu,
Nadam se da cete uzivati u mirisu orijenta pomesanog sa smradom cevabdzinica i turbo folk muzikom koja ce se pustati u srpskom narodnom pozoristu. Takodje se nadam da cete uzivati u tome da nepismeni, stoka i primitivci vode rec u gradu jer boze moj sto bi mi bili Evropa kad tako fino mozemo biti Srbija sa svim njenim atributima mrznje, fasizma, primitivizma koji su je tako lepo predstavljali cele decnije proslog veka.
Uzivajte, upravo kako ste zasluzili.

Narod je stoka.

Al si se ti nasuketo brale...

A u ovo poslednje si nas i uverio.
 
DOKONI UM:
gigule:
DOKONI UM:
Ha ha prosledite svoje žalbe MARKETING TIMU onog feminiziranog Bore koji je katastrofalno radio svoj posao i na kraju uvukao u EXIT protiv nove gradske vlasti.
Vispreno !!! :roll:
Bolje isfeminziran tip nego teta koja ima tikove...

Tik ili Gej ?
Narod rekao TIK 8) :lol:
Naro izabrao naro neka uživa...Ja kažem pa pa grade pa pa Srbijo!
 
AxeZ:
Dragi moji novosadjani,
cestitam vam novu radikalsku vlast u gradu,
Nadam se da cete uzivati u mirisu orijenta pomesanog sa smradom cevabdzinica i turbo folk muzikom koja ce se pustati u srpskom narodnom pozoristu. Takodje se nadam da cete uzivati u tome da nepismeni, stoka i primitivci vode rec u gradu jer boze moj sto bi mi bili Evropa kad tako fino mozemo biti Srbija sa svim njenim atributima mrznje, fasizma, primitivizma koji su je tako lepo predstavljali cele decnije proslog veka.
Uzivajte, upravo kako ste zasluzili.

Narod je stoka.
E, ne bih da se mesam u politiku, ali sto kaze Zoran Radmilovic u pozorisnoj predstavi Radovan 3.: Stanislave preterano 5ERE5 :!:
 
Čujte,svojevremeno je u mom kraju(Avijacija)komšija radikal rekao komšiji Slovaku koji ga je lepo zamolio da se ne parkira pred njegovom kućom "Zar ja treba Slovacima da se sklanjam???"
Maja zato nije moja gradonačelnica.Ljudi iz njene stranke govore ovako a čine još gore stvari.
Vama je lako da se sprdate na Borin račun...njegovu isfeminiziranost i sl. ali ovo su ozbiljnije stvari od toga...
 
gigule:
Čujte,svojevremeno je u mom kraju(Avijacija)komšija radikal rekao komšiji Slovaku koji ga je lepo zamolio da se ne parkira pred njegovom kućom "Zar ja treba Slovacima da se sklanjam???"
Maja zato nije moja gradonačelnica.Ljudi iz njene stranke govore ovako a čine još gore stvari.
Vama je lako da se sprdate na Borin račun...njegovu isfeminiziranost i sl. ali ovo su ozbiljnije stvari od toga...
Gigo,nema to veze sa strankom vec sa covekom.
 

Back
Top