Strah

Evo ja se plasim! Bila sam luda za tipom mnogooo starijim od mene, ali nikad nista nije bilo osim flerta. Imala sam osecaj da me cita ko' otvorenu knjigu, da nista ne mogu sakriti od njega, osecala sam se bespomocnom... Znas ono, gde ti fircas ja sam vec prostepao. 8)
 
LepaJeka:
Evo ja se plasim! Bila sam luda za tipom mnogooo starijim od mene, ali nikad nista nije bilo osim flerta. Imala sam osecaj da me cita ko' otvorenu knjigu, da nista ne mogu sakriti od njega, osecala sam se bespomocnom... Znas ono, gde ti fircas ja sam vec prostepao. 8)

Trostrukim bodom, unakrst. 8)
 
LepaJeka:
Evo ja se plasim! Bila sam luda za tipom mnogooo starijim od mene, ali nikad nista nije bilo osim flerta. Imala sam osecaj da me cita ko' otvorenu knjigu, da nista ne mogu sakriti od njega, osecala sam se bespomocnom... Znas ono, gde ti fircas ja sam vec prostepao. 8)
Ovo je pravi razlog... E sad te ja pitam da li taj muskarac moze nesto da uradi da ti promenis misljenje o njemu??
 
Snezna_kraljica:
Ako su pametne – plase se. Zato sto su svesne da im nisu dorasle.
To naravno stoji i voleo bih da vecina devojaka tako misli... Nego sta ako stariji muskarac pocne da muva mladju devojku sta bi ona pomislila?? npr. on hoce samo da me iskoristi ili nesto drugo??
 
Brate jedna stvar je sta bi ti voleo, a druga sta se realno desava. U bar 95% slucajeva postoji razlika u godistu izmedju dechka i devojke, tako da je ocigledno da se ljudi ne drze slepo svog godista i da su im vaznije ljudske osobine nego brojevi...
 
POP Mare:
Snezna_kraljica:
Ako su pametne – plase se. Zato sto su svesne da im nisu dorasle.
To naravno stoji i voleo bih da vecina devojaka tako misli... Nego sta ako stariji muskarac pocne da muva mladju devojku sta bi ona pomislila?? npr. on hoce samo da me iskoristi ili nesto drugo??
Naravno! Ako je neozenjen u poznim godinama - ocigledno je nezrela osoba koja nije sebe pronasla i koja ima pogresne predstave u zivotu, nalazeci zadovoljstvo u trcanju iz kreveta u krevet.
Ako je ozenjen - ma, hajde, molim te! Pa, naravno...
A sta biste vi rekli na vezu ozenjenog coveka od 57 godina i devojke od 20? Imala sam takav slucaj (samo ponudu!), Gospode Boze... Odvratno, odvratno!
Imaju oni posebnu pricicu, kao - nista nije vazno ako postoji najvaznije....
Ali i u slucajevima da je covek mnooogo mladji, i ako super izgleda za svoje godine - razlika od preko 7-8 (ili 10) godina implicira da on ZAISTA nema sta da trazi sa tom devojkom. Ma koliko da je ona zrela za svoje godine, ma koliko mu bila interesantna njena razmisljanja.
Ja mislim da se NIJEDNA mlada devojka ne moze meriti sa zrelom zenom. Superiorna je u odnosu na nju samo po svom izgledu.
Zato mi je zao ako mlade devojke umisle svasta....
Za sam svesna da NISTA u meni, osim neiskustva (i to samo za kratko vreme), ne moze biti interesantno coveku koji ima preko 30 godina.
A prilicno je ponizavajuce biti sa nekim samo zbog toga.
 
Snezna_kraljica:
POP Mare:
Snezna_kraljica:
Ako su pametne – plase se. Zato sto su svesne da im nisu dorasle.
To naravno stoji i voleo bih da vecina devojaka tako misli... Nego sta ako stariji muskarac pocne da muva mladju devojku sta bi ona pomislila?? npr. on hoce samo da me iskoristi ili nesto drugo??
Naravno! Ako je neozenjen u poznim godinama - ocigledno je nezrela osoba koja nije sebe pronasla i koja ima pogresne predstave u zivotu, nalazeci zadovoljstvo u trcanju iz kreveta u krevet.
Ako je ozenjen - ma, hajde, molim te! Pa, naravno...

AKO TO NIKO NECE SAZNATI I AKO JE BEZ OBAVEZA
A sta biste vi rekli na vezu ozenjenog coveka od 57 godina i devojke od 20? Imala sam takav slucaj (samo ponudu!), Gospode Boze... Odvratno, odvratno!

POSTO NIJE AL PACINO ILI MEL GIBSON.OVAKO...
Imaju oni posebnu pricicu, kao - nista nije vazno ako postoji najvaznije....

JE DA ZEZNU NEKU GLUPACICU STO I USPE POVREMENO...
Ali i u slucajevima da je covek mnooogo mladji, i ako super izgleda za svoje godine - razlika od preko 7-8 (ili 10) godina implicira da on ZAISTA nema sta da trazi sa tom devojkom. Ma koliko da je ona zrela za svoje godine, ma koliko mu bila interesantna njena razmisljanja.

KOME SE OD MUSKARACA OD 50 GODINA J E B E ZA 'RAZMISLJANJA' PITCHETA OD 25? TO STO GLUPACICE UTRIPUJU DA MUSKARCA INTERESUJE NJIHOVA LICNOST JE ZAVARAVANJE I ONO USPEVA JER SA 50 GODINA SI NAMAZAN KOLIKO BRIGADA GOLOBRADIH MLADUNACA.

Ja mislim da se NIJEDNA mlada devojka ne moze meriti sa zrelom zenom. Superiorna je u odnosu na nju samo po svom izgledu.

STO JE SASVIM DOVOLJNO PA MAKAR JOJ IQ BIO 70.

Zato mi je zao ako mlade devojke umisle svasta....
Za sam svesna da NISTA u meni, osim neiskustva (i to samo za kratko vreme), ne moze biti interesantno coveku koji ima preko 30 godina.

NISTA U TEBI ALI MNOGO STO STA NA TEBI....

A prilicno je ponizavajuce biti sa nekim samo zbog toga.

JESTE, ALI MOZE BITI UZBUDLJIVO.TAKO MISLE SAMO NE SMEJU DA KAZU...
 

Back
Top