Fatamorgana

Poruka
16.002
KAo sto znate imam decka i zaljubljena sam u njega i udacu se i sve vec znate o tome da vas ne smaram. Ovo je bitno.
Upoznala sam jednog decka. On je meni prisao, dok sam sedela sa drugaricom. Onako, simpatican, duhovit veseo sladak itd. Nosio je bezh pantalone, bezh jaknu i beli kosulju. Imao je i neke lepe patike. Upoznala sma ga preko te drugarice i to je bilo onako u prolazu "cao-cao". On je tada "kao" prisao njoj, ali sam videla da sam mu se svidela. Na prvi pogled mi se dopao, jer je bas izgledao sladak, ali proslo je dve nedelje i ja sam razmisljala ponekad o njemu, ali nista specijalno. Ipak, ja sam zaljubljena u mog decka. I vidim veceras nekog slicnog njemu, kad ono on, ali nije bio tako sladak. Bas sam se ispalila.
Sigurno vam se tako nesto dogodilo. Sta biste ispricali?
 
44 godine, napunio je sada u aprilu. Uostalom, imas teme i postove, molim te procitaj i nece da se ponavljam i da smaram ljude o mom zivotu. Po prorodi sam zatvorena i stidljiva, ali i skromna, pa ne zelim da se namecem ovde.

Ja volim svog dečka i mi smo srećni, pogotovo kad se ne vidimo jedno milion godina.Jedino što me malo nerviraju njegova nevaspitana deca.Ona mala što ne zna da se obuče i mali debeli.Ja sam inače jako skomna i poprilično nevina osoba. Mrzim siromašne i mislim da bi ih sve trebalo pobiti jer čemu oni u opšte služe.Eto ja uvek govorim istinu ali niko mi ne veruje.
 

Back
Top