A osim krstarice i......

Bagzi MD

Poznat
Poruka
7.215
Zanima me kako vam prodje prosecan dan, zbog cega ste toliko cesto na krstarici, i da li vam roditelji cesto pricaju oslepeces od tog interneta....:ok:

Evo pocecu...
Skola mi pocinje u 8, ja ustanem oko 5-6 da bi bio na krstarici
Uradim u kupatilu sve sto se radi kad se ustane :mrgreen:
Odem na komp, i kuckam do sedam,onda se spremim za skolicu,u skoli se smorim.
Vratim se kuci, rucam pa odmah na net do 3 ili 4 popodne, ako pada kisa pogledam neku seriju ili film do 8, ako ne padne odem do brata,ili bilo gde...opet na krstaricu, veceram
pustim sestru 20 minuta na net, tad se kupam, vracam se na net...spavam
Paznja...ovo je prosecan skolski dan, ne vikend, ne raspust!
 
Ovako...
Budim se u pola 7 i drk*m do 7 i 40.Da, verovali ili ne, drk*m deset minuta da se rasanim.Ja to smatram za jutarnju gimnastiku.
E sad, ako svrs*m, prvo idem da se zaperem, ako ne, onda direktno na umivanje.
Spremam knjige, sveske i idem u skolu.
Nakon skole, najkasnije oko pola 2, ja dolazim kuci.Sedam na komp, malo proverim profil na facebooku, eventualno odigram neku malu igricu preko browsera, zezam se malo na krstarici ako ostane vremena, pa idem u teretanu oko pola 3 ili 3.
Nakon teretane s kojom zavrsavam oko 5, i kada se istusiram, sedam da ucim.Ucim do 8-9 uvece.Ali cesce u to vreme igram igrice, a kasnije ucim.
Uvece u periodu od 22h-24h lezem da spavam.Nema pravila, nekad legnem ranije , nekad kasnije.
Pola 7 sledeceg dana-Jovo nanovo.:mrgreen:
 
ovako...

budim se oko 7....speremam se i palim u sk....
dolazim oko 2....sedam za komp...
tu pogledam profil na fjasu,krstu,vesti,i gamerske vesti...procesljam game informer,ign i gamespot...da vidim sta ima novo...to mi oduzme 2 sata.....
oko 4(ako me ne zadrzi neka rasprava na krsti)..upalim neku igru i pikam je do 8,9....
u 9 se vracam na net...tu bleim pola sata..
odem u teretanu..to me zadrzi sat...
okupam se....operem zube itd...(ako je paran dan,uto,cet,sub...odradim trbusnjake...sledece nedelje radim trbusnjake neparnim pa u krug)...
i u 12 sednem da citam(dok citam...u pozadini mi ide klasika)...,...citam od 12 do 3...i onda legnem i tako celu radnu nedelju(ovo je kad je prepodnevna smena)...
vikendom je raspored drugiciji...
 
Poslednja izmena:
Zanima me kako vam prodje prosecan dan, zbog cega ste toliko cesto na krstarici, i da li vam roditelji cesto pricaju oslepeces od tog interneta....:ok:

Evo pocecu...
Skola mi pocinje u 8, ja ustanem oko 5-6 da bi bio na krstarici
Uradim u kupatilu sve sto se radi kad se ustane :mrgreen:
Odem na komp, i kuckam do sedam,onda se spremim za skolicu,u skoli se smorim.
Vratim se kuci, rucam pa odmah na net do 3 ili 4 popodne, ako pada kisa pogledam neku seriju ili film do 8, ako ne padne odem do brata,ili bilo gde...opet na krstaricu, veceram
pustim sestru 20 minuta na net, tad se kupam, vracam se na net...spavam
Paznja...ovo je prosecan skolski dan, ne vikend, ne raspust!

:eek::eek::eek::eek:
 
nemam prosečan dan

al evo u zadnje vreme trudim se ustanem do pola 10 maksimalno, navijem petla
kafenisanje - onanisanje doručak
sedam da učim to traje nekih 2-3h (šatro)
ostatak dana mi je fakultativan - blejanje, net, čitanje, druženej, familija, *****nje, kafenisanje, kockanje, fizikalisanje, nešto konkretno
noćne aktivnosti u smaračkoj opsiji - šeherzada - ovorena vrata - net - reži me, u boljoj opciji alkohol, sex, izlazak
i rem-onanija
 
e ovako, kada sam prva smena

kada sam prva smena, casovi pocinju u pola 8. navijam alarm u 6 i na svakih deset min ga odlazem do 6:40 da bih se razbudio. ustajem
sredim se u kupatilu, obucem se, upalim komp da proverim travijan (rs1, ko igra nek' se javi...xD)
palim u skolu
posto prethodnu noc jedva da sam spavao 2h, obicno spavam u skoli prva dva casa
vracam se kuci oko 14h
opet se sredim u kupatilu xD, jedem, popusim cigaru, sednem za komp
palim winap, proveram travijan, fb, krstu (kako-kad), mail, msn, skype(zbog travijana), pustim da se skida neki film, posto pravim sopstvenmu nazovi filmoteku, imam ih oko 300 komada za sad (to su stvari koje su mi skoro uvek otvorene u pretrazivacu i van njega)
na za kompom provedem nekih dva, dva i po sata,
onda izadjem napolje ili kod drugova, ili oni kod mene, izblejimo nekih sat, dva
to je otprilike 19h
vidim se sa devojcicom ako smo se dog.
dodjem kuci oko 23-24h ako ona nije kod mene dolazila
opet jedem nesto, blejim na netu opet ili odem do nekoga od drugova, ako ne odem, odglkedam neki od filmova koje sam prethodno skinuo, is sve tako do nekih 4-5h ujutru
 
:think:
u pola 7 ustanem da previjem sad na 10 do 7....u 7 ustajem...oblacim se, jedem i pozavrsavam sve u vaj si-ju.....sve to uradim za nekih 15ak do 17ak minuta....onda obavezno trazim kljuc.....xD
i posle zurim u skolu jer casovi pocinju od pola 8....a vrata od skole nam zakljucavaju, tako a moram da dodjem pre toga....
skola ko i svaka druga.....u velikoj vecini slucajeva dosadno mi bude.....jedva cekam da dodjem kuci...
kad dodjem....sazuvam se xD skidam ranac, otvaram prozor... i automatski palim komp da pustim muziku...:D
presvucem se.....raspremim sobu za cas...i dodjem na krstu da propratim desavanja....:)
na fb samo udjem i izadjem....xD
kad ovi moji dodju..oko pola 3....jedem....
posle spavam ili sta znam.....vozim rolere...
..na trening odem...vratim se...istusiram.....
ucim posle 6-7...zavisi...jer po podne ne mogu nikako....osim ako imam bas mnogo nesto....
vreme od 6 do kasno uvece nije isplanirano....sve zavisi....
i tako....
a vikendom ne ulazim u kuci...
ucim u nedelju posle 8....xD
 
e ovako, kada sam prva smena

kada sam prva smena, casovi pocinju u pola 8. navijam alarm u 6 i na svakih deset min ga odlazem do 6:40 da bih se razbudio. ustajem
sredim se u kupatilu, obucem se, upalim komp da proverim travijan (rs1, ko igra nek' se javi...xD)
palim u skolu
posto prethodnu noc jedva da sam spavao 2h, obicno spavam u skoli prva dva casa
vracam se kuci oko 14h
opet se sredim u kupatilu xD, jedem, popusim cigaru, sednem za komp
palim winap, proveram travijan, fb, krstu (kako-kad), mail, msn, skype(zbog travijana), pustim da se skida neki film, posto pravim sopstvenmu nazovi filmoteku, imam ih oko 300 komada za sad (to su stvari koje su mi skoro uvek otvorene u pretrazivacu i van njega)
na za kompom provedem nekih dva, dva i po sata,
onda izadjem napolje ili kod drugova, ili oni kod mene, izblejimo nekih sat, dva
to je otprilike 19h
vidim se sa devojcicom ako smo se dog.
dodjem kuci oko 23-24h ako ona nije kod mene dolazila
opet jedem nesto, blejim na netu opet ili odem do nekoga od drugova, ako ne odem, odglkedam neki od filmova koje sam prethodno skinuo, is sve tako do nekih 4-5h ujutru

:mrgreen:..
 
ustanem u pola 8 za skolu i onda kao luda trcim na bas, koji obavezno ode..
vratim se oko 2, pola 3..
budem na krsti neko vreme..
onda spavam..
probudim se oko 7, zasednem na telefon, izadjem ili tako nesto..
ako imam bas da ucim onda ucim.. ( ali to nije svaki dan, nego dan pred kontrolni )
i oko 10 pa nadalje dodjem opet ovde..
moram da napomenem da ranije moj dan ni blizu ovome nije bio..
 
dok sam isao u skolu obozavao sam prvu smenu!
Ustanem u 15 do seda,obucem se i sredim do 7,sednem na bajs i odem do skole!
Svratim pre casova do trafike,kupim novine ispozdravljam se sa svima,citam novine,zezam se sa ortacima i neke casove prespavam,a neke kibnem na kafu u obliznji kafic! Posle skole malo blejim ovde,odspavam,nesto kao naucim i opet ovde! Sada kada je doslo leto,malko cu da vezbam,da plivam,ali vecinu dana cu provesti samo za kompom! Nekad kada sam neraspolozen i radnim danom se opijem!
 
S vremena na vreme neke navike se promene trenutno je situacija ovakva...
Kada idem ujutru ustanem u pola 6,6...sedam za komp kucam youtube i slusam muziku..umivam se,perem zube,perem siske,sminkam se uzmem neku torbu(ni ne gledam sta ima unutra) i oko 7 jja palim.( a treba ranije da krenem)..onda dodjem oko 3 kuci palim na komp na fb,krstarici i jos par foruma al to samo ponekad budem tu sat ,dva i onda spavam..spavam do uvece skroz onda onako se ni ne probudim sednem na komp da me rasani...pa onda opet tako par sati pa na spavanje..sutra je novi dan.
Kada idem popodne ustanem ujutru,jedem gledam tv slusam muziku obavezno blejim na fb i krenem u sk(obicno kad idem popodne kasnim jer nikako da izadjem iz kuce)..onda dodjem iz skole oko 9 jedem pored kompa blejim tu par sati i spavanje..sutra je novi dan.
Vikend-zabranjeni izlasci zbog ocena...znaci ceo dan spavanje nad knjigom.
i tako...
ne biste voleli da ste u mojoj kozi ..znaam!
 
Ali pazi...moja sestra dodje u 10 uvece na komp, i ja od dosade idem odem da se kupam od
30/40 minuta..pa odem u dnevnu sobu...i tamo boravim dok tata i mama ne pocnu da pitaju
kako ocene, kako skola..bla bla bla...i gde cu nego u krevet
i tako ja legnem u 11 i probudim se u 5 veoma ispavan :mrgreen:
 
Ranije :
Ustaniem u 6 ili 5
Bus u 6 ili 7
Skola do 1 , 2 ili 3
Dodaj na to sat vremena i kuci sam
Dok sam mrtav umoran kucam na krsti
Aktivnost neka
Spavanje u 11 ili u ponoc
Ujutru mrtva i sve nanovo

Sad:
Ustanak u 9
praksa u 10
gotova u 10 i 10
krsta i net
bus u 1 ili 2
pripreme za maturu u shkoli do 3
Kuci u 4
NICE WEATHER **** YEAH !
Posle krsta

Books & Weekends not included u ovoj podeli .
 
Poslednja izmena:

Back
Top