Da li Srbi odvishe brzo zaboravljaju i oprastaju?

Da li Srbi odvishe brzo zaboravljaju i oprashtaju?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
narocito ratna deshavanja? I kako se mozhe objasniti trenutna politicka misijaa u srbiji? zar to nije upravo ono "bilo proshlo idemo dalje"?

ti skupa sa ovim pdf-om živiš u prošlosti.

posvetite se malo aktualnim privrednim aktivnostima u srbiji. ekonomija i bolji život je ono o čemu se najviše piše na svim svjetskim nacionalnim forumima.

moj prijateljski savjet.
 
ti skupa sa ovim pdf-om živiš u prošlosti.

posvetite se malo aktualnim privrednim aktivnostima u srbiji. ekonomija i bolji život je ono o čemu se najviše piše na svim svjetskim nacionalnim forumima.

moj prijateljski savjet.

da znamo da na to pikirat medjutim zaboravite srbi i bez *ishljivog izvini ajde da saradjujemo!

kad se svi hrvati pobljube u lakat onda ce da razmislim......agilni ste valjda se morete poljubiti u lakat!?
 
narocito ratna deshavanja? I kako se mozhe objasniti trenutna politicka misijaa u srbiji? zar to nije upravo ono "bilo proshlo idemo dalje"?

A kako to rade drugi narodi?

Japanci i Amerikanci, Rusi i Nemci, Englezi i Francuzi....

Narodi koji su celu istoriju ratovali jedni protiv drugih, bacali atomske bombe, unistavali se do iznemoglosti...?

Da li oni STALNO PAMTE?
 
A kako to rade drugi narodi?

Japanci i Amerikanci, Rusi i Nemci, Englezi i Francuzi....

Narodi koji su celu istoriju ratovali jedni protiv drugih, bacali atomske bombe, unistavali se do iznemoglosti...?

Da li oni STALNO PAMTE?
Памте, дакако.

И поштују сопствену историју.

Памтити не значи не сарађивати.
 
A kako to rade drugi narodi?

Japanci i Amerikanci, Rusi i Nemci, Englezi i Francuzi....

Narodi koji su celu istoriju ratovali jedni protiv drugih, bacali atomske bombe, unistavali se do iznemoglosti...?

Da li oni STALNO PAMTE?

a da ti malko vishe jedesh sekericha ili ratluk lokuma od ruzhe!? a? ili da mi odgovorish da li je kod svih tih navedenih pisana istorija pod nadzorom drugih!? Ja mislim da nijedna od tih navedenih drzhava nije pljuvala po svom narodu stim shto je cebi navukla kundure krivca!?
 
A kako to rade drugi narodi?

Japanci i Amerikanci, Rusi i Nemci, Englezi i Francuzi....

Narodi koji su celu istoriju ratovali jedni protiv drugih, bacali atomske bombe, unistavali se do iznemoglosti...?

Da li oni STALNO PAMTE?

Памте и те како - ја ти кажем ДА ЋЕ ЈАПАНЦИ НАПЛАТИТИ ЈЕНКИЈИМА КАД-ТАД... запамти шта сам ти рек'о...:cool:
 
Памте, дакако.

И поштују сопствену историју.

Памтити не значи не сарађивати.

Pamte, ali ne SEJU MRZNJU kroz nju.

Kada pokojni partijarh Pavle kaze: "Oprostimo onima koji nas mrze!" sta to u prevodu znaci!?

Da mi znamo da MRZNJA KOD NJIH POSTOJI i da im ZA SADA, oprastamo, ali uvek treba da smo na oprezi...

Da uvek moramo biti u gardu, spremni da se branimo..

To je SEJANJE SEMENA BUDUCIH SUKOBA, nerazumevanja i nepoverenja....
 
Pamte, ali ne SEJU MRZNJU kroz nju.

Kada pokojni partijarh Pavle kaze: "Oprostimo onima koji nas mrze!" sta to u prevodu znaci!?

Da mi znamo da MRZNJA KOD NJIH POSTOJI i da im ZA SADA, oprastamo, ali uvek treba da smo na oprezi...

Da uvek moramo biti u gardu, spremni da se branimo..

To je SEJANJE SEMENA BUDUCIH SUKOBA, nerazumevanja i nepoverenja....



A shta znaci sejane mrzhnje!? voljeti svoje i djecu odgajati u takvom duhu!?
 
Pamte, ali ne SEJU MRZNJU kroz nju.

Kada pokojni partijarh Pavle kaze: "Oprostimo onima koji nas mrze!" sta to u prevodu znaci!?

Da mi znamo da MRZNJA KOD NJIH POSTOJI i da im ZA SADA, oprastamo, ali uvek treba da smo na oprezi...

Da uvek moramo biti u gardu, spremni da se branimo..

To je SEJANJE SEMENA BUDUCIH SUKOBA, nerazumevanja i nepoverenja....

tako srbima govorise 1918 ,pa 41,pa 91,pa 99 i sta bi..???
srbi su proglaseni zlocincima i pre sukoba...isprljani propagandom po svetu...toliko srba izgibe... i dalje se prica sve najgore o nama...a svakodnevno se pojavi poneki demanti od te propagande..i danas nas komsije mrze....zar opet sve da zaboravimo i oprostimo..??? na zalost vidim da su mnogi vec i zaboravili i oprostili...
ali ja sam 99 dao rec...prvog amerikanca kojeg sretnem u zivotu---razvalicu mu takvu samarcinu taman da mi je to zadnje u zivotu....a on nek pita zasto...kao sto ces i ti pitati...rado cu vam odgovoriti...
 
tako srbima govorise 1918 ,pa 41,pa 91,pa 99 i sta bi..???
srbi su proglaseni zlocincima i pre sukoba...isprljani propagandom po svetu...toliko srba izgibe... i dalje se prica sve najgore o nama...a svakodnevno se pojavi poneki demanti od te propagande..i danas nas komsije mrze....zar opet sve da zaboravimo i oprostimo..??? na zalost vidim da su mnogi vec i zaboravili i oprostili...
ali ja sam 99 dao rec...prvog amerikanca kojeg sretnem u zivotu---razvalicu mu takvu samarcinu taman da mi je to zadnje u zivotu....a on nek pita zasto...kao sto ces i ti pitati...rado cu vam odgovoriti...

"Ako ti svi kazu da si pijan, a ti znas da nisi nista pio, idi kuci pa spavaj, sa tobom nesto nije u redu"
 
Памте, дакако.

И поштују сопствену историју.

Памтити не значи не сарађивати.

Pa i mi pamtimo.
Pamtiti ne znaci i saradjivati.
Da..lepo receno...diplomatski.

Pamtimo.
A zasto pamtimo?
Pamtimo.....i sta ?
Koja je svrha osim da ne zaboravimo.
Ima li jos nesto osim toga ?
neki drugi razlog ?
 

Back
Top