Zena kradljivac duhovnih moci !!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

re[ ]De

Aktivan član
Poruka
1.743
TESLA: Znanje kako da se psihičke i vitalne energije pretvore u ono što želimo, i postignemo vlast nad svim osećanjima. Indusi to nazivaju Jogom Kundalini. Ova znanja se mogu naučiti, za šta su potrebne mnoge godine, ili se stiču rođenjem. Ja sam ih većinu stekao rođenjem. Ona su u najbližoj vezi sa polnom energijom, koja je posle Svetlosti najrasprostranjenija u vasioni. Žena je najveći kradljivac te energije, a time i duhovnih moći. Ja sam to oduvek znao i čuvao se. Od sebe sam stvorio ono što sam hteo: misaonu i duhovnu mašinu.

Realno.
 
4074_ana_stanic.jpg


CRVENO!!! KRADES MOC A !!! :rtfm:
 
Jeste, mi žene smo najveće štetočine po čovečanstvo. Da nas nema, svi muškarci bi bili Tesle i slobodno bi se, neometeni iritirajućim ženskim prisustvom, bavili svojim genijalnim radom. Erekcije bi zamenili stalnim naučnim elaboracijama. Da nas, žena, nema, svet bi se verovatno širio putem proste deobe. :think:
Odavno postoje teorije (muške), po kojoj seksualna energija guši stvaralačku. Neki velikani živeli su asketskim načinom života ne bi li bili plodonosniji u svom radu, ali nikad nije utvrđeno da su askete bili zaista i veći genijalci nego oni koji su uskladili svoju genijalnost sa tako običnim, normalnim, ljudskim porivima. Mnogi genijalci bili su čak i promiskuitetni ... pa im to nije smetalo da budu ono što jesu - genijalci. ( U tom kontekstu, Ramcox, pročitaj, npr, nešto o Edgaru Alanu Pou ili Mocartu).

Ovakvoj temi nije mesto na Natprirodnim (postojanje žena nije natprirodna ili misteriozna pojava, niti neka kosmička zavera protiv muškaraca). Žene nisu nikakvi "kradljvci duhovnih moći". Onda bismo i mi, žene, imale podjednako razloga da tvrdimo kako su muškarci u koje se zaljubljujemo, i s kojim vodimo ljubav, lopuže naših duhovnih moći - zato što ništa drugo ne možemo da radimo, osim da mislimo na njih.
Seksualnost je NORMALNA i, vrlo često, pokretačka energija, kao što i seksualnost i te kako može imati veze s kreativnošću. Da je živ neki iz plejade engleskih romantičarskih pesnika, to bi vam i potvrdio.

Katanac.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top