forumasi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
cesto neki forumasi sa krste, iz raznih razloga, otvaraju neke druge forume u odredjenom trenutku, i tamo poizvaju mahom istomisljenike,uz ponekog ''mekseg protivnika". ja sam se obicno uclanjivao,forumasiomalu, i posle odredjenog vremena batalio bih forum zbog neposecenosti. u zadnje vreme su se otvorila dva takva foruma, jedan nazovimo ga "tadicevski" drugi "antitadicevski" dok ovaj prvi, tadicevski jos radi, posecuju ga redovno desetak i vise forumasa, cisto zezanje, vise u upotrebi chat, onaj drugi, "antitadicevski" vec vise od nedelju dana nema vise od jednog ili dva posta. sto je najzalosnije, on koristi placeni hosting, ili kako se vec to zove.
i pitam se zasto ga patriotski blok ne posecuje, kada tamo mogu slobodno pljuvati koga hoce, a to su na pocetku i radili. u cemu je stos? zasto tamo ne otvore po nekoliko naloga i stvore laznu sliku o politckom profilu srbije?? zasto tamo ne izgravaju okorele patriote?
imam jos pitanja, ali o tome cemo kasnije.
 
cesto neki forumasi sa krste, iz raznih razloga, otvaraju neke druge forume u odredjenom trenutku, i tamo poizvaju mahom istomisljenike,uz ponekog ''mekseg protivnika". ja sam se obicno uclanjivao,forumasiomalu, i posle odredjenog vremena batalio bih forum zbog neposecenosti. u zadnje vreme su se otvorila dva takva foruma, jedan nazovimo ga "tadicevski" drugi "antitadicevski" dok ovaj prvi, tadicevski jos radi, posecuju ga redovno desetak i vise forumasa, cisto zezanje, vise u upotrebi chat, onaj drugi, "antitadicevski" vec vise od nedelju dana nema vise od jednog ili dva posta. sto je najzalosnije, on koristi placeni hosting, ili kako se vec to zove.
i pitam se zasto ga patriotski blok ne posecuje, kada tamo mogu slobodno pljuvati koga hoce, a to su na pocetku i radili. u cemu je stos? zasto tamo ne otvore po nekoliko naloga i stvore laznu sliku o politckom profilu srbije?? zasto tamo ne izgravaju okorele patriote?
imam jos pitanja, ali o tome cemo kasnije.
А што ти не идеш на Шћип форум? Тамо неће да те банују.
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
cesto neki forumasi sa krste, iz raznih razloga, otvaraju neke druge forume u odredjenom trenutku, i tamo poizvaju mahom istomisljenike,uz ponekog ''mekseg protivnika". ja sam se obicno uclanjivao,forumasiomalu, i posle odredjenog vremena batalio bih forum zbog neposecenosti. u zadnje vreme su se otvorila dva takva foruma, jedan nazovimo ga "tadicevski" drugi "antitadicevski" dok ovaj prvi, tadicevski jos radi, posecuju ga redovno desetak i vise forumasa, cisto zezanje, vise u upotrebi chat, onaj drugi, "antitadicevski" vec vise od nedelju dana nema vise od jednog ili dva posta. sto je najzalosnije, on koristi placeni hosting, ili kako se vec to zove.
i pitam se zasto ga patriotski blok ne posecuje, kada tamo mogu slobodno pljuvati koga hoce, a to su na pocetku i radili. u cemu je stos? zasto tamo ne otvore po nekoliko naloga i stvore laznu sliku o politckom profilu srbije?? zasto tamo ne izgravaju okorele patriote?
imam jos pitanja, ali o tome cemo kasnije.

A kakve veze imaju ti forumi sa ovim forumom?I kakve veze ovo ima sa politikom?
 
Eye-of-Sauron-port.jpg
 
cesto neki forumasi sa krste, iz raznih razloga, otvaraju neke druge forume u odredjenom trenutku, i tamo poizvaju mahom istomisljenike,uz ponekog ''mekseg protivnika". ja sam se obicno uclanjivao,forumasiomalu, i posle odredjenog vremena batalio bih forum zbog neposecenosti. u zadnje vreme su se otvorila dva takva foruma, jedan nazovimo ga "tadicevski" drugi "antitadicevski" dok ovaj prvi, tadicevski jos radi, posecuju ga redovno desetak i vise forumasa, cisto zezanje, vise u upotrebi chat, onaj drugi, "antitadicevski" vec vise od nedelju dana nema vise od jednog ili dva posta. sto je najzalosnije, on koristi placeni hosting, ili kako se vec to zove.
i pitam se zasto ga patriotski blok ne posecuje, kada tamo mogu slobodno pljuvati koga hoce, a to su na pocetku i radili. u cemu je stos? zasto tamo ne otvore po nekoliko naloga i stvore laznu sliku o politckom profilu srbije?? zasto tamo ne izgravaju okorele patriote?
imam jos pitanja, ali o tome cemo kasnije.

Koja je svrha svadjati se sa samim sobom?

U pocetku je zanimljivo da napljujes nekog bez posledica al nije zanimljivo kad to niko ne vidi.


Ebes forum bez neistomisljenika :mrgreen:
 
Pravo svakoga je da bira gde će da piše tako da ovom temom ništa nećeš postići.

slazem se da svako moze da pise sta i gde hoce. slazem se i da nista necu postici ovom temom.
ali mozda neki od tih forumsa koji su tamo obitavali par nedelja da neko svoje vidjenje razloga prestanka odlaska na njhov forum. tobi itekako bilo interesantno cuti. iako ja to mozda necu procitati, vecina njih je na ignore kod mene:hahaha::hahaha::hahaha:
 
a sa kim da se "svadjam" tamo:dontunderstand::dontunderstand:

Ево ти, сам си дао одговор на своје питање... Адем пита - Адем одговара :lol:

Еее, ал' теби није поента да "схватиш" патриоте, него пљувачина коју ћеш да изазовеш а и сам допринесеш истој, онако на твој начин - увијено, "из заседе" (а свима очигледно :lol:)

Проваљен си Адеме, одавно... сад се само копрцаш :lol:
 
To и ја кажем и ово је једини прави одговор.Очекујем оштру и жестоку дискусију у границама нормалног понашања и не очекујем да неко буде фин према мени ако сам исказао погрешно или искривљено мишљење само зато што сам то јединствени ја.
 
Koj je svrha svadjati se sa samim sobom?

U pocetku je zanimljivo d napljujes nekog bez posledica al nije zanimljivo kad to niko ne vidi.


Ebes forum bez neistomisljenika :mrgreen:

to sam stotinu puta rekao. prosto je dosadno bez nekih forumasa.
ja neke stavim na ignore po mesec ili dva, ali samo ako su izuzetno bezobrazni, i ne zelim da zbog njih ja dobijem neki "C". doduse ostajem uskracen za najbolje postove, ali nakon nekog vremena ih skinem sa... ignore i ...
 
To и ја кажем и ово је једини прави одговор.Очекујем оштру и жестоку дискусију у границама нормалног понашања и не очекујем да неко буде фин према мени ако сам исказао погрешно или искривљено мишљење само зато што сам то јединствени ја.

jedino sto "zahtevam" od nekog forumasa je to. ponekad i preci tu granicu ne zameram, ali stalno prelaziti, imati jedan jedini cilj psovanje, vrdjanje i sl. e to je vec ...:rtfm::rtfm:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top